JUVENTUS - MANCHESTER UNITED 1-2 // Cristiano l-a facut sa rada pe Hategan dupa pauza! Trei momente cu cei doi in prim plan

publicat 2018-11-08 11:00:10 (Gazeta Sporturilor)

JUVENTUS - MANCHESTER UNITED 1-2 // Cristiano l-a facut sa rada pe Hategan dupa pauza! Trei momente cu cei doi in prim plan Juventus a pierdut pe teren propriu, 1-2 cu Manchester United, dupa ce a luat doua goluri în ultimele 5 minute, arbitrat de românul Ovidiu Hategan.  Trei momente i-au adus fata-n fata pe Ronaldo si Hategan. Când minutul de prelungire aratat de al 4-lea arbitru, Radu Ghinguleac, trecuse deja, "centralul" a fluierat sfârsitul primei reprize dupa ce i-a permis lui Juventus sa execute si cornerul. ...

GSP LIVE // VIDEO Detentia l-a lasat fara prieteni pe Victor Becali: "Ii numar pe degetele de la o mana" + nu se mai intelege nici cu copilul de suflet Chivu?
DINAMO - FC SION, liveTEXT ACUM » Dinamo joaca azi ACUM al doilea amical al iernii, contra elvetienilor de la FC Sion » Echipa de start
DINAMO - FC SION, liveTEXT de la 16:00 » Dinamo joaca azi al doilea amical al iernii, contra elvetienilor de la FC Sion » Echipa de start
GSP LIVE // VIDEO Victor Becali a numit patronul care a pierdut cei mai multi bani din istoria fotbalului romanesc
ADRIAN STOIAN LA FCSB // Primele declaratii ale lui Stoian dupa transferul la FCSB » Și-a asumat deja rolul de lider: "Sper sa nu fiu criticat de Gigi Becali"
ADRIAN STOIAN LA FCSB // Primele declaratii ale lui Adrian Stoian dupa transferul la FCSB: "Sper nu-i dam ocazia asta lui Gigi Becali" + ce obiective si-a setat
VIDEO Pepe a comis-o la primul meci dupa revenirea la Porto » Ce decizie a luat arbitrul dupa intrarea criminala a portughezului
GSP LIVE // VIDEO "Nu am mai vorbit de 4 ani" » S-au racit relatiile dintre Gheorghe Hagi si fratii Becali?
SIMONA HALEP // Andre Agassi e ALESUL! Simona Halep poate avea o legenda in loja, daca accepta propunerea lui Darren Cahill
SIMONA HALEP // Andre Agassi e ALESUL! Americanul e antrenorul pe care Darren Cahill i l-a recomandat Simonei
VIITORUL // FOTO Ianis Hagi si Eric au uimit pe toata lumea la antrenamentul de azi al Viitorului + urmeaza doua amicale intr-o zi
Simona Halep, interviu pentru FIFA » Fotbalistul care a inspirat-o, cel mai bun prieten din Generatia de Aur si recordul la jonglat :)
VIITORUL // FOTO EXCLUSIV Concurenta fabuloasa in atacul Viitorului: 10 jucatori se lupta pentru un loc in ofensiva lui Hagi