Jurgen Klopp distruge Liga Natiunilor, ultima competitie infiintata de UEFA: "Inutila!"

publicat 2018-10-09 10:30:08 (Gazeta Sporturilor)

Jurgen Klopp distruge Liga Natiunilor, ultima competitie infiintata de UEFA: Inutila! Meciurile echipelor nationale îi lasa mai mereu pe managerii din Premier cu antrenamente pustii si uneori si fara jucatori importanti, care revin obositi ori accidentati la cluburi. Liga Natiunilor creata de UEFA e criticata dur de Jurgen Klopp: "E cea mai inutila competitie din lume, un nonsens", s-a plâns tehnicianul lui Liverpool. "Îi înteleg si pe selectioneri" Neamtul a protestat dupa a doua remiza din acest campionat, 0-0 cu Man. ...

VIITORUL - SEPSI 2-3 // "Am jucat prost, e o infrangere usturatoare" » Inlocuitorul lui Hagi cauta explicatii pentru esecul cu Sepsi
Bratu comenteaza ultima decizie luata de Mircea Rednic: "Acel jucator si-a pierdut din repere" + noi dezvaluiri despre relatia cu Dan Nistor
VIITORUL - SEPSI 2-3 // Eugen Neagoe jubileaza dupa victoria superba cu Viitorul: "Suntem o echipa «grea», vom face asta in continuare"
FOTO Andrei Radu, mesaj special pentru Cristiano Ronaldo dupa Juventus Torino - Genoa, 1-1
VIITORUL - SEPSI 2-3 // EXCLUSIV Verdictul specialistului dupa decizia confuza a lui Coltescu: "Nu e penalty, dar e lovitura libera"
VIDEO + FOTO Camp Nou a amutit! Leo Messi, accidentare GROAZNICA in meciul cu Sevilla » A fost dus direct la spital
VIDEO + FOTO Camp Nou a amutit! Leo Messi, accidentare groaznica in meciul cu Sevilla » Camerele TV l-au surprins urland de durere
BARCELONA - SEVILLA, liveTEXT ACUM » Messi si Coutinho fac spectacol in primul sfert de ora
BARCELONA - SEVILLA, liveTEXT ACUM » Gol superb marcat in minutul 2
Reghecampf, umilit in Emirate! In minutul 23, echipa lui era condusa cu 0-3 » Cat s-a terminat meciul
Jose Mourinho si Maurizio Sarri, discutie intre patru ochi dupa Chelsea - United 2-2: "Nu trebuia sa reactionez asa"
JUVENTUS - GENOA 1-1 // Andrei Radu si colegii au bagat campioana in sedinta » Massimiliano Allegri: "Nu accept astfel de lucruri!"
Jose Mourinho si Maurizio Sarri, discutie intre 4 ochi dupa Chelsea - United 2-2: "Nu trebuia sa reactionez asa"