Ion Craciunescu a elucidat fazele controversate din Gaz Metan - Farul » Doua decizii eronate

publicat 2021-11-29 20:15:09 (Gazeta Sporturilor)

Ion Craciunescu a elucidat fazele controversate din Gaz Metan - Farul » Doua decizii eronate Fostul mare arbitru Ion Craciunescu a analizat fazele controversate din partida Gaz Metan Medias - Farul, incheiata 1-1. Acesta e de parere ca ambele decizii ale lui Iulian Calin au fost eronate.  Farul a primit un penalty intens contestat de gazde in prelungirile partidei, in urma unui duel intre De Moura si Adi Petre. Ion Craciunescu spune ca lovitura de pedeapsa nu trebuia dictata.  "Vad o lovitura genunchi in genunchi. ...

Iordanescu jr., copy-paste Lucescu jr. » 6 asemanari intre cei doi + doua deosebiri
Incredibil, Comore! Au jucat cu fundasul dreapta in poarta si in inferioritate din minutul 7: "E inadmisibil ce ni s-a intamplat"
Dezastru la Cupa Africii » Cel putin 8 morti si zeci de raniti: "Oamenii cadeau unii peste altii"
Madison Keys este prima semifinalista de la Australian Open » A eliminat o jucatoare din TOP 5 WTA
"Echilibrat, pasionat de tactica, bun motivator"
Geo Misu la GSP LIVE » Urmareste emisiunea AICI
Dinamo a rezolvat la miezul noptii cel mai tare transfer al iernii! Conducerea cainilor confirma mutarea
Atacul inceputului de an in Liga 1 » Cum a zdruncinat-o Hagi pe FCU Craiova
Roxana Ciuhulescu a plecat de la Survivor Romania! Ce probleme a acuzat + Robert Nita, propus spre eliminare: "Sunt veriga slaba"
Ovidiu Hategan, pregatit de CCA pentru Dinamo - FCSB!
Ce l-a deranjat pe Hagi in victoria Farului cu FCU Craiova » Reprosuri pentru jucatori
Diana Munteanu, moment inedit cu Claudiu Niculescu: "Nemtii au vrut sa stie daca are sotie: «Vii cu ea aici, te muti cu ea aici»"
Faza controversata in Farul - FCU Craiova » Penalty pentru olteni, refuzat chiar de arbitrul pe care l-au recuzat!
Detalii despre negocierile dintre FCSB si Deac: "Zice: «Tati, vezi ca zbor la Bucuresti si vorbesc cu Gigi»"
Cristi Balaj, atac la conducerea Federatiei: "Asa ceva nu am crezut vreodata! Unii din FRF sa castige bani, iar Petrescu sa plateasca"