publicat 2018-10-07 15:45:04 (Gazeta Sporturilor)

GALERIE FOTO Panica la Dunarea Calarasi - FC Voluntari » Unui steward i s-a facut rau si a cazut pe marginea terenului! A fost nevoie de interventia medicilor În minutul 50 al meciului Dunarea Calarasi - FC Voluntari a avut loc un moment care i-a panicat pe cei prezenti la stadion. Imediat dupa startul reprizei a doua, unui steward i s-a facut rau si a cazut. Acesta s-a lovit la fata si a sângerat la marginea terenului. Colegii acestuia si medicii au intervenit rapid pentru a-l ajuta pe barbat si pentru a-i acorda primul ajutor la ambulanta prezenta la stadion. ...

VIDEO Gol dupa gol pentru Keseru in Bulgaria » Varful nationalei se apropie de o borna URIAȘA!
Pierdere grea pentru Dica inaintea derby-ului cu CFR » Cel mai imprundent stelist a comis-o din nou si va fi suspendat
Ce umilinta! Andrei Ivan si Rapid Viena, MACELARIȚI in derby-ul Austriei!
FOTO Gafa a lui Barsan? FCSB a solicitat penalty dupa o intrare imprudenta a lui Miron la Tanase
Victorie dramatica pentru Dinamo la aruncarile de la 7 metri in fata CSM-ului in Cupa Romaniei
ROMANIA - OLANDA 20-24 // Cristina Laslo: "Apararea putea sa-si faca mai bine treaba in prima repriza"
12 plecari de la Farul! Petre Grigoras a pus jumatate de echipa pe liber
Steaua UEFAntastia a castigat "Turneul Lupilor" de la Ploiesti! A demolat Dinamo in primul joc si s-a impus in meciul decisiv la penalty-uri cu Petrolul
Trei legende ale lui Dinamo dau verdictul! Ce spun despre sansele la play-off
ROMANIA - OLANDA 20-24 // A uitat-o pe banca, dar ea s-a revansat! Marea remarcata a Romaniei dupa infrangerea cu Olanda din finala mica
DINAMO - CS U CRAIOVA 3-0 // FOTO Imaginile etapei in Liga 1: gestul incredibil la care au recurs ultrasii dinamovisti dupa golul 3 al lui Montini
Marius Niculae se ia de conducerea lui Dinamo: "Voi avea o discutie serioasa cu ei" » Anunta posibila plecare a unui jucator
VIDEO Chelsea trece de Brighton, Florin Andone a jucat 30 de minute
ROMANIA - OLANDA 20-24 » Denisa Dedu a avut un procentaj senzational in finala mica, dar n-a putut stopa infrangerea: "Am fost prea moi, trebuie sa facem asta pe viitor"
EXCLUSIV Cristina Neagu, dezvaluiri IN PREMIERA despre accidentare: "Eram obosita! Corpul mi-a cedat"