FOTO Surpriza la meciul Serbia - Muntenegru! Bannerul dedicatie pentru romani pe care sarbii l-au tinut ridicat 6 minute

publicat 2018-11-17 17:45:07 (Gazeta Sporturilor)

FOTO Surpriza la meciul Serbia - Muntenegru! Bannerul dedicatie pentru romani pe care sarbii l-au tinut ridicat 6 minute Partida dintre Serbia si Muntenegru e foarte importanta pentru România în vederea sanselor de a mai ocupa primul loc în grupa de Liga Natiunilor. Dupa dubla remiza a noastra cu Serbia, meciuri în care suporterii celor doua echipe au legat o prietenie. Sârbii n-au uitat de ce s-a întâmplat la cele doua jocuri, iar azi, la meciul contra Muntenegrului, au afisat un mesaj în limba româna, dedicatie pentru fanii români. ...

ROMANIA - RUSIA 22-28 // Crina Pintea stie cum s-a pierdut semifinala: "Daaa, sincer, am pus mana pe ea, e un puf!"
FOTO INCREDIBIL! Romania va infrunta un fost rugbist la CM de handbal feminin » Cantareste 113 kg si a iscat un scandal URIAȘ
ROMANIA - RUSIA 22-28 // Alexandru Dedu, presedintele FRH: "Datorita noua mai luptam pentru o medalie"
ROMANIA - RUSIA 22-28 // Alexandru Dedu, presedintele FRH: "Datorita noua si cu meritele noastre mai luptam pentru o medalie"
ROMANIA - RUSIA 22-28 // GALERIE FOTO Gest cat AURUL european » Surpriza pregatita de jucatoarele noastre la final
ROMANIA - RUSIA 22-28 // Ce le-a spus Cristina Neagu la pauza colegelor din nationala
ROMANIA - RUSIA 22-28 // Concluziile lui Ambros Martin si Trefilov dupa finalul semifinalei de la CE
ROMANIA - RUSIA 22-28 // FOTO Cristina Neagu la fel ca Ronaldo » Imaginile antologice surprinse in sala din Paris
ROMANIA - RUSIA 22-28 // FOTO Cristina Neagu la fel ca Ronaldo » Imaginile epice surprinse in sala din Paris
ROMANIA - RUSIA 22-28 // Infrangere greu de suportat! Jucatoarele Romaniei au refuzat sa mai stea la declaratii
ROMANIA - RUSIA // VIDEO Eleva lui Ambros Martin ne-a batut de una singura! Spiridusul Rusiei marcase doar 23 de goluri in tot turneul
Supertransferuri pentru o echipa de Liga a 3-a! A luat jucatori de la Petrolul si Astra
ROMANIA - RUSIA / Ce a facut Neagu imediat dupa ce s-a sfarsit prima repriza a semifinalei