Fiare in Liga Campionilor, catei in Liga Zimbrilor » Dinamo, al doilea cu meci consecutiv peste 30 de goluri primite

publicat 2018-12-06 23:00:47 (Gazeta Sporturilor)

Fiare in Liga Campionilor, catei in Liga Zimbrilor » Dinamo, al doilea cu meci consecutiv peste 30 de goluri primite Dinamo a remizat pe teren propriu contra lui Minaur Baia Mare, scor 31-31, si ocupa doar pozitia a saptea în Liga Zimbrilor. Dinamo joaca în play-off-ul Ligii Campionilor cu Sporting, pe 20 si 27 februarie. Succesul rasunator obtinut pe plan european odata cu calificarea în play-off-ul Ligii Campionilor afecteaza evolutiile din competitia interna. Formatia pregatita de Ștefan Constantin a alergat permanent dupa egalare în prima repriza. ...

Anunt important facut de Lucian Bute: "Suntem in culmea fericirii!"
O saptamana exploziva: 5 meciuri fantastice in Liga 1 in ultimele 2 etape din 2018 » Ce urmeaza in 2019
SIMONA HALEP. Performanta uluitoare pentru Simona Halep: inclusa de ESPN in top 10 sportivi ai anului! I-a devansat pe Djokovic, Hamilton si LeBron James
FOTO "Lordul" schimba des modelele » Bendtner a cucerit trei manechine de top in doar cateva luni!
Declaratie in premiera despre celebra gafa a lui Gerrard din 2014: "N-am spus asta niciodata pana acum"
Mircea Rednic se misca repede! Doua nume pentru a-l inlocui pe Penedo
Dubla la inceputul sezonului » Francesco Friedrich, un nou record
Invitat de marca la GSP LIVE miercuri dimineata! Unul dintre cei mai talentati fotbalisti romani vine la emisiunea lui Costin Ștucan
ROMANIA - SPANIA 27-25 // Ambros Martin cere atentie la decisivul cu Ungaria: "Are un stil asemanator cu Spania"
ROMANIA - SPANIA 27-25 // A terminat meciul cu mana infasurata intr-un prosop, dar e cu gandul numai la meciul decisiv, cu Ungaria, de azi: "Ne ajunge egalul? Nu conteaza asta"
ROMANIA - SPANIA 27-25 // Concluziile lui Ambros Martin dupa victoria cu Spania! Atentie la Ungaria: "Are un stil asemanator"
ROMANIA - SPANIA 27-25 // Urmele unui succes muncit teribil. A terminat meciul cu mana infasurata intr-un prosop, dar e cu gandul numai la Ungaria: "Ne ajunge egalul? Nu conteaza asta"
Chindia Targoviste nu si-a luat gandul de la promovare. Ce a zis Viorel Moldovan
liveSCORE ACUM Norvegia face SPECTACOL cu Olanda. Repriza a doua merge in aceeasi directie
liveSCORE ACUM Norvegia face SPECTACOL cu Olanda. Diferenta halucinanta la pauza