FCSB - Hajduk Split 2-1 // GALERIE FOTO Calificarea copiilor » Imagini senzationale cu Gnohere si Teixeira dupa victoria cu Split

publicat 2018-08-17 00:30:06 (Gazeta Sporturilor)

FCSB - Hajduk Split 2-1 // GALERIE FOTO Calificarea copiilor » Imagini senzationale cu Gnohere si Teixeira dupa victoria cu Split FCSB s-a calificat în play-off-ul Europa League dupa ce a trecut de Hajduk Split, 2-1. În tur, scorul a fost 0-0. FCSB va juca în play-off-ul cu Rapid Viena, care a trecut de Slovan Bratislava Meciurile din barajul pentru Europa League vor avea loc pe 23 si 30 august! Dupa calificarea obtinuta la ultima faza, gratie golului marcat de Harlem Gnohere în minutul 90+2, jucatorii lui Nicolae Dica au petrecut pe gazon. ...

Capitan la 22 de ani! Adrian Motoc va purta azi banderola in meciul test dintre Romania si SUA
Ionel Ganea ataca pe toata lumea: "La Steaua, antrenor e nenea Gigi din Pipera, cu oi multe" » Ce spune de Talpan si CSA
VIDEO 25 de ani de la victoria care ducea Romania la CM 1994, 2-1 cu Țara Galilor » Discurs genial al lui Hagi la pauza + alte 9 momente spectaculoase
VIDEO 25 de ani de la victoria care ducea Romania la CM 1994, 2-1 cu Țara Galilor » Discurs genial al lui Hagi la pauza: "Bai, cine suntem noi?!" + alte 9 momente spectaculoase
Anamaria Prodan, implicata in viata jucatorilor: "Trebuie sa le cunosc iubitele, sa vad ce fac! Barbatul isi pierde mintile dupa o femeie"
Anamaria Prodan, implicata in viata jucatorilor ei: "Trebuie sa le cunosc iubitele, sa vad ce fac! Barbatul isi pierde mintile dupa o femeie"
ROMANIA - LITUANIA // Il titularizeaza Contra? Jucatorul care a impresionat inainte de Romania - Lituania
ROMANIA - LITUANIA // liveTEXT de la ora 21:45 » Romania - Lituania, duel in Liga Natiunilor » Ce echipa vrea sa trimita Cosmin Contra pe teren
liveSCORE de la ora 11:00 » Continua lupta pentru promovare » 8 meciuri se joaca azi
Dezvaluiri de la Dinamo » Planul lui Rednic: "Va fi ca Hagi"
ROMANIA - LITUANIA // Noutati despre Mitrita » Ce sanse are sa joace dupa accidentarea de la antrenament
ROMANIA - LITUANIA // Ianis Hagi, la superlativ: "E singurul din ultimii 20 de ani pe care l-am vazut facand asta! Mai sta 1 an la Viitorul"
ROMANIA - LITUANIA // Ultimele vesti despre Mitrita » Ce sanse are sa joace dupa accidentarea de la antrenament
ROMANIA - LITUANIA // Elogii pentru Ianis Hagi inainte de meciul in care poate debuta la nationala: "E singurul din ultimii 20 de ani pe care l-am vazut facand asta! Mai sta 1 an la Viitorul"
ROMANIA - LITUANIA // Selectionerul Lituaniei, glume la conferinta: "Suntem obisnuiti pe stadioane goale" » Ce roman vrea sa naturalizeze