FC ARGEȘ - DINAMO 0-1. Ion Craciunescu, despre greseala arbitrului: "De ce dai asa, ma?! Totul e clar"

publicat 2020-12-04 23:30:08 (Gazeta Sporturilor)

FC ARGEȘ - DINAMO 0-1. Ion Craciunescu, despre greseala arbitrului: De ce dai asa, ma?! Totul e clar Ion Craciunescu, fost arbitru international, a comentat faza din finalul meciului FC Arges - Dinamo 0-1, cand gazdele trebuiau sa beneficieze de un penalty. CONTEXT: In minutul 90+1, Ricardo Grigore a cazut in careul dinamovistilor peste Draghici si l-a doborat. Fault clar. ...

Un fost castigator de Liga Campionilor se va duela cu Zlatan Ibrahimovic pentru postul de titular la AC Milan
Australian Open sub lacat! Alti 25 de sportivi intra in izolare: "Regulile sunt reguli, indiferent cum te cheama"
Barcelona - Bilbao, liveTEXT de la 22:00 » Meci pentru trofeu in Supercupa Spaniei
Vlad Chiriches, intrare horror in secunda 34 din Sassuolo - Parma! A scapat doar cu un cartonas galben
MOTHERWELL - RANGERS 1-1. Steven Gerrard, nemultumit de Rangers pana la inlocuirea lui Ianis Hagi: "Am fost nevoit sa il schimb, sa transmit un mesaj"
MOTHERWELL - RANGERS 1-1. Steven Gerrard, nemultumit de jocul lui Rangers pana la schimbare lui Hagi: "Nu poti castiga daca nu te prezinti o repriza"
FOTO Sotia unui fotbalist din Liga 1 face senzatie pe Instagram! Fotografii provocatoare din vacanta
FOTO Sotia unui fotbalist din Liga 1, face senzatie pe Instagram! Fotografii provocatoare din vacanta
EXCLUSIV "Mi se pare penibil! Cumperi Dinamo sau doi cartofi de la piata?" » Cortacero, luat la intrebari de fostul golgeter al campionatului
VIDEO + FOTO Lupta istorica in UFC! Max Holloway si-a distrus adversarul: 141 de lovituri intr-o singura runda! Cum l-a umilit in final
Dunarea Braila, egal dramatic la Krasnodar cu echipa marelui Evgheni Trefilov!
UTA si a luat fundas din Rusia! Aradenii au transferat un fost international de tineret
EXCLUSIV CFR Cluj pregateste prima mutare importanta din "era Iordanescu"! Campioana a facut deja prima oferta
Braila, egal dramatic la Krasnodar cu echipa marelui Evgheni Trefilov!