CS U CRAIOVA - FCSB 2-1 // Gigi Becali s-a dezlantuit, dupa ce Dica l-a "intepat": "Sa plece, daca vrea! Daca ii dau libertate lui, se alege praful!"

publicat 2018-10-22 00:30:11 (Gazeta Sporturilor)

CS U CRAIOVA - FCSB 2-1 // Gigi Becali s-a dezlantuit, dupa ce Dica l-a intepat: Sa plece, daca vrea! Daca ii dau libertate lui, se alege praful! Gigi Becali, patronul celor de la FCSB, si-a asumat vina pentru înfrângerea suferita de echipa sa pe terenul Craiovei, 1-2, si a vorbit despre situatia tehnicianului Nicolae Dica. Latifundiarul a recunoscut ca a ordonat schimbarea din minutul 46, când Morutan a intrat pe teren în minutul 46.  Becali i-a oferit un raspuns elaborat lui Dica, cel care, dupa esecul din Banie, s-a plâns pentru prima oara de influenta patronului. ...

FOTO Frumoasa din echipa Rusiei » Cea mai eleganta gimnasta are imagini SUPER HOT pe Instagram
Partida dramatica pentru Romania U19: egalata de Bulgaria in minutul 90+8! Mihaila gol la primul meci dupa pumnul de la Rus
Simona Halep a facut primele declaratii dupa despartirea de Darren Cahill: "Am mai avut discutii! Nu imi este usor "
FOTO Fanii dinamovsti au ajuns la capatul rabdarii: "Invoieli si concedii etapa de etapa"
Marica si Danciulescu pusi la punct: "Sa lase valizele si sa mai vina pe la meciuri"
SPECIAL GSP Din Ghana, in zbor » Povestea fascinanta a unui campion mondial cucerit de Romania: "Voi reveni, imi place mult tara"
EXCLUSIV Gica Mihali e categoric in privinta situatiei de la Dinamo: "Haideti sa terminam cu scuzele" » Ce jucator l-a "cucerit" in derby-ul cu FCSB
Blec Fraidei la anvelope de iarna! Profita de promotii si echipeaza-ti masina
Veste trista pentru Mircea Sandu » Mama fostului presedinte FRF a murit
FOTO Marouane Fellaini si-a schimbat in sfarsit tunsoarea » Reactie geniala pe Twitterul unei formatii importante din Spania
LPF continua atacul asupra televiziunilor detinatoare de drepturi » Cum se stabilesc orele meciurilor din alte campionate
Marius Maldarasanu, dezvaluire din perioada "Eurofantastica": "Mircea Lucescu ne-a chemat pe mine si pe Mihaita Nesu"
Wayne Rooney se retrage ca un adevarat "Sir" » "As fi refuzat convocarea, daca i-as fi luat recordul lui Shilton"