Cristina Neagu, interviu dupa ce a ajuns la 1.000 de goluri in 14 ani: "Am evoluat 9 complete si de aceea performanta e si mai mare si mai greu de atins"

publicat 2023-01-24 08:00:09 (Gazeta Sporturilor)

Cristina Neagu, interviu dupa ce a ajuns la 1.000 de goluri in 14 ani: Am evoluat 9 complete si de aceea performanta e si mai mare si mai greu de atins Cristina Neagu a ajuns in meciul Bietigheim - CSM Bucuresti (25-27) la un numar impresionant de reusite in Liga Campionilor, un drum care a inceput in 2009, pe cand evolua la Oltchim. Partida lui CSM Bucuresti cu Bietigheim de duminica a fost pentru Cristina Neagu putin mai mult decat o victorie care a cimentat calificarea in sferturile de finala. Capitanul echipei a marcat in minutul 58 golul cu numarul 1.000 in aceasta competitie. ...

CFR Cluj avertizeaza, in cazul jucatorului declarat liber de FIFA: "Raspundeti in solidar!"
Ligue 1 in lumina reflectoarelor
Betfair Exchange - Episodul 44. Ce pariem in derby-urile din acest sfarsit de saptamana (P)
UTA nu da inapoi! In ce conditii il lasa la CFR Cluj pe fotbalistul care l-a impresionat pe Dan Petrescu: "E clar, n-are cum sa plece!"
INCREDIBIL! Statul i-a dat "in alb" baza Vointa lui Ilie Nastase » In 1999 a primit drept de a o folosi gratuit pentru 49 de ani in numele unei fundatii care la acea vreme nici nu exista
"Stejarii" incep campania din Rugby Europe Championship. Sambata, primul test: "Important sa debutam cu dreptul"
Etapa 24 / Match Preview FC Botosani - Petrolul
Meciul Zilei Everton - Arsenal. "Tunarii" mai pot face un pas spre titlu
Ciprian Marica e acuzat de unul dintre chiriasii bazei Vointa: "Institutiile de control ale statului sunt la comanda lui?"
"Și-a pierdut mintile!" » Pana si antrenorul Valenciei a fost socat de intrarea asupra lui Vinicius
Final de drum pentru Sepsi-SIC Sfantu Gheorghe in Eurocup!
Despre suporteri. E dragoste sau e santaj?
Trei titulari ai Madridului s-au accidentat intr-o perioada de foc. Urmeaza 4 meciuri in 11 zile