CFR Cluj - FC Botosani 2-1. Victorie pentru ardeleni, inaintea duelului cu CSKA Sofia

publicat 2020-10-18 00:00:11 (Puterea)

CFR Cluj - FC Botosani 2-1. Victorie pentru ardeleni, inaintea duelului cu CSKA Sofia CFR Cluj a castigat meciul disputat sambata seara, pe teren propriu, in compania gruparii FC Botosani, scor 2-1, in cadrul etapei a 7-a a Ligii I. Campioana en-titre a deschis scorul in minutul 15 prin Debeljuh, care a fructificat o centrare venita din partea lui Camora. Oaspetii au restabilit egalitatea la jumatatea primei reprize, prin […] The post CFR Cluj – FC Botosani 2-1. Victorie pentru ardeleni, inaintea duelului cu CSKA Sofia appeared first on Puterea.ro.

Alte stiri de la Puterea:

Marian Vanghelie deschide lista PER pentru un loc de deputat la Calarasi
Boeing a anuntat concedieri. Ce pierderi financiare a inregistrat producatorul de avioane
Raport ingrijorator: Puiul ieftin vandut in magazine, un risc pentru sanatate
Larisa Iordache are coronavirus. Gimnasta se pregatea sa revina dupa o pauza de 3 ani