CFR CLUJ - ASTANA // GALERIE FOTO Faza controversata in prima repriza: Ciprian Deac a cerut penalty + gol anulat pentru clujeni

publicat 2019-07-17 22:00:06 (Gazeta Sporturilor)

CFR CLUJ - ASTANA // GALERIE FOTO Faza controversata in prima repriza: Ciprian Deac a cerut penalty + gol anulat pentru clujeni În minutul 21 al meciului CFR Cluj - Astana, din preliminariile UEFA Champions League,  a avut loc cel mai controversat moment al primei reprize. La 1-0 pentru Astana, în minutul 21, CFR Cluj a cerut penalty. Ciprian Deac a cazut în careu, dupa ce a fost tras de Ivan Mayewski, mijlocasul kazahilor. Cu toate acestea, arbitrul Alexander Harkam din Austria lasat jocul sa continue, spre nemultumirea clujenilor. ...

CFR CLUJ - FC BOTOȘANI 4-1 // Dan Petrescu se revolta: "De ce in Liga n-am probleme? Sa ma ierte arbitrul, n-am stiut ca e regele Romaniei"
CFR CLUJ - FC BOTOȘANI 4-1// Dan Petrescu isi explica momentele de nervozitate: "In Champions League, arbitrii imi zic: «Sir, calm down!». In Romania, sunt aroganti!"
CFR CLUJ - FC BOTOȘANI 4-1 // Marius Croitoru recunoaste: "CFR ne-a predat o lectie de fotbal! Ce sa fac? Sa intru eu in poarta?"
CFR CLUJ - FC BOTOAȘANI 4-1 // Marius Croitoru recunoaste: "CFR ne-a predat o lectie de fotbal"
SLAVIA PRAGA - BOHEMIANS 4-0 // VIDEO Fara Stanciu, dar cu Baluta titular, Slavia si-a turat motoarele pentru returul cu CFR
VIDEO Cosmin Contra primeste vesti excelente: Hanca, un nou gol pentru Cracovia + Grozav, "dubla" pentru Kisvarda
CFR CLUJ - FC BOTOȘANI // FOTO Dan Petrescu, o noua criza de nervi pe margine » Cum a incercat sa-l calmeze Alin Minteuan
FOTO In Romania ce le-ar aduce? Imagine virala: ce au primit arbitrii in cabina, la primul meci cu VAR din istoria campionatului Greciei
Napoli il vinde pe Vlad Chiriches » Suma uriasa ceruta la schimb + ce echipa din Serie A il doreste
Napoli cere 15 milioane de euro pentru Vlad Chiriches » Cine e echipa din Serie A care vrea sa-l transfere pe fundasul nationalei
MANCHESTER UNITED - CRYSTAL PALACE 1-2 // "Diavolii" s-au facut cioburi » Prima infrangere cu Crystal Palace dupa 27 de ani!
RAPID - ASU POLI 1-0 // Daniel Pancu, declaratii agresive: "Nu ma ocup cu cresterea ierbii, dar vreau un gazon mai bun!" + a promis ca duce echipa in cupele europene
RAPID - ASU POLI // FOTO Clipe de panica: Timisoreanul Jurj, facut KO de Lazar » Ambulanta a intervenit de urgenta si l-a transportat la spital!
RAPID - ASU POLI // Clipe de panica: Timisoreanul Jurj, facut KO de Lazar » Ambulanta a intervenit de urgenta si l-a transportat la spital!
HUDDERSFIELD - READING 0-2 // George Puscas a primit nota 5 dupa cele 21 de minute cu Huddersfield » Ce au scris jurnalistii englezi despre roman