Cat trebuie sa plateasca Becali pentru atacantul dorit: "Va fi direct titular la Steaua" » Impresarul jucatorului da toate detaliile

publicat 2018-07-12 19:30:10 (Gazeta Sporturilor)

Cat trebuie sa plateasca Becali pentru atacantul dorit: Va fi direct titular la Steaua » Impresarul jucatorului da toate detaliile FCSB are nevoie urgenta de un atacant si s-a orientat catre slovenul Luka Zahovic, 22 de ani Gigi Becali ar trebui sa plateasca pentru vârf doua milioane de euro, anunta TV Digi Sport. Impresarul jucatorului, Zvonko Milojkovic, care l-a adus si pe Planici la FCSB, a oferit mai multe detalii legate de acest eventual transfer. "Este destul de greu, dar nu imposibil. Cei de Maribor vor o suma de bani, este mai putin decât a dat Gigi pe Coman. ...

Prima mutare a lui Claudiu Niculescu! Ce jucator poate semna in urmatoarele zile
ANALIZA GSP // Nu banii sunt problema! Realitate "noua" la Dinamo: Negoita e nepriceput, nu zgarcit! Multe afaceri dezastruoase
FCSB - DUNAREA CALARAȘI 2-0 // Fotbalistii lui Dica au tras concluzia: "E bine la Voluntari! Spectatori putini erau si pe Arena Nationala"
Florin Tanase nu simte lipsa Arenei Nationale si explica de ce se simte bine la Voluntari: "E acelasi lucru"
Cristiano Ronaldo, inca un gol pentru Juventus in Serie A, la 4 zile dupa eliminarea cu Valencia din Liga
Dica isi cearta atacantii dupa 2-0 cu Dunarea: "Imi doresc sa marcam mai mult" + De ce a fost schimbat Florin Tanase la pauza
Dan Alexa: "I-am pus probleme Stelei, dar am facut greseli nepermise"
FCSB - Dunarea Calarasi 2-0 // Ce i-a strigat Becali lui Alexa in minutul 80 al meciului de la Voluntari
Dan Alexa, multumit de jocul Dunarii: "I-am pus probleme Stelei"
Ce i-a strigat Becali lui Alexa in minutul 80 al meciului » Patronul FCSB a ras de antrenorul Dunarii
BARCELONA - GIRONA // FOTO + VIDEO Pique egaleaza in minutul 63 » Catalanii joaca in inferioritate
Spectacol total! Ludogoret rastoarna tabela, cu Moti si Mahlangu printre marcatori » Sud-africanul a impresionat la debut
Spectacol total! Revenire de senzatie a lui Ludogoret, cu Moti si Mahlangu printre marcatori » Sud-africanul a impresionat la debut
Ovidiu Ionescu, dupa cucerirea argintului la Europene: "Nu credeam ca asa ceva mi se poate intampla mie"
Primele reactii ale lui Ovidiu Ionescu dupa cucerirea argintului la Europene: "Nu credeam ca asa ceva mi se poate intampla mie"