BARCELONA - SEVILLA, liveTEXT ACUM » Messi si Coutinho fac spectacol in primul sfert de ora

publicat 2018-10-20 22:15:09 (Gazeta Sporturilor)

BARCELONA - SEVILLA, liveTEXT ACUM » Messi si Coutinho fac spectacol in primul sfert de ora Barcelona si Sevilla se înfrunta în derby-ul etapei cu numarul 9 din Spania. Partida e liveTEXT pe GSP.ro si în direct pe TV Digi Sport si TV Telekom Sport.  live » Barcelona - Sevilla 1-0Au marcat: Coutinho '2, Messi '12 Urmareste AICI partida liveTEXT Echipele de start Barcelona: ter Stegen - Semedo, Pique, Lenglet, Alba - Arthur, Busquets, Rakitic - Messi, Suarez, CoutinhoRezerve: Cillessen - Rafinha, Brandariz, O. Dembele, El Haddadi, S. ...

EXCLUSIV Ce se intampla cu Fortes dupa ce Becali l-a refuzat
Waregem - Antwerp 1-2 // Bölöni rezista pe podium: "Daca trebuia cineva sa conduca la pauza, Waregem era aceea"
Monaco - Strasbourg 1-5 // VIDEO Henry a cedat nervos » Atac la VAR si a insultat un adversar!
FOTO Autograf contra teza despre istoria artelor! Moldoveanca Doina Turcanu se foloseste de iubitul ei ca sa treaca de examene
Sepsi: antrenament pe ploaie!
EXCLUSIV Unul dintre liderii FCSB, anunt-surpriza despre Dinamo: "Chiar imi doresc asta" + mesaj pentru Dica: "Acum suntem mai buni! Teja a adus ceva nou"
Waregem - Antwerp 1-2 // Bölöni rezista pe podium: "Era important sa incepem bine 2019"
Inter - Sassuolo 0-0 // Porti inchise pe "Meazza" » Doar copiii au colorat nulul
AUSTRALIAN OPEN // VIDEO Roger Federer si-a pierdut cumpatul! S-a enervat pe arbitru in debutul meciului de la Australian Open