Atmosfera fantastica realizata de cateva sute de suporteri la ultimul eveniment dedicat reconstruirii stadionului Ghencea

publicat 2018-10-12 19:00:06 (Gazeta Sporturilor)

Gigi Becali, declaratii socante in direct: "In cel mult un an, o sa-l vedeti pe Lutu antrenor la FCSB!"
VIDEO Ultima filmare cu Ilie Balaci, cu cateva ore inainte de moarte
CS U CRAIOVA - FCSB 2-1 // Gigi Becali s-a dezlantuit, dupa ce Dica l-a "intepat": "Sa plece, daca vrea! Daca ii dau libertate lui, se alege praful!"
INTER - AC MILAN 1-0 // Deznodamant dramatic in Derby della Madonina: golul victoriei a venit in prelungiri!
CS U CRAIOVA - FCSB 2-1 // "Am vorbit intre noi la pauza ca putem sa castigam" » Mesajul lui Elvir Koljic dupa disparitia lui Ilie Balaci
CS U CRAIOVA - FCSB 2-1 // Devis Mangia: "In minutul 8 am simtit sa suntem blestemati! Ilie Balaci a castigat meciul pentru noi"
CS U CRAIOVA - FCSB 2-1 // Dica incearca sa-l linisteasca pe Becali: "Nu s-a decis campioana in aceasta seara" + mesaj pentru jucatori: "Trebuie sa fim mai uniti"
CS U CRAIOVA - FCSB 2-1 // Fotbalistii lui Dica n-au inteles nimic dupa pauza: "Asta a fost destinul acestei seri" / "Fotbalul ne-a pedepsit"
CSM Bucuresti e lider in grupa de Liga Campionilor! Infrangerea din Germania ar putea sa nu mai conteze
Crina Pintea, omul meciului si o calificare de senzatie in Cupa EHF
CS U CRAIOVA - FCSB // GALERIE FOTO + VIDEO Coincidenta tulburatoare! Oltenii si-au marcat in propria poarta chiar in minutul 8, numarul lui Balaci
CRAIOVA - FCSB // VIDEO+FOTO Primul meci pe "Oblemenco" fara marele Ilie Balaci: lacrimi si lumini, un cor impresionant si omagiul fotbalistilor
A MURIT ILIE BALACI // Lita Dumitru a plans ca un copil in direct: "Ilie a plecat mahnit. L-am iubit enorm!"