"O sa mai incerc astfel de executii!" » Ce a declarat eroul Craiovei, dupa ce a eliminat-o pe CFR Cluj + cum l-a felicitat Reghecampf

publicat 2021-09-24 08:30:08 (Gazeta Sporturilor)

O sa mai incerc astfel de executii! » Ce a declarat eroul Craiovei, dupa ce a eliminat-o pe CFR Cluj + cum l-a felicitat Reghecampf Lyes Houri (25 de ani) a adus calificarea Universitatii Craiova in optimile de finala ale Cupei Romaniei. Francezul a inscris un eurogol in poarta campioanei CFR CLuj, iar la final a declarat ca vrea sa mai incerce si in viitor astfel de executii. "Am inscris primul meu gol pentru Craiova si e cu atat mai bine ca am facut-o in fata suporterilor. O sa mai incerc astfel de executii. La Craiova am fost primit bine de toata lumea. ...

Dennis Man si Valentin Mihaila, "inutili" in infrangerea cu Reggina. Ce note au primit cei doi
Ionut Chirila, sageti catre jurnalisti: "Este un atac la adresa mea!" + ce s-a intamplat in meciul cu CSU Craiova?
Ronado, gest golanesc in Manchester United - Liverpool! Trebuia eliminat?
Ronaldo Koeman, primele explicatii dupa esecul din Clasico: "Meritam mai mult" + reactia lui Carlo Ancelotti dupa victoria de pe Camp Nou
Imaginile anului in Anglia » Ce au facut suporterii lui United la 0-5 cu Liverpool
KO(eman) » Cifre dezastruoase pentru antrenorul Barcelonei: "Sa vina Xavi!"
Mircea Lucescu, invincibil in Ucraina! Victorie pentru Dinamo Kiev, alt gol pentru jucatorul revitalizat de tehnicianul roman
Steven Gerrard, laude pentru Ianis Hagi dupa ultimul meci al lui Rangers: "A inteles asta"
Salma Hayek, implicata in transferul unui jucator de la Ajax » Cum s-a ajuns in aceasta situatie
Cosmar pentru Costica Buceschi » Formatia lui a condus cu 17-11 la pauza meciului de Liga Campionilor! Ce a urmat
Lazio, facuta praf de fiul lui Simeone la primul meci stagional al lui Ștefan Radu! "Poker" de senzatie
Observatia lui Ilie Dumitrescu dupa prima repriza din Barcelona - Real Madrid: "Aici s-a facut diferenta"