CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Singura supravietuitoare a accidentului din Salaj, in urma caruia au murit patru tinere, a fost externata. Aceasta nu-si aminteste nimic

publicat 2018-05-21 21:00:02 (Antena3)
Singura supravietuitoare a accidentului din Salaj, in urma caruia au murit patru tinere, a fost externata. Aceasta nu-si aminteste nimic Sanda Ungur, soferita si singura supravietuitoare a accidentului de la Jibou, Salaj, in urma caruia a murit cele patru prietene ale ei, a fost externata din spital. Tanara de 21 de ani nu isi aminteste... ...continuare.

Rasturnare de situatie in cazul tragediei din Salaj in care patru tinere au pierit! S-a descoperit abia acum

publicat 2018-05-19 13:30:03 (CanCan)
Mai multi martori oculari au sustinut ca semaforizarea functiona eronat la acea trecere de nivel cu cale ferata.Oamenii sustin ca semaforul indica culoarea alba, de trecere, doar semnalul acustic functionand. Atat autoritatile sosite de la fata locului, cat si procurorii de la Parchetul de pe langa Judecatoria Jibou au luat in calcul aceasta ipoteza si […] The post Rasturnare de situatie in cazul tragediei din Salaj in care patru tinere au pierit! S-a descoperit abia acum appeared first... ...continuare.

Avertisment de ultima ora al meteorologilor. Se strica vremea

publicat 2018-05-18 20:30:02 (Antena3)
Avertisment de ultima ora al meteorologilor. Se strica vremea Administratia Nationala de Meteorologie a emis, vineri, noi atentionari nowcasting Cod galben de averse valabile in ora urmatoare in judetele Cluj, Salaj, Bistrita-Nasaud, Maramures si... ...continuare.

Mesajul publicat de iubitul uneia dintre tinerele care au murit lovite de tren

publicat 2018-05-18 19:30:16 (ProTV)
Patru fete, cu vârste între 20 si 22 de ani, au murit în Salaj, când masina în care se aflau a fost spulberata de un tren. ...continuare.

Prima concluzie a politistilor, dupa cumplitul accident din Salaj

publicat 2018-05-18 16:15:02 (Antena3)
Prima concluzie a politistilor, dupa cumplitul accident din Salaj Oamenii legii au ajuns la o prima concluzie, dupa accidentul cumplit din Salaj. Potrivit anchetatorilor, soferita nu s-a asigurat la trecerea de cale ferata. "Joi, 17 mai, la ora 18.03, pe Centura Ocolitoare a... ...continuare.

Detalii cutremuratoare de la accidentul din Salaj. Cum arata masina in care si-au pierdut viata cela patru tinere

publicat 2018-05-18 15:45:02 (Antena3)
Detalii cutremuratoare de la accidentul din Salaj. Cum arata masina in care si-au pierdut viata cela patru tinere Masina in care se aflau cele patru tinere a fost spulberata de trenul Jibou - Baia Mare, iar cele patru fete nu au mai avut nicio sansa la viata. Imaginea surprinsa arata modul ingrozitor in care masina... ...continuare.

Adevarul nestiut despre victimele accidentului din Salaj

publicat 2018-05-18 15:45:02 (Antena3)
Adevarul nestiut despre victimele accidentului din Salaj Toate cele cinci fete din Maramures victime ale accidentului ingrozitor petrecut in seara zilei de joi pe soseaua ocolitoare a Jiboului erau studente la Universitatea Tehnica Cluj-Napoca (UTCN), filiala Baia Mare. Se... ...continuare.

Ipoteza socanta in cazul accidentului din Salaj. Semaforul de la trecerea la nivel cu cale ferata unde a avut loc tragedia functiona necorespunzator

publicat 2018-05-18 15:30:11 (Antena3)
Ipoteza socanta in cazul accidentului din Salaj. Semaforul de la trecerea la nivel cu cale ferata unde a avut loc tragedia functiona necorespunzator Mai multi martori oculari au sustinut ca semaforizarea functiona eronat la acea trecere de nivel cu cale ferata. Oamenii sustin ca semaforul indica culoarea alba, de trecere, doar semnalul acustic... ...continuare.

Rasturnare de situatie in cazul accidentului din Salaj! Ce s-a intamplat cu unica supravietuitoare

publicat 2018-05-18 14:45:02 (Antena3)
Rasturnare de situatie in cazul accidentului din Salaj! Ce s-a intamplat cu unica supravietuitoare Sanda Ungur, soferita in varsta de 21 de ani care a provocat accidentul mortal de la Jibou, a fost transferata la Unitatea de Primiri Urgente din Baia Mare. "Pacienta a fost preluata de echipa medicala a... ...continuare.

Reactia profesorilor celor patru tinere ucise de tren: "Erau fetele model pentru studentii profilului economic. Au fost extraordinare"

publicat 2018-05-18 14:30:02 (Antena3)
Reactia profesorilor celor patru tinere ucise de tren: Erau fetele model pentru studentii profilului economic. Au fost extraordinare Cunoscutii celor patru fete, care au murit dupa ce au fost calcate de tren in Salaj, sunt socati si inca spera ca nu e real ce au aflat.  Profesorii sunt, de asemenea, extrem de tristi si au doar... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro