EMAG

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

HOROSCOP 11 august, cu Camelia Patrascanu. Berbecii au dispute pentru bani, iar Capricornii pun pret pe ce isi doreste altcineva HOROSCOP 11 august, cu Camelia Patrascanu. Berbecii au dispute pentru bani, iar Capricornii pun pret pe ce isi doreste altcineva HOROSCOP 11 AUGUST: Zodiile de Pamant, preferatele astrelor. Profituri pentru Gemeni si alte trei zodii HOROSCOP 11 AUGUST: Zodiile de Pamant, preferatele astrelor. Profituri pentru Gemeni si alte trei zodii Prognoza meteo pentru 11 august. Vreme calduroasa cu temperaturi pana la 35 de grade Celsius Prognoza meteo pentru 11 august. Vreme calduroasa cu temperaturi pana la 35 de grade Celsius Actrita Alyssa Milano a aratat cum i-a afectat Covid-19 parul: Purtati blestemata de masca! Actrita Alyssa Milano a aratat cum i-a afectat Covid-19 parul: "Purtati blestemata de masca!" Horoscop 11 august 2020, prezentat de Neti Sandu. Capricornii isi refac relatia de dragoste Horoscop 11 august 2020, prezentat de Neti Sandu. Capricornii isi refac relatia de dragoste Ministerul Fondurilor Europene supune dezbaterii publice Ghidul solicitantului pentru Actiunea 3.1.1. Sprijin pentru IMM-uri in vederea depasirii crizei economice generate de pandemia COVID - 19 Ministerul Fondurilor Europene supune dezbaterii publice "Ghidul solicitantului pentru Actiunea 3.1.1. Sprijin pentru IMM-uri in vederea depasirii crizei economice generate de pandemia COVID - 19" ATENTIONARE METEO. Cod GALBEN de instabilitate atmosferica accentuata in Romania ATENTIONARE METEO. Cod GALBEN de instabilitate atmosferica accentuata in Romania HOROSCOP 12 AUGUST 2020. O zi aglomerata pentru majoritatea zodiilor HOROSCOP 12 AUGUST 2020. O zi aglomerata pentru majoritatea zodiilor Aproape o mie de buzoieni testati. Cinci focare noi, inclusiv la societati comerciale Aproape o mie de buzoieni testati. Cinci focare noi, inclusiv la societati comerciale Spectacol cu Perseide pe cer. Unde si cand putem urmari stelele cazatoare Spectacol cu Perseide pe cer. Unde si cand putem urmari stelele cazatoare Tratamentul corect al arsurilor solare. Cand este cazul sa mergi la medic Tratamentul corect al arsurilor solare. Cand este cazul sa mergi la medic Horoscop saptamanal BANI si SUCCES. Cum stai cu banii, sub influenta lui Uranus retrograd? Horoscop saptamanal BANI si SUCCES. Cum stai cu banii, sub influenta lui Uranus retrograd? Bunicul meu, lasat sa moara! Un tanar incearca cu disperare sa isi salveze bunicul, bolnav de COVID, blocat intr-un azil devenit focar "Bunicul meu, lasat sa moara!" Un tanar incearca cu disperare sa isi salveze bunicul, bolnav de COVID, blocat intr-un azil devenit focar Au mers in Bulgaria la all-inclusive, dar au avut o uriasa surpriza. Ce ii obliga bulgarii pe turistii romani sa faca Au mers in Bulgaria la all-inclusive, dar au avut o uriasa surpriza. Ce ii obliga bulgarii pe turistii romani sa faca Lovitura pentru CFR Cluj! Kevin Boli e la un pas sa ajunga in Turcia: Isi doreste sa joace pentru echipa noastra Lovitura pentru CFR Cluj! Kevin Boli e la un pas sa ajunga in Turcia: "Isi doreste sa joace pentru echipa noastra"

Articole

Stiri locale
Discutiile privind dobanzile negative revin in forta in SUA

publicat 2020-05-14 18:17:03 (Ziarul-Financiar)
Discutiile privind dobanzile negative revin in forta in SUA Presedintele american Donald Trump a declarat ca Statele Unite ar trebui sa primeasca "darul" dobanzilor negative, dupa ce trei oficiali ai bancii centrale americane (Fed) au semnalat ca banca centrala agreeaza ideea, scrie Bloomberg. ...continuare.

Care sunt cele mai recente investitii in actiuni ale Metropolitan Pensii Private, fond care aduce banii pentru batranete a 1,1 milioane de romani doar la Bursa romaneasca

publicat 2020-05-14 18:02:01 (Ziarul-Financiar)
Care sunt cele mai recente investitii in actiuni ale Metropolitan Pensii Private, fond care aduce banii pentru batranete a 1,1 milioane de romani doar la Bursa romaneasca Fondul de pensii administrat privat Metropolitan Life avea investitii de aproximativ 1,8 miliarde de lei la Bursa de la Bucuresti la finele anului 2019, in crestere cu 13% fata de primul semestru al aceluiasi an, arata cele mai recente date, publicate saptamana aceasta. ...continuare.

Afacerile germanilor de la Heraeus au crescut in 2019 cu 10,5%, la peste 218 milioane de lei

publicat 2020-05-14 17:47:06 (Ziarul-Financiar)
Afacerile germanilor de la Heraeus au crescut in 2019 cu 10,5%, la peste 218 milioane de lei Producatorul de paste de lipit si ma­teriale adezive Heraeus Romania, subsi­di­ara locala a concernului german Heraeus cu afaceri globale de 20,3 mld. euro si aproxi­ma­tiv 15.000 de angajati, a realizat anul trecut o cifra de afaceri de peste 218,3 mil. lei (46 mil. euro), mai mult cu 10,5% fata de anul anterior, potrivit calculelor ZF pe baza datelor de la Ministerul Finantelor. ...continuare.

Cahm Europe, un producator roman de cosmetice pentru hoteluri, avanseaza in constructia unei fabrici noi in Prahova. "Luam in considerare finantarea din partea bancilor, dar si ofertele investitorilor"

publicat 2020-05-14 17:32:35 (Ziarul-Financiar)
Cahm Europe, un producator roman de cosmetice pentru hoteluri, avanseaza in constructia unei fabrici noi in Prahova. Luam in considerare finantarea din partea bancilor, dar si ofertele investitorilor Cahm Europe, un producator roman de cosmetice destinate hotelurilor, lucreaza la o noua fabrica pe care o construieste in Baicoi, judetul Prahova. ...continuare.

François Bloch, CEO al BRD-SocGen: Solutia este sa nu ne uitam global, pe sectoare, ci individual, la fiecare client, pentru ca daca ii punem intr-o categorie castigatoare sau perdanta, nu prea ajuta

publicat 2020-05-14 17:17:33 (Ziarul-Financiar)
François Bloch, CEO al BRD-SocGen: Solutia este sa nu ne uitam global, pe sectoare, ci individual, la fiecare client, pentru ca daca ii punem intr-o categorie castigatoare sau perdanta, nu prea ajuta Multe sectoare economice au fost afectate de blocarea activitatii din cauza pandemiei de COVID-19 si este greu de spus care isi va reveni mai repede, insa solutia este o analiza individuala a fiecarui client bancar, si nu o analiza globala, pe sectoare, cu includerea intr-o categorie castigatoare sau per­dan­ta, apreciaza François Bloch, CEO al BRD-SocGen. ...continuare.

Ministerul de Finante a imprumutat joi de la banci 1,4 miliarde lei in doua emisiuni de titluri de stat, la dobanza de 4,77%, respectiv 3,04%

publicat 2020-05-14 17:17:33 (Ziarul-Financiar)
Ministerul de Finante a imprumutat joi de la banci 1,4 miliarde lei in doua emisiuni de titluri de stat, la dobanza de 4,77%, respectiv 3,04% Ministerul de Finante a imprumutat joi de la banci 1,4 miliarde lei in doua emisiuni de titluri de stat, la dobanza de 4,77%, respectiv 3,04%. ...continuare.

Dimitrios Drisis, Adama: Fermierii au nevoie de o infrastructura de distributie mai buna, pentru a-si putea pune in valoare produsele

publicat 2020-05-14 17:02:35 (Ziarul-Financiar)
Dimitrios Drisis, Adama: Fermierii au nevoie de o infrastructura de distributie mai buna, pentru a-si putea pune in valoare produsele Mai bine de jumatate dintre romani s-au aprovizionat macar o data cu produse agro­alimentare de la hipermaketuri in tim­pul pandemiei de COVID-19, iar ma­jo­ri­tatea a pus in cosul de cumparaturi fructe si legume romanesti. ...continuare.

Angajatii UniCredit impreuna cu Fundatia UniCredit doneaza 61.000 euro pentru dotarea cu echipamente a spitalelor implicate in combaterea COVID-19

publicat 2020-05-14 16:47:39 (Ziarul-Financiar)
Angajatii UniCredit impreuna cu Fundatia UniCredit doneaza 61.000 euro pentru dotarea cu echipamente a spitalelor implicate in combaterea COVID-19 Angajatii UniCredit din cadrul UniCredit Bank, UniCredit Leasing, UniCredit Consumer Financing si UniCredit Services Romania au desfasurat in luna aprilie o campanie interna de strangere de fonduri, suplimentata printr-o contributie a Fundatiei UniCredit, in urma careia a fost stransa suma de 61.000 de euro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro© Copyright 2000-2019 iStorm. Toate drepturile rezervate.