CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Gigi Becali, un car de nervi dupa esecul de la Iasi: "Jucatorii mei nu au barbatie pe teren"

publicat 2018-05-08 15:00:06 (Evenimentul-Zilei)
Gigi Becali, un car de nervi dupa esecul de la Iasi: Jucatorii mei nu au barbatie pe teren Gigi Becali, finantatorul echipei FCSB, este foc si para dupa esecul suferit de gruparea "ros-albastra", in deplasare, la Iasi. ...continuare.

Un barbat din Iasi a descoperit ca sotia sa l-a inselat cu nasul, asa ca a pus a cale o razbunare incredibila

publicat 2018-05-08 14:00:02 (Antena3)
Un barbat din Iasi a descoperit ca sotia sa l-a inselat cu nasul, asa ca a pus a cale o razbunare incredibila Un barbat din Iasi a innebunit cand a aflat ca sotia sa a calcat stramb chiar cu nasul de cununie. Barbatul s-a razbunat in stil propriu pe cel care l-a condus la altar, stropindu-i masina cu benzina... ...continuare.

EXCLUSIV Probleme si la Iasi: "Doua lucruri au umbrit victoria cu Steaua" » Primele masuri dupa cele intamplate aseara

publicat 2018-05-08 13:00:14 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Probleme si la Iasi: Doua lucruri au umbrit victoria cu Steaua » Primele masuri dupa cele intamplate aseara Flavius Stoican, antrenorul lui Poli Iasi, spune ca au existat doua evenimente care au luat fata victoriei cu FCSB, scor 1-0. "Doua lucruri au umbrit victoria noastra cu Steaua pentru mine personal: accidentarea lui Sin, care sper sa nu fie grava, si gestul teatral al lui Platini. Eu înteleg ca suntem la Iasi, într-un oras al culturii, dar nu tolerez asemenea iesiri necontrolate. Nu o sa-l pedepsesc eu, ci fotbalul. Eu doar iau decizii. ... ...continuare.

Șefii lui CFR Cluj: "Asa ne-am gandit noi sa-i motivam pe ieseni. De ce sa le cerem scuze?" + "Ne tenteaza noua propunere a lui Becali"

publicat 2018-05-08 13:00:14 (Gazeta-Sporturilor)
Șefii lui CFR Cluj: Asa ne-am gandit noi sa-i motivam pe ieseni. De ce sa le cerem scuze? + Ne tenteaza noua propunere a lui Becali Bogdan Mara, directorul sportiv al celor de la CFR Cluj, a reactionat dupa victoria celor de la Poli Iasi cu FCSB, 1-0, si a spus ca Dan Petrescu a vrut sa-i motiveze pe ieseni când a declarat ce FCSB va merge în excursie. "Nu avem de ce sa le cerem scuze, ci doar sa-i felicitam pe cei de la Iasi. Speram la un egal, dar e mai bine cum a iesi. A fost un mod de a-i motiva pe cei de la Iasi. Nu ne gândeam la altceva. ... ...continuare.

Poveste fabuloasa la Iasi. Nasul s-ar fi iubit cu fina, iar finul i-a incendiat masina

publicat 2018-05-08 13:00:06 (CanCan)
Dornic sa isi apere onoarea, un barbat din Iasi a incendiat masina nasului sau de cununie, pe care l-a acuzat ca i-a "furat" nevasta, o femeie de origine straina. (Afla aici cum poti castiga si tu de acasa chiar si 10.000 de euro lunar) Cazul a ajuns la tribunal, unde nasul si cu finul si-au […] The post Poveste fabuloasa la Iasi. Nasul s-ar fi iubit cu fina, iar finul i-a incendiat masina appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

EXCLUSIV Scandal la Iasi! "Doua lucruri au umbrit victoria cu Steaua" » Primele masuri dupa cele intamplate aseara

publicat 2018-05-08 12:45:06 (Gazeta-Sporturilor)
EXCLUSIV Scandal la Iasi! Doua lucruri au umbrit victoria cu Steaua » Primele masuri dupa cele intamplate aseara Flavius Stoican, antrenorul lui Poli Iasi, spune ca au existat doua evenimente care au luat fata victoriei cu FCSB, scor 1-0. "Doua lucruri au umbrit victoria noastra cu Steaua pentru mine personal: accidentarea lui Sin, care sper sa nu fie grava, si gestul teatral al lui Platini. Eu înteleg ca suntem la Iasi, într-un oras al culturii, dar nu tolerez asemenea iesiri necontrolate. Nu o sa-l pedepsesc eu, ci fotbalul. Eu doar iau decizii. ... ...continuare.

Reactia clujenilor dupa victoria lui Poli Iasi: "Asa i-am motivat" » Ce spun despre propunerea lui Becali: "Suna tentant"

publicat 2018-05-08 12:45:06 (Gazeta-Sporturilor)
Reactia clujenilor dupa victoria lui Poli Iasi: Asa i-am motivat » Ce spun despre propunerea lui Becali: Suna tentant Bogdan Mara, directorul sportiv al celor de la CFR Cluj, a reactionat dupa victoria celor de la Poli Iasi cu FCSB, 1-0, si a spus ca Dan Petrescu a vrut sa-i motiveze pe ieseni când a declarat ce FCSB va merge în excursie. "Nu avem de ce sa le cerem scuze, ci doar sa-i felicitam pe cei de la Iasi. Speram la un egal, dar e mai bine cum a iesi. A fost un mod de a-i motiva pe cei de la Iasi. Nu ne gândeam la altceva. ... ...continuare.

Bucurie moderata la CFR Cluj dupa surpriza de la Iasi

publicat 2018-05-08 12:30:12 (OnlineSport)
Bucurie moderata la CFR Cluj dupa surpriza de la Iasi Jucatorii si conducatorii clubului CFR Cluj au asteptat cu sufletul la gura meciul dintre CSM Poli Iasi si FCSB, existand voci care au anticipat o plimbare prin Copou a stelistilor. ...continuare.

Becali a gasit principalul vinovat, dupa esecul de la Iasi: "A stricat vestiarul" » Anunta transferul lui Budescu: "Il dau, gata! Ofer in plus si o prajitura"

publicat 2018-05-08 12:15:11 (Gazeta-Sporturilor)
Becali a gasit principalul vinovat, dupa esecul de la Iasi: A stricat vestiarul » Anunta transferul lui Budescu: Il dau, gata! Ofer in plus si o prajitura Gigi Becali l-a laudat pe Dan Petrescu pentru modul în care a pregatit-o pe CFR Cluj în acest campionat si îl acuza pe Constantin Budescu pentru ca a stricat vestiarul prin atitudinea lui de pe teren. Reactia omului de afaceri vine dupa ce ros-albastrii au pierdut la Iasi, scor 0-1.  Totodata, Becali spune ca e dispus sa-l lase sa plece pe Budescu.  "Daca eu ma duceam la meci aseara era altceva. ... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro