CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




FCSB - CFR CLUJ 2018: Scandal inainte de derby-ul pentru titlu, un arbitru s-a recuzat pentru a nu fi in conflict de interese

publicat 2018-04-25 21:45:22 (Romania-TV)
FCSB - CFR CLUJ 2018: Scandal inainte de derby-ul pentru titlu, un arbitru s-a recuzat pentru a nu fi in conflict de interese FCSB va intalni CFR Cluj, duminica, de la ora 20.45, in etapa a saptea a play-off-ului Ligii I. "Fesnic am inteles ca nu vrea sa arbitreze meciul, pentru ca tatal lui a lucrat la CFR. A depus o hartie in acest sens. L-as fi acceptat pe Fesnic oricand, la orice ora sa arbitreze. Si pe Istvan Kovacs l-as fi acceptat. Cred ca Avram pana la urma e singurul care a mai ramas. Nu cred ca Radu Petrescu poate sa arbitreze un meci FCSB - CFR Cluj. In schimb, Sebastian Coltescu da. La fel si Alexandru... ...continuare.

MM Stoica, luat peste picior de CFR Cluj: "Mereu spune «patroane, patroane», dar incearca sa ne convinga ca Becali nu e patron la Steaua. In ce tara traim?"

publicat 2018-04-25 20:45:10 (Gazeta-Sporturilor)
MM Stoica, luat peste picior de CFR Cluj: Mereu spune «patroane, patroane», dar incearca sa ne convinga ca Becali nu e patron la Steaua. In ce tara traim? Razboiul de la distanta dintre CFR Cluj si FCSB a continuat si în aceasta seara. Bogdan Mara, 40 de ani, directorul sportiv al clujenilor, l-a luat peste picior pe MM Stoica, 53 de ani, omologul sau de la clubul ros-albastru. "I-am ascultat pe domnii Stoica si Becali si mi se pare ca vorbesc lucruri aberante. ... ...continuare.

Preselectiile X Factor, la Cluj Napoca! Zeci de tineri au luat cu asalt Sala Polivalenta: "Cred ca e o oportunitate pentru mine!"

publicat 2018-04-25 17:45:01 (Antena-1)
Sala Polivalenta din Cluj Napoca a fost luata, astazi, cu asalt de catre cei mai talentati cantareti! Fiecare dintre ei spera sa treaca preselectiile la X Factor. Ardelenii spera sa ajunga in finala si - de ce nu - chiar sa obtina marele premiu. ...continuare.

Probleme pentru Dica! Un om de baza de la FCSB risca sa piarda finala campionatului cu CFR Cluj

publicat 2018-04-25 16:30:26 (Gazeta-Sporturilor)
Probleme pentru Dica! Un om de baza de la FCSB risca sa piarda finala campionatului cu CFR Cluj FCSB, locul 1, va juca împotriva celor de la CFR Cluj, locul 2, duminica, de la ora 20:45. Meciul va fi liveTEXT pe GSP.RO si în direct pe TV Digi Sport, TV Telekom Sport si LookTV. Mihai Balasa s-a accidentat la umar în meciul cu Viitorul si e incert pentru derby. Lipsa lui i-ar complica lui Dica alegerea formulei din aparare, fiindca nu exista un înlocuitor evident. ... ...continuare.

Comisia de Disciplina ia in serios plangerea celor de la CFR Cluj impotriva FCSB

publicat 2018-04-25 16:15:25 (OnlineSport)
Comisia de Disciplina ia in serios plangerea celor de la CFR Cluj impotriva FCSB CFR Cluj a facut plangere pentru ceea ce considera a fi declaratii cu tenta xenofoba ale lui Gigi Becali, personaj care in ultima perioada s-a spalat pe maini pentru orice implicare la FCSB. ...continuare.

Sofer condamnat la 3 ani cu SUSPENDARE pentru ca a omorat un om dupa o sicanare in trafic

publicat 2018-04-25 11:30:33 (Romania-TV)
Sofer condamnat la 3 ani cu SUSPENDARE pentru ca a omorat un om dupa o sicanare in trafic Tribunalul Cluj l-a condamnat pe protagonistul incidentului din 2 ianuarie 2017 la 3 ani inchisoare cu suspendare pe un termen de incercare de 4 ani si, in plus, l-a obligat sa presteze 80 de zile in folosul comunitatii. De asemenea, are de platit daune morale de 21.000 de euro catre sotia si fiica defunctului, scrie Clujust.ro. "La data de 02.I.2017, in intervalul orar 1400-1430, in P-ta Cipariu din Cluj-Napoca, inculpatul P.P.A, i-a aplicat o lovitura de pumn, in fata, numitului TDV iar... ...continuare.

FCSB solicita depunctarea rivalilor de la CFR Cluj si suspendarea lui Petrescu

publicat 2018-04-25 11:30:31 (OnlineSport)
FCSB solicita depunctarea rivalilor de la CFR Cluj si suspendarea lui Petrescu Razboiul rece intre FCSB si CFR Cluj se ascute inaintea duelului direct din etapa a 7-a din playoff. ...continuare.

FCSB cere depunctarea celor de la CFR Cluj pentru declaratiile lui Dan Petrescu. Cele doua rivale la titlu se intrec in plangeri

publicat 2018-04-25 09:45:13 (Libertatea)
FCSB cere depunctarea celor de la CFR Cluj pentru declaratiile lui Dan Petrescu. Cele doua rivale la titlu se intrec in plangeri FCSB cere depunctarea celor de la CFR Cluj pentru declaratiile lui Dan Petrescu. Cele doua rivale la titlu se intrec in plangeri. Razboiul pentru titlu din Liga 1 se da nu numai pe teren, ci si pe la comisii. Ambele tabere isi "bombardeaza" rivala cu plangeri la comisii si cereri de depunctare. Comisia de Disciplina […] Post-ul FCSB cere depunctarea celor de la CFR Cluj pentru declaratiile lui Dan Petrescu. Cele doua rivale la titlu se intrec in plangeri apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Budescu a fost criticat din interior: "A gresit grav!". Pericol de implozie la FCSB inainte de derby-ul cu CFR Cluj

publicat 2018-04-25 09:00:12 (Libertatea)
Budescu a fost criticat din interior: A gresit grav!. Pericol de implozie la FCSB inainte de derby-ul cu CFR Cluj Budescu a fost criticat din interior: "A gresit grav!". Pericol de implozie la FCSB inainte de derby-ul cu CFR Cluj.  La FCSB s-a inflamat din nou atmosfera, chiar inainte de meciul pentru titlu, FCSB – CFR Cluj, programat duminica, de la ora 20.45, pe "Arena Nationala". Mihai Stoica, managerul sportiv al clubului, a dat de […] Post-ul Budescu a fost criticat din interior: "A gresit grav!". Pericol de implozie la FCSB inainte de derby-ul cu CFR Cluj apare prima data in... ...continuare.

El e barbatul acuzat ca isi dadea pantalonii jos in fata unei scoli din Cluj. Ce a declarat cand a fost incatusat

publicat 2018-04-25 08:45:03 (CanCan)
Cosmarul copiilor si al parintilor din Cluj s-a incheiat! Barbatul acuzat ca isi dadea pantalonii jos in fata unei scoli din oras a fost prins si a acostat mai multe fetite. In fata politistilor, el a facut primele declaratii. La sfarsitul audierilor, el a primit mandat de retinere pentru 24 de ore. Autoritatile au aflat […] The post El e barbatul acuzat ca isi dadea pantalonii jos in fata unei scoli din Cluj. Ce a declarat cand a fost incatusat appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro