CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Iohannis, la receptie cu Kovesi si Augustin Lazar

publicat 2018-06-12 19:30:13 (Realitatea-TV)
Iohannis, la receptie cu Kovesi si Augustin Lazar Presedintele Klaus Iohannis participa marti seara, impreuna cu Laura Codruta Kovesi, pe care CCR il obliga sa o revoce de la sefia DNA, la o receptie oferita de Ambasada Marii Britanii la Bucuresti cu ocazia zilei de nastere a Reginei Elisabeta. Șefa DNA, Laura Codruta Kovesi, participa, marti, la sediul Ambasadei Marii Britanii la Bucuresti la o receptie data in cinstea Reginei Elisabeta a II-a, care a implinit 92 de ani.La evenimentul gazduit de Paul Brummell, ambasadorul Marii Britanii la... ...continuare.

Laura Codruta Kovesi, prima aparitie publica dupa publicarea deciziei CCR - FOTO, VIDEO

publicat 2018-06-12 19:30:12 (Mediafax)
Laura Codruta Kovesi, prima aparitie publica dupa publicarea deciziei CCR - FOTO, VIDEO Procurorul sef al DNA, Laura Codruta Kovesi, participa, marti seara, la receptia oferita cu prilejul Zilei de nastere a Majestatii sale Regina Elisabeta a II-a, la eveniment fiind asteptat si seful statului, Klaus Iohannis. ...continuare.

Iohannis si Kovesi, impreuna la o petrecere in cinstea Reginei Elisabeta 

publicat 2018-06-12 19:15:01 (Antena3)
Iohannis si Kovesi, impreuna la o petrecere in cinstea Reginei Elisabeta  Șefa DNA, Laura Codruta Kovesi, participa, marti, la sediul Ambasadei Marii Britanii la Bucuresti la o Receptie data in cinstea Reginei Elisabeta a II-a, care a implinit 92 de ani. Laura Codruta Kovesi... ...continuare.

Laura Codruta Kovesi si Klaus Iohannis, la acelasi eveniment dupa decizia CCR

publicat 2018-06-12 19:00:18 (Romania-TV)
Laura Codruta Kovesi si Klaus Iohannis, la acelasi eveniment dupa decizia CCR Laura Codruta Kovesi a fost primita de Paul Brummell, ambasadorul Marii Britanii la Bucuresti. "M-am intanit cu doamna procuror sef DNA pentru a discuta despre importanta luptei anticoruptie", a scris ambasadorul pe Twitter. Presedintele Klaus Iohannis a declarat, marti, legat de decizia sa dupa publicarea motivarii CCR privind revocarea sefei DNA, ca va reactiona intr-un timp rezonabil, precizand ca nu se poate astepta pana in decembrie, de exemplu, dar ca nu crede ca cineva serios se... ...continuare.

Laura Codruta Kovesi isi cauta sustinere la Ambasada. Șefa DNA, la o petrecere in cinstea Reginei Elisabeta

publicat 2018-06-12 19:00:01 (Antena3)
Laura Codruta Kovesi isi cauta sustinere la Ambasada. Șefa DNA, la o petrecere in cinstea Reginei Elisabeta Șefa DNA, Laura Codruta Kovesi, participa, marti, la sediul Ambasadei Marii Britanii la Bucuresti la o petrecere data in cinstea reginei Elisabeta a II-a, care a implinit 92 de ani. Laura Codruta Kovesi... ...continuare.

Laura Codruta Kovesi, chemata la RAPORT. Șefa DNA, anchetata pentru ABATERI DISCIPLINARE

publicat 2018-06-12 14:45:04 (Evenimentul-Zilei)
Laura Codruta Kovesi, chemata la RAPORT. Șefa DNA, anchetata pentru ABATERI DISCIPLINARE Procurorul sef al DNA se va prezenta, miercuri, la CSM, unde Sectia pentru Procurori analizeaza raportul Inspectiei Judiciare privind abateri disciplinare pe care Laura Codruta Kovesi le-ar fi comis prin refuzul de a se prezenta la comisia parlamentara de ancheta. ...continuare.

Horoscop: Zodii care nu isi doresc sa se casatoreasca niciodata

publicat 2018-06-12 09:45:14 (Romania-TV)
Horoscop: Zodii care nu isi doresc sa se casatoreasca niciodata Berbec Nativul Berbec isi traieste viata dupa propriile reguli, asa ca cu greu poate fi constrans sau determinat sa isi schimbe statutul. Prefera viata de celibatar, intrucat nu suporta ordinele si nu vrea sa fie tras la raspundere pentru nimic. Este o persoana exigenta, care nu isi compromite viata, dar este fidela oricarei relatii. Gemeni Distractia e pe primul loc in viata nativului Gemeni, asa ca de ce ar vrea sa piarda totul pentru o casatorie? Adora sa fie liber si sa se manifeste in... ...continuare.

Ambasadorul Marii Britanii si sefa DNA, Laura Codruta Kovesi, s-au intalnit pentru a discuta depre lupta anti-coruptie

publicat 2018-06-11 21:45:02 (Antena3)
Ambasadorul Marii Britanii si sefa DNA, Laura Codruta Kovesi, s-au intalnit pentru a discuta depre lupta anti-coruptie Ambasadorul Marii Britanii in Bucuresti, Paul Brummel, si sefa DNA, Laura Codruta Kovesi, au avut o intalnire in cursul zilei de luni.  Brummel este cel care confirmat acest lucru pe contul sau de Twitte... ...continuare.

Paul Brummell, ambasadorul Marii Britanii, s-a intalnit Laura Codruta Kovesi

publicat 2018-06-11 20:45:12 (Libertatea)
Paul Brummell, ambasadorul Marii Britanii, s-a intalnit Laura Codruta Kovesi Paul Brummell, ambasadorul Marii Britanii, s-a intalnit Laura Codruta Kovesi, luni, si au discutat despre lupta anticoruptie, a anuntat acesta pe contul sau de Twitter. "M-am intalnit cu Doamna Procuror Sef DNA pentru a discuta despre importanta luptei anticoruptie", a scris Brummell pe Twitter. Ambasadorul britanic s-a intalnit cu Kovesi in contextul in care Curtea […] Post-ul Paul Brummell, ambasadorul Marii Britanii, s-a intalnit Laura Codruta Kovesi apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Lupta anticoruptie, tema de discutie intre ambasadorul Paul Brummell si Laura Codruta Kovesi

publicat 2018-06-11 20:15:26 (ProTV)
Ambasadorul Marii Britanii la Bucuresti, Paul Brummell, s-a întâlnit luni cu sefa Directiei Nationale Anticoruptie (DNA), Laura Codruta Kovesi. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro