CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Iulia Vantur, prima reactie dupa ce s-a vehiculat ca s-a despartit de Salman Khan: "Saracul, nu se simte prea bine…"

publicat 2018-07-06 14:00:02 (CanCan)
Dupa mai multi ani in care a locuit in India, fosta prezentatoare a revenit in Romania si a vorbit nu doar despre cariera muzicala ci si despre relatia ei cu starul bollywoodian Salman Khan.  Iulia Vantur a fost invitata la emisiunea "Vorbeste lumea", acolo unfe a povestit ca inainte de a veni in Romania a […] The post Iulia Vantur, prima reactie dupa ce s-a vehiculat ca s-a despartit de Salman Khan: "Saracul, nu se simte prea bine…" appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Iulia Vantur, primele declaratii dupa ce a revenit in Romania. Ce a spus despre relatia cu Salman Khan

publicat 2018-07-06 13:45:14 (Romania-TV)
Iulia Vantur, primele declaratii dupa ce a revenit in Romania. Ce a spus despre relatia cu Salman Khan Iulia Vantur a fost invitata la o emisiune tv, unde a facut declaratii despre viata sa din India, dar a comentat si relatia cu Salman Khan. "In India, cant. Avem viza de lucru. Am lansat patru cantece noi, urmeaza altele doua. Cele patru au fost pentru doua filme. Am experimentat rap-ul pentru prima oara in viata mea... M-am obisnuit cu tot ce e acolo. Orice tara are plusuri si minusuri.  Ideea e sa vezi lucrurile bune. Am invatat sa apreciez mai mult tara noastra. pana la urma, daca te... ...continuare.

Primul interviu al Iuliei Vantur dupa ce a revenit in Romania. Ce a spus despre viata in India si despre Salman Khan | FOTO

publicat 2018-07-06 13:30:07 (Libertatea)
Primul interviu al Iuliei Vantur dupa ce a revenit in Romania. Ce a spus despre viata in India si despre Salman Khan | FOTO Iulia Vantur a revenit pentru cateva zile in Romania. Vedeta a facut primele sale declaratii dupa revenirea in tara la o emisiune de televiziune. Iulia Vantur este stabilita de multi ani in India, acolo unde are o cariera in industria muzicala si unde traieste o poveste de dragoste cu starul bollywoodian Salman Khan. Zilele acestea, […] Post-ul Primul interviu al Iuliei Vantur dupa ce a revenit in Romania. Ce a spus despre viata in India si despre Salman Khan | FOTO apare prima data in... ...continuare.

Iulia Vantur, in culmea fericirii. “In sfarsit… Ma simt norocoasa si binecuvantata” | FOTO

publicat 2018-07-06 12:00:11 (Libertatea)
Iulia Vantur, in culmea fericirii. “In sfarsit… Ma simt norocoasa si binecuvantata” | FOTO Iulia Vantur este mai fericita ca niciodata. A reusit sa se revada cu prietenele pe care le are inca de pe vremea cand era doar o copila. Vedeta de televiziune Iulia Vantur, in varsta de 37 de ani, se afla in vacanta in Italia. Plecata de multi ani in India, tara iubitului ei, starul bollywoodian […] Post-ul Iulia Vantur, in culmea fericirii. “In sfarsit… Ma simt norocoasa si binecuvantata” | FOTO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Dan Motreanu, in pole position pentru sefia PNL

publicat 2018-07-06 11:45:14 (Puterea)
Dan Motreanu, in pole position pentru sefia PNL De la zi la zi, tot mai multi lideri liberali sunt nemultumiti de prestatia lui Ludovic Orban in fruntea partidului si deja s-a conturat o echipa de conducere a taberei nemultumitilor. Echipa nemultumitilor include nume grele din administratia locala, precum Ilie Bolojan, primarul Oradei, Gheorghe Falca - edilul de la Arad, Mircea Hava - primarul de la Alba Iulia si Emil Boc de la Cluj Napoca. Ca varf de lance se profileaza Marian Petrache, presedintele Consiliului Judetean Ilfov, iar... ...continuare.

Iulia Vantur isi petrece vacanta in Italia impreuna cu familia. Spune ca e fericita, totusi, pe Instagram a publicat un mesaj dureros

publicat 2018-07-05 22:15:06 (Evenimentul-Zilei)
Iulia Vantur isi petrece vacanta in Italia impreuna cu familia. Spune ca e fericita, totusi, pe Instagram a publicat un mesaj dureros Iulia Vantur a plecat in vacanta, in Italia, alaturi de familia sa. Vedeta a publicat pe o retea de socializare o fotografie, in care apare alaturi de cele mai dragi fiinte din viata sa. ...continuare.

Anuntul facut de Casa Alba despre retragerea trupelor americane din Germania

publicat 2018-07-05 21:00:21 (ProTV)
Casa Alba a reafirmat joi ca eventuala retragere sau transfer al militarilor americani stationati în Germania nu figureaza pe ordinea de zi si nu va fi abordata în cursul summitului NATO saptamâna viitoare la Bruxelles, potrivit AFP. ...continuare.

Un nou caz de otravire cu Novichok in Marea Britanie. "A gasit-o pe podea, in convulsii"

publicat 2018-07-05 09:00:12 (ProTV)
Doi cetateni britanici spitalizati înca de sâmbata cu simptome suspecte au fost expusi la Novichoc, aceeasi neurotoxina folosita în cazul tentativei de asasinare a fostului spion rus Sergei Skripal si fiicei sale, Iulia. ...continuare.

Accident de munca in Alba. Un barbat a murit strivit de butelii

publicat 2018-07-04 23:30:13 (Romania-TV)
Accident de munca in Alba. Un barbat a murit strivit de butelii Accidentul a avut loc in comuna Vintu de Jos. Potrivit IPJ Alba, barbatul a incercat sa descarce, cu un motostivuitor, butelii de gaz in curtea unei scoli. Din cauza terenului denivelat, buteliile s-au rasturnat peste el, potrivit alba24.ro. In urma accidentului, barbatul a decedat. Se intervine la fata locului cu o autospeciala si o autospeciala Descarcerare Grea. ...continuare.

Un barbat din Alba a murit dupa ce mai multe butelii pe care le descarca dintr-un camion au cazut peste el

publicat 2018-07-04 22:30:08 (Mediafax)
Un barbat din Alba a murit dupa ce mai multe butelii pe care le descarca dintr-un camion au cazut peste el Un barbat in varsta de 45 de ani, angajat al unei firme din Alba, a murit, miercuri seara, dupa ce mai multe butelii pe care le descarca dintr-un camion, cu ajutorul unui motostivuitor, au cazut peste el, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro