CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




REZULTATE BACALAUREAT 2018 SATU MARE - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO

publicat 2018-07-04 05:30:41 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 SATU MARE - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO SATU MARE BAC 2018 NOTE - edu.ro.  Rezultatele obtinute de elevi la examenul de BACALAUREAT din 2018, sustinute in LICEELE din SATU MARE sunt afisate pe bacalaureat.edu.ro .  Pe... ...continuare.

Rezultate BAC 2018 judetul Satu Mare. Notele primite de elevii din Satu Mare la Bacalaureat 2018 afisate pe EDU.ro

publicat 2018-07-04 04:30:11 (Mediafax)
Rezultate BAC 2018 judetul Satu Mare. Notele primite de elevii din Satu Mare la Bacalaureat 2018 afisate pe EDU.ro Rezultatele examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Satu Mare - publicate pe site-ul EDU.ro, miercuri, 4 iunie, pana la ora 12:00. Eventualele contestatii la BAC pot fi depuse in aceeasi zi, in intervalul 12:00 si 16:00. Rezultatele finale ale examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Satu Mare vor fi afisate in 9 iulie. ...continuare.

Cadavru aflat in putrefactie, descoperit intr-un apartament din Satu Mare

publicat 2018-07-03 21:15:13 (Romania-TV)
Cadavru aflat in putrefactie, descoperit intr-un apartament din Satu Mare Pompierii satmareni au intervenit cu scara de interventie la mare inaltime, pentru a intra in interiorul apartamentului. Au descoperit un cadavru aflat intr-o stare destul de avansata de putrefactie. Ulterior, s-a stabilit ca este vorba chiar de proprietarul apartamentului, un barbat in varsta de 43 de ani, potrivit observator.tv Trupul neinsufletit a fost depus la Morga Spitalului Judetean unde va fi facuta o autopsie care va stabili cu exactitate cauza mortii barbatului. ...continuare.

Descoperire macabra intr-un apartament din Satu-Mare. Pompierii au ramas socati

publicat 2018-07-03 19:15:12 (Realitatea-TV)
Descoperire macabra intr-un apartament din Satu-Mare. Pompierii au ramas socati Cadavru mumificat, gasit de pompieri intr-un apartament din Satu Mare. Este vorba despre cadavrul unui barbat, in varsta de 43 de ani, descoperit intr-un apartament situat la etajul patru al unui bloc de pe Aleea Humulesti.Pompierii au deblocat usa si au dat peste cadavrul barbatului, in stare avansata de putrefactie, aproape mumificat. Fratele victimei a declarat pentru realitatea.net ca acesta s-a mutat aici imediat dupa moartea tatalui lor si ca de atunci, aproximativ patru luni, nu a mai... ...continuare.

EDU.RO - REZULTATE BAC 2018. Notele obtinute de elevi la BACALAUREAT in SATU MARE

publicat 2018-07-03 17:45:02 (Antena3)
EDU.RO - REZULTATE  BAC 2018. Notele obtinute de elevi la BACALAUREAT in SATU MARE REZULTATE BAC 2018 EDU.RO. Notele din SATU MARE  la BACALAUREAT.  In scurt timp vor fi afisate rezultatele obtinute de elevi la examenul de BACALAUREAT din 2018, sustinute in LICEELE din SATU... ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Satu Mare - Totul e LIVE! Ce se intampla acum cu notele din judet

publicat 2018-07-03 16:30:12 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Satu Mare - Totul e LIVE! Ce se intampla acum cu notele din judet Rezultate BAC 2018 Satu Mare - Elevii au inceput deja sa rascoleasca internetul dupa rezultatele pe care le-au obtinut la BAC, insa acestea nu sunt disponibile inca. Realitatea.net va tine la curent cu cele mai noi informatii despre traseul tabelelor cu notele de la BAC si mai ales cu momentul publicarii lor.Rezultate BAC 2018 Satu Mare - In aceste momente toate datele se centralizeaza inca, iar pana in ora 12, miercuri, este preconizat ca vor fi afisate notele. In fiecare an, insa,... ...continuare.

SATU MARE - REZULTATE BACALAUREAT 2018 EDU.RO. Notele la BAC 2018

publicat 2018-07-03 15:45:11 (ProTV)
EDU.RO - REZULTATE BACALAUREAT 2018 SATU MARE. Emotii mari pentru elevii care au sustinut probele scrise ale sesiunii iunie-iulie, din cadrul BAC 2018. ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Satu Mare

publicat 2018-07-03 14:00:11 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Satu Mare Rezultate BAC 2018 Satu Mare. Elevii care au sustinut Bacalareatul 2018 asteapta notele. Cand se afiseaza rezultatele la BAC 2018? Notele pe judete Rezultate BAC 2018 Satu Mare. Primele note la BAC 2018 se afiseaza miercuri, 4 iulie, pe bacalaureat.edu.ro. In acest articol, realitatea.net va ofera rezultatele la BAC 2018 pe judete.Rezultate BAC 2018 Satu Mare. Verifica notele la BAC 2018 pe judete:Rezultate BAC 2018 AlbaRezultate BAC 2018 AradRezultate BAC 2018 ArgesRezultate BAC 2018... ...continuare.

Microbuz, lovit in plin de un tren: un mort

publicat 2018-07-03 10:30:16 (Realitatea-TV)
Microbuz, lovit in plin de un tren: un mort Un microbuz de transport marfa a fost lovit in plin, marti dimineata, de un tren, in Domanesti, Satu Mare. La fata locului au intervenit mai multe echipaje ale Inspectoratului Judetean pentru Situatii de Urgenta pentru a incerca sa scoata corpul barbatului si sa elibereze calea ferata.In urma evenimentului, soferul microbuzului, in varsta de 49 de ani, nu a raspuns manevrelor de resuscitare si a fost declarat decedat.Conform portalsm.ro, oamenii legii au demarat o ancheta pentru a stabili cu... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro