CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Reactia profesorilor celor patru tinere ucise de tren: "Erau fetele model pentru studentii profilului economic. Au fost extraordinare"

publicat 2018-05-18 14:30:02 (Antena3)
Reactia profesorilor celor patru tinere ucise de tren: Erau fetele model pentru studentii profilului economic. Au fost extraordinare Cunoscutii celor patru fete, care au murit dupa ce au fost calcate de tren in Salaj, sunt socati si inca spera ca nu e real ce au aflat.  Profesorii sunt, de asemenea, extrem de tristi si au doar... ...continuare.

Noi detalii in cazul celor 5 studente lovite de tren in Salaj. Descoperirea anchetatorilor

publicat 2018-05-18 13:30:16 (ProTV)
Tragedie joi seara în Salaj. Patru fete, cu vârste între 20 si 22 de ani, au murit dupa ce masina în care se aflau a fost spulberata de un tren. ...continuare.

Mesajul cutremurator postat pe Facebook dupa accidentul din Salaj, in care si-au pierdut viata cele patru tinere

publicat 2018-05-18 12:45:02 (Antena3)
Mesajul cutremurator postat pe Facebook dupa accidentul din Salaj, in care si-au pierdut viata cele patru tinere La scurt timp dupa accidentul cumplit in care patru tinere si-au pierdut viata, pe retelele sociale au inceput sa curga comentarii extrem de emotionante din partea cunoscutilor fetelor.  Cele patru... ...continuare.

Mai multe detalii despre tinerele care si-au pierdut viata in urma accidentul de la Jibou, Salaj

publicat 2018-05-18 12:15:03 (Antena3)
Mai multe detalii despre tinerele care si-au pierdut viata in urma accidentul de la Jibou, Salaj Cele patru tinere care si-au pierdut viata in urma accidentului feroviar din Jibou, Salaj, aveau varste de 20, respectiv 21 de ani si erau prietene si vecine.  Toate fetele erau din Maramures, dar una... ...continuare.

Detaliul nestiut despre accidentul de la Salaj. Este incredibil ce s-a intamplat cu doar cateva minute inainte de tragedie

publicat 2018-05-18 12:15:03 (Antena3)
Detaliul nestiut despre accidentul de la Salaj. Este incredibil ce s-a intamplat cu doar cateva minute inainte de tragedie Detaliu nestiut despre cumplitul accident din Salaj, in care patru tinere si-au pierdut viata. Se pare ca fetele ar fi trebuit sa mearga spre casa pe Drumul National 1C, Dej-Baia Mare. Insa ar fi ales alt... ...continuare.

Ce a aparut pe cer la locul tragediei din Salaj, in care si-au pierdut viata patru fete! Oamenii cred ca este un semn divin

publicat 2018-05-18 12:00:03 (CanCan)
Cutremurator! Tragedia din Salaj a socat o tara intreaga. Patru tinere si-au pierdut viata, iar o alta se afla in stare grava la spital, dupa ce masina lor a fost lovita de un tren, joi (17 mai). Fetele au murit chiar de Inaltare, iar oamenii cred ca au vazut un semn divin pe cer, imediat […] The post Ce a aparut pe cer la locul tragediei din Salaj, in care si-au pierdut viata patru fete! Oamenii cred ca este un semn divin appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Mesajul socant scris de una dintre tinerele care au murit in cumplitul accident din Salaj pe Facebook

publicat 2018-05-18 12:00:02 (Antena3)
Mesajul socant scris de una dintre tinerele care au murit in cumplitul accident din Salaj pe Facebook Madalina una dintre tinerele care au murit in accidentul din Salaj a scris un mesaj socant pe pagina sa de Facebook, la inceputul acestei luni. Desi este un mesaj romantic, acesta s-a dovedit a... ...continuare.

Mesajul cutremurator al iubitului uneia dintre cele patru fete moarte in accidentul din Salaj: Dragostea mea, ai plecat asa devreme!

publicat 2018-05-18 12:00:02 (Antena3)
Mesajul cutremurator al iubitului uneia dintre cele patru fete moarte in accidentul din Salaj: Dragostea mea, ai plecat asa devreme! Patru tinere au murit joi, dupa ce autoturismul in care aflau a fost lovit de tren pe o trecere de cale ferata din apropierea orasului Jibou, potrivit purtatorului de cuvant al Inspectoratului de Politie... ...continuare.

Cum ar fi putut fi evitat cumplitul accident din Salaj. Decizia luata de soferita

publicat 2018-05-18 11:30:12 (Libertatea)
Cum ar fi putut fi evitat cumplitul accident din Salaj. Decizia luata de soferita Cele patru tinere moarte in cumplitul accident din Salaj ar fi trait acum daca soferita, care a scapat cu viata, ar fi luat o alta decizie. Tanara care era la volan a ales o ruta ocolitoare din cauza gropilor din asfalt de pe drumul cel mai scurt catre casa. Cele patru tinere, Madalina, Sara, Claudia […] Post-ul Cum ar fi putut fi evitat cumplitul accident din Salaj. Decizia luata de soferita apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Ea este singura supravietuitoare a tragediei din Salaj! Prietenele ei au murit pe loc, dupa ce masina pe care o conducea a fost lovita de tren

publicat 2018-05-18 09:45:03 (CanCan)
Patru fete au murit joi seara (17 mai) in apropiere de orasul Jibou, judetul Salaj, dupa ce masina in care se aflau a fost spulberata de un tren. Șoferita, Sanda Ungur, este singura supravietuitoare a tragediei. Victimele aveau varste cuprinse intre 20 si 22 de ani. Fetele erau studente in Cluj si inainte de accident participasera […] The post Ea este singura supravietuitoare a tragediei din Salaj! Prietenele ei au murit pe loc, dupa ce masina pe care o conducea a fost lovita de tren... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro