CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




EDU.RO - REZULTATE BAC 2018. Notele obtinute de elevi la BACALAUREAT in PRAHOVA

publicat 2018-07-03 17:45:02 (Antena3)
EDU.RO - REZULTATE BAC 2018. Notele obtinute de elevi la BACALAUREAT in PRAHOVA REZULTATE BAC 2018 EDU.RO. Notele din PRAHOVA la BACALAUREAT.  In scurt timp vor fi afisate rezultatele obtinute de elevi la examenul de BACALAUREAT din 2018, sustinute in LICEELE din PRAHOVA . A... ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Prahova - Nota cu nota, toate rezultatele in tabel

publicat 2018-07-03 16:30:12 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Prahova - Nota cu nota, toate rezultatele in tabel Rezultate BAC 2018 Prahova - Elevii au inceput deja sa rascoleasca internetul dupa rezultatele pe care le-au obtinut la BAC, insa acestea nu sunt disponibile inca. Realitatea.net va tine la curent cu cele mai noi informatii despre traseul tabelelor cu notele de la BAC si mai ales cu momentul publicarii lor.Rezultate BAC 2018 Prahova - In aceste momente toate datele se centralizeaza inca, iar pana in ora 12, miercuri, este preconizat ca vor fi afisate notele. In fiecare an, insa, Ministerul... ...continuare.

PRAHOVA - REZULTATE BACALAUREAT 2018 EDU.RO. Notele la BAC 2018

publicat 2018-07-03 15:45:11 (ProTV)
EDU.RO - REZULTATE BACALAUREAT 2018 PRAHOVA. Emotii mari pentru elevii care au sustinut probele scrise ale sesiunii iunie-iulie, din cadrul BAC 2018. ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Prahova. Verifica online rezultatele pe EDU

publicat 2018-07-03 13:30:24 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Prahova. Verifica online rezultatele pe EDU Rezultate BAC 2018 Prahova. Elevii care au sustinut Bacalareatul 2018 asteapta notele. Cand se afiseaza rezultatele la BAC 2018? Notele pe judete Rezultate BAC 2018 Prahova. Primele note la BAC 2018 se afiseaza miercuri, 4 iulie, pe bacalaureat.edu.ro. In acest articol, realitatea.net va ofera rezultatele la BAC 2018 pe judete.Rezultate BAC 2018 Prahova. Verifica notele la BAC 2018 pe judete:Rezultate BAC 2018 AlbaRezultate BAC 2018 AradRezultate BAC 2018 ArgesRezultate BAC 2018... ...continuare.

Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Prahova. Notele la Bac 2018

publicat 2018-07-02 14:15:01 (Antena-1)
Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Prahova. Notele la Bac 2018 Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Prahova. Absolventii de liceu au terminat joi, 28 iunie, examenul de Bacalaureat 2018, insa afla abia miercuri, 4 iulie, rezultatele examenelor, urmand ca cele finale, dupa contestatii, sa fie afisate pe 9 iulie. ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 PRAHOVA. Notele la BAC publicate de EDU.RO

publicat 2018-07-02 14:00:02 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 PRAHOVA. Notele la BAC publicate de EDU.RO REZULTATE BAC edu.ro PRAHOVA. Prima sesiune a examenului de bacalaureat s-a incheiat. REZULTATE BAC edu.ro. Afisarea primelor rezultate, care se va face in centrele de examen si pe site-ul bacalaureat.edu.ro,... ...continuare.

Ministrul in cabinetul Dancila, audiat la Parchetul General

publicat 2018-07-02 13:15:15 (Puterea)
Ministrul in cabinetul Dancila, audiat la Parchetul General Ministru din guvernul Dancila a fost audiat la Parchetul General. Radu Oprea, ministrul pentru mediul de afaceri, comert si antreprenoriat, a dat declaratii in fata procurorilor. Radu Oprea a ajuns luni dimineata la Parchetul General insotit de avocatul sau. Dupa aproximativ doua ore, ministrul pentru mediul de afaceri, comert si antreprenoriat a iesit din sediul Parchetului si nu a dorit sa dea declaratii presei. Inainte de a fi numit ministru in cabinetul Dancila, senator PSD de Prahova... ...continuare.

Ministrul in cabinetul Dancila, audiat la Parchetul General

publicat 2018-07-02 12:30:18 (Romania-TV)
Ministrul in cabinetul Dancila, audiat la Parchetul General Radu Oprea a ajuns luni dimineata la Parchetul General insotit de avocatul sau. Dupa aproximativ doua ore, ministrul pentru mediul de afaceri, comert si antreprenoriat a iesit din sediul Parchetului si nu a dorit sa dea declaratii presei. Inainte de a fi numit ministru in cabinetul Dancila, senator PSD de Prahova Radu Oprea (47 de ani) a fost prefect de Prahova.  Numele sau apare intr-un dosar de evaziune fiscala si spalare de bani, iar in 2016 Radu Oprea a fost trimis in judecata de... ...continuare.

Ploile s-au oprit, riscul de inundatii ramane. Hidrologii au emis noi avertizari

publicat 2018-07-01 10:30:13 (Realitatea-TV)
Ploile s-au oprit, riscul de inundatii ramane. Hidrologii au emis noi avertizari Rauri din 14 judete, respectiv Harghita, Covasna, Brasov, Dambovita, Prahova, Ialomita, Buzau, Bacӑu, Neamt, Iasi,Vaslui, Vrancea, Galati si Botosani, sunt in continuare sub cod portocaliu de inundatii pana duminica la ora 16.00, potrivit INHGA, scrie Mediafax.Potrivit Institutului National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor (INHGA), raurile din bazinele hidrografice Olt - bazin superior amonte S.H. Hoghiz, (judetele Harghita, Covasna si Brasov), Ialomita - bazin superior si afluenti... ...continuare.

Cod portocaliu de inundatii in pe mai multe rauri

publicat 2018-06-29 15:45:11 (Romania-TV)
Cod portocaliu de inundatii in pe mai multe rauri Conform Institutului National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor (INHGA), in intervalul 29 iunie, ora 14:00 - 30 iunie, ora 18:00, va fi Cod portocaliu de cresteri ale debitelor si nivelurilor, cu posibile depasiri ale Cotelor de aparare, pe raurile din bazinele hidrografice: Olt - bazin superior amonte S.H. Hoghiz, afluentii Oltului aferenti sectorului aval S.H. Hoghiz - amonte Acumularea Dragasani (judetele Harghita, Covasna, Brasov, Sibiu, Valcea, Arges si Olt), Oltet - bazin superior... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro