CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Reactia Politiei Romane dupa bataia dintre romi, in Targu Neamt. Filmul evenimentelor

publicat 2018-07-06 18:30:14 (ProTV)
Politia Româna a venit cu o reactie dupa ce zeci de scandalagii s-au batut joi seara pe strada, în Târgu Neamt. ...continuare.

Motivul bataii dintre clanurile de romi din Targu Neamt: O femeie ar fi ramas gravida cu un tanar din clanul rival

publicat 2018-07-06 18:30:12 (Libertatea)
Motivul bataii dintre clanurile de romi din Targu Neamt: O femeie ar fi ramas gravida cu un tanar din clanul rival Motivul bataii dintre clanurile de romi din Targu Neamt a iesit la iveala, dupa ce indivizii s-au infruntat pe strazile din oras cu rangi, bate si topoare. O tanara a ramas gravida si il acuza pe un tanar din clanul rival ca ar fi tatal bebelusului din pantece. Cum barbatul nu a recunoscut nimic, familia […] Post-ul Motivul bataii dintre clanurile de romi din Targu Neamt: O femeie ar fi ramas gravida cu un tanar din clanul rival apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

DIICOT: Un barbat din Neamt a fost retinut pentru trafic de droguri de mare risc

publicat 2018-07-06 17:45:13 (Romania-TV)
DIICOT: Un barbat din Neamt a fost retinut pentru trafic de droguri de mare risc Inculpatul va fi prezentat Tribunalului Neamt cu propunere de arestare preventiva pentru o perioada de 30 de zile. Potrivit DIICOT, Andrei Minea, zis "Doctorul", a detinut si comercializat droguri de risc si mare risc - amfetamina, MDMA, LSD sau hasis, pe raza comunei Tazlau, catre consumatori din zona sau de pe raza municipiului Piatra Neamt. Cu ocazia perchezitiilor efectuate la resedinta inculpatului, precum si la un cabinet stomatologic din localitate, unde acesta isi desfasura... ...continuare.

Ionel Arsene, presedintele CJ Neamt, a fost trimis in judecata! Este acuzat de trafic de influenta

publicat 2018-07-06 17:45:02 (CanCan)
Ionel Arsene, presedinte al CJ Neamt si fost depitat PSD, a fost trimis in judecata de procurorii DNA. Fiinda acuzat de trafic de influenta. Potrivit unui comunicat DNA, in procurorii arata in rechizitoriu ca, in luna iunie 2015, Arsene Ionela lasat sa se inteleaga ca are influenta asupra unui primar de comuna din jud. Neamt, […] The post Ionel Arsene, presedintele CJ Neamt, a fost trimis in judecata! Este acuzat de trafic de influenta appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Motivul scandalului dintre romii din Targu Neamt. Au intervenit 25 de oameni ai legii

publicat 2018-07-06 17:15:13 (ProTV)
A fost razboi în strada, la Târgu Neamt, unde doua familii de tigani s-au încaierat cu pari si drugi de metal. ...continuare.

Un medic stomatolog din Neamt a fost retinut pentru trafic de droguri

publicat 2018-07-06 17:15:09 (Libertatea)
Un medic stomatolog din Neamt a fost retinut pentru trafic de droguri Andrei Minea, un medic stomatolog din Neamt, a fost retinut pentru trafic de droguri. Procurorii DIICOT sustin ca barbatul a facut zeci de comenzi de droguri prin intermediul unei platforme de cautare. Anchetatorii au indicii potrivit carora Andrei Minea, zis “Doctorul”, a vandut droguri de risc si de mare risc unor consumatori din comuna Tazlau […] Post-ul Un medic stomatolog din Neamt a fost retinut pentru trafic de droguri apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Andrei Minea, un doctor stomatolog din Neamt, a fost retinut pentru trafic de droguri

publicat 2018-07-06 17:15:02 (CanCan)
Andrei Minea, un medic stomatolog din Neamt a fost retinut pentru trafic de droguri, anchetatorii afirmand ca acesta a facut zeci de comenzi de droguri pe o platforma de cautare. (Oferta speciala playstation) Potrivit anchetatorilor, Andrei Minea, zis „Doctorul”, a vandut droguri de risc si mare risc, respectiv amfetamina, MDMA, LSD sau hasis, in comuna […] The post Andrei Minea, un doctor stomatolog din Neamt, a fost retinut pentru trafic de droguri appeared first on... ...continuare.

Fostul deputat Ionel Arsene, trimis in judecata intr-un nou dosar

publicat 2018-07-06 17:00:17 (Realitatea-TV)
Fostul deputat Ionel Arsene, trimis in judecata intr-un nou dosar Procurorii DNA de la Bacau l-au trimis in judecata, vineri, pe presedintele CJ Neamt, Ionel Arsene, intr-un dosar in care este acuzat de trafic de influenta. In luna iunie 2015, Ionel Arsene, lasand sa se inteleaga ca are influenta asupra unui primar de comuna din jud. Neamt, membru al aceluiasi partid, a pretins de la un alt edil - martor -, in schimbul atribuirii contractului avand ca obiect "Construire scoala in sat ..., judetul Neamt" catre firma administrata de sotia acestuia din urma, o... ...continuare.

Medic stomatolog din Neamt, retinut pentru trafic de droguri

publicat 2018-07-06 17:00:15 (Mediafax)
Medic stomatolog din Neamt, retinut pentru trafic de droguri Un medic stomatolog din Neamt a fost retinut pentru trafic de droguri, anchetatorii afirmand ca acesta a facut zeci de comenzi de droguri pe o platforma de cautare, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Presedintele CJ Neamt, Ionel Arsene, trimis in judecata

publicat 2018-07-06 16:45:15 (Realitatea-TV)
Presedintele CJ Neamt, Ionel Arsene, trimis in judecata Procurorii DNA de la Bacau l-au trimis in judecata, vineri, pe presedintele CJ Neamt, Ionel Arsene, intr-un dosar in care este acuzat de trafic de influenta. In luna iunie 2015, Ionel Arsene, lasand sa se inteleaga ca are influenta asupra unui primar de comuna din jud. Neamt, membru al aceluiasi partid, a pretins de la un alt edil - martor -, in schimbul atribuirii contractului avand ca obiect "Construire scoala in sat ..., judetul Neamt" catre firma administrata de sotia acestuia din urma, o... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro