CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Lista spitalelor bucurestene care vor oferi asistenta medicala de urgenta de Rusalii

publicat 2018-05-25 15:00:15 (ProTV)
Noua spitale din Capitala si Serviciul de Ambulanta Bucuresti Ilfov vor asigura asistenta medicala de urgenta în a doua zi de Rusalii. ...continuare.

Autoritatile din Ilfov vor bilet cu tarif unic pe toata regiunea din jurul Bucurestiului

publicat 2018-05-25 12:45:10 (Libertatea)
Autoritatile din Ilfov vor bilet cu tarif unic pe toata regiunea din jurul Bucurestiului Administratorul public al Judetului Ilfov, Irinel Scriosteanu a declarat recent ca este nevoie urgenta de implementarea unui bilet unic la nivel regional, corelat cu un tarif unic pe toata regiunea. Scriosteanu a tras un semnal de alarma privind intarzierea aplicarii solutiilor pentru cresterea mobilitatii in regiunea Bucuresti-Ilfov. Declaratiile au fost facute in cadrul conferintei "Viitorul […] Post-ul Autoritatile din Ilfov vor bilet cu tarif unic pe toata regiunea din jurul... ...continuare.

Protest solitar in centrul Capitalei. Un barbat cu o portavoce s-a urcat pe un panoul publicitar, in Piata Unirii

publicat 2018-05-22 18:00:14 (Romania-TV)
Protest solitar in centrul Capitalei. Un barbat cu o portavoce s-a urcat pe un panoul publicitar, in Piata Unirii Politia Rutiera a deplasat in zona un echipaj pentru a dirija traficul. "Nu sunt blocaje in trafic. Exista un echipaj al Politiei Rutiere care dirijeaza traficul. Protestul nu afecteaza circulatia rutiera", a declarat Ovidiu Munteanu, purtatorul de cuvant al Brigazii Rutiere din cadrul Politiei Capitalei. La fata locului au ajuns, de asemenea, doua echipaje de ambulanta, dar si o autoscara. "Este vorba despre o persoana in varsta cu o portavoce. La fata locului au fost detasate doua echipaje,... ...continuare.

Pericol in centrul Capitalei

publicat 2018-05-21 19:15:04 (Cotidianul)
Pericol in centrul Capitalei Angajatii ISU Bucuresti Ilfov au fost sunati sa intervina dupa ce o bucata de tabla s-a desprins de pe un acoperis. [...] The post Pericol in centrul Capitalei appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Zone din Bucuresti si din judetul Ilfov raman luni, temporar, fara curent electric

publicat 2018-05-21 07:15:21 (Libertatea)
Zone din Bucuresti si din judetul Ilfov raman luni, temporar, fara curent electric Zone din Bucuresti si din judetul Ilfov raman luni, temporar, fara curent electric, in vederea efectuarii lucrarilor planificate de revizie si reparatie. In Bucuresti, curentul electric va fi oprit astfel: intre orele 09:30 – 16:30 in Sectorul 2, Strada Suceava; intre orele 09:00 – 15:00 in Bulevardul Dimitrie Cantemir nr.27, bl.1, sc.1 si sc.2, Bulevardul […] Post-ul Zone din Bucuresti si din judetul Ilfov raman luni, temporar, fara curent electric apare prima data in... ...continuare.

Angajatii din Bucuresti si din judetele Cluj,Timis si Ilfov, cel mai bine platiti in 2018

publicat 2018-05-20 15:30:11 (Libertatea)
Angajatii din Bucuresti si din judetele Cluj,Timis si Ilfov, cel mai bine platiti in 2018 Angajatii din Bucuresti si din judetele Cluj, Timis si Ilfov, cel mai bine platiti in 2018. Salariatii cu cele mai mici castiguri sunt cei din judetele Bistrita-Nasaud, Ialomita si Harghita, potrivit Proiectiei principalilor indicatori economico-sociali in profil teritorial pana in 2021, publicata de Comisia Nationala de Prognoza. Astfel, in Bucuresti, castigul net lunar va ajunge, […] Post-ul Angajatii din Bucuresti si din judetele Cluj,Timis si Ilfov, cel mai bine platiti in 2018... ...continuare.

Zone din Bucuresti, Ilfov si Giurgiu raman fara curent electric. Cand se vor produce INTRERUPERILE si care este MOTIVUL. Ultima ora!

publicat 2018-05-18 06:30:04 (Evenimentul-Zilei)
Zone din Bucuresti, Ilfov si Giurgiu raman fara curent electric. Cand se vor produce INTRERUPERILE si care este MOTIVUL. Ultima ora! E-Distributie Muntenia va intrerupe temporar, vineri, alimentarea cu energie electrica in unele zone din Bucuresti si din judetele Ilfov si Giurgiu, in vederea efectuarii lucrarilor planificate de revizie si reparatie. ...continuare.

Super-Patricia i-a cerut partajul fostului sot! Au de impartit case, terenuri si multi bani. Febletea marelui boss de la Ilfov a depus deja cererea la Judecatorie!

publicat 2018-05-16 22:45:02 (CanCan)
Fosta sefa a Spitalului Judetean Ilfov, cunoscuta drept Super-Patricia, a divortat de Razvan Ene, iar acum miza este averea fabuloasa pe care cei doi urmeaza sa o imparta. (Afla aici cum poti castiga si tu de acasa chiar si 10.000 de euro lunar) In joc sunt case, terenuri si multi bani. Febletea marelui boss de la […] The post Super-Patricia i-a cerut partajul fostului sot! Au de impartit case, terenuri si multi bani. Febletea marelui boss de la Ilfov a depus deja cererea la... ...continuare.

Gabriela Firea despre noul Cod administrativ privind transportul in comun pentru zona Bucuresti-Ilfov

publicat 2018-05-15 17:30:03 (Capital)
Gabriela Firea despre noul Cod administrativ privind transportul in comun pentru zona Bucuresti-Ilfov Primarul General al Capitalei, Gabriela Firea, a anuntat ca va exista un cadru legislativ mult mai corect, mai coerent, mai european, odata cu adoptarea noului Cod administrativ. ...continuare.

Accident teribil

publicat 2018-05-12 12:30:06 (Cotidianul)
Accident teribil Reprezentantii Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta (ISU) Bucuresti-Ilfov au anuntat ca unei femei, in varsta de 37 de ani... [...] The post Accident teribil appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro