CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Intamplare ȘOCANTA in judetul Ialomita. O femeie a fost muscata de un sarpe veninos

publicat 2018-06-17 23:45:06 (Evenimentul-Zilei)
Intamplare ȘOCANTA in judetul Ialomita. O femeie a fost muscata de un sarpe veninos O femeie din judetul Ialomita a fost atacata si muscata de un sapte veninos. Victima a ajuns imediat la spital, unde a primit ingrijirile medicale necesare. ...continuare.

O femeie din Ialomita a fost muscata de un sarpe veninos! Incidentul a avut loc chiar in propria ei gospodarie

publicat 2018-06-17 20:00:03 (CanCan)
O femeie din Ialomita a fost muscata de un sarpe veninos. Victima a fost trnsportata de urgenta la spital acolo unde a primit ingrijirile medicale necesare. (Cele mai bune oferte laptopuri) Femeia a fost atacata de sarpele veninos chiar in propria gradina din spatele casei. Victima a cerut ajutor la 112, iar un echipaj al Serviciului […] The post O femeie din Ialomita a fost muscata de un sarpe veninos! Incidentul a avut loc chiar in propria ei gospodarie appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Femeie atacata de sarpe in propria gospodarie, in Ialomita. Reptila a muscat-o de trei ori

publicat 2018-06-17 19:45:14 (Libertatea)
Femeie atacata de sarpe in propria gospodarie, in Ialomita. Reptila a muscat-o de trei ori O femeie din Ialomita a fost muscata de un sarpe veninos chiar in timp ce lucra in gradina de legume. Femeia a fost transportata de urgenta la Bucuresti, pentru ca starea ei s-a inrautatit. Medicii de la Spitalul de Urgenta Floreasca au stabilizat-o. O femeie din Ialomita a fost muscata de un sarpe veninos in […] Post-ul Femeie atacata de sarpe in propria gospodarie, in Ialomita. Reptila a muscat-o de trei ori apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Accident grav pe DN2. Cinci persoane au fost ranite, iar una este in stare critica

publicat 2018-06-17 15:30:15 (ProTV)
Cinci persoane au fost ranite duminica pe DN2, în localitatea Cioranca, la limita dintre judetele Buzau si Ialomita, în urma coliziunij dintre doua autoturisme, traficul în zona fiind blocat timp de aproximativ o ora. ...continuare.

Rezultate Evaluare Nationala 2018 Ialomita. S-au anuntat notele pe Edu.ro

publicat 2018-06-15 14:45:23 (Realitatea-TV)
Rezultate Evaluare Nationala 2018 Ialomita. S-au anuntat notele pe Edu.ro Rezultate Evaluare Nationala 2018 Ialomita. Primele note la Romana si Matematica Capacitate 2018 se vor afisa marti, 19 iunie 2018. Cum se depun contestatiile? Rezultate Evaluare Nationala 2018 Ialomita. Primele rezultate la Evaluare Nationala 2018 vor fi afisate pe 19 iunie, pana la ora 12:00, iar in aceeasi zi se pot depune contestatii in intervalul orar 14:00 - 19:00. Rezultatele finale vor fi afisate pe 23 iunie.Imediat dupa ce notele din pe judete vor fi disponibile pe edu.ro, ele vor... ...continuare.

O fetita de 13 ani din Ialomita, cautata de scafandri, dupa ce ar fi disparut in apele Dunarii

publicat 2018-06-13 18:00:14 (ProTV)
O adolescenta, în vârsta de 13 ani, din Ialomita este cautata de autoritati, în urma unui apel al unui martor care a declarat ca fetita s-ar fi înecat. ...continuare.

O fetita de 13 ani a disparut in apele Dunarii, la Fetesti

publicat 2018-06-13 17:45:15 (Romania-TV)
O fetita de 13 ani a disparut in apele Dunarii, la Fetesti Conform reprezentantilor ISU Ialomita, citati de news.ro, o persoana a sunat la 112 miercuri, in jurul orei 12:30, anuntand ca a vazut-o pe adolescenta cum dispare de la suprafata apei. Pompierii de la statia Fetesti au inceput cautarile din barca, iar un echipaj de scafandri de la Bucuresti li s a alaturat. La ora transmiterii acestei stiri operatiunea de cautare este in desfasurare. ...continuare.

Fabrica de lactate Agroserv Mariuta din Ialomita a semnat primul contract cu retailerul Mega Image

publicat 2018-06-12 15:45:31 (Ziarul-Financiar)
Fabrica de lactate Agroserv Mariuta din Ialomita a semnat primul contract cu retailerul Mega Image Fabrica de lactate Agroserv Mariuta, inaugurata astazi in Dragoesti, judetul Ialomita, a semnat deja primul contract cu retailerului Mega Image, spre care va livra lactate marca Laptaria cu caimac, produse pozitionate ca fiind premium. "Vrem sa intram si in supermarketuri, si in magazinele mai mici. Incepem cu supermarketurile. Am semnat deja un contract cu Mega Image, prima livrarea urmand sa o realizam pe 22 iunie", a spus fermierul Nicusor Serban care detine o ferma cu un efectiv total de... ...continuare.

Zece perchezitii in Ialomita. Suspectii ar fi furat si canapele

publicat 2018-06-06 13:30:10 (ProTV)
Descinderi miercuri dimineta în Ialomita. Mai muti indivizi suspectati de furt s-au trezit cu politia din Prahova la usa. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro