CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Rezultate BAC 2018 Hunedoara - Anunt de ultima ora despre note

publicat 2018-07-03 16:00:15 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Hunedoara - Anunt de ultima ora despre note Rezultate BAC 2018 Hunedoara - Elevii au inceput deja sa rascoleasca internetul dupa rezultatele pe care le-au obtinut la BAC, insa acestea nu sunt disponibile inca. Realitatea.net va tine la curent cu cele mai noi informatii despre traseul tabelelor cu notele de la BAC si mai ales cu momentul publicarii lor.Rezultate BAC 2018 Hunedoara - In aceste momente toate datele se centralizeaza inca, iar pana in ora 12, miercuri, este preconizat ca vor fi afisate notele. In fiecare an, insa,... ...continuare.

HUNEDOARA - REZULTATE BACALAUREAT 2018 EDU.RO. Notele la BAC 2018

publicat 2018-07-03 15:30:12 (ProTV)
EDU.RO - REZULTATE BACALAUREAT 2018 HUNEDOARA. Emotii mari pentru elevii care au sustinut probele scrise ale sesiunii iunie-iulie, din cadrul BAC 2018. ...continuare.

EDU.RO - REZULTATE BACALAUREAT 2018 HUNEDOARA: Afla online REZULTATE BAC 2018

publicat 2018-07-03 13:45:41 (Romania-TV)
EDU.RO - REZULTATE BACALAUREAT 2018 HUNEDOARA: Afla online REZULTATE BAC 2018 REZULTATE BACALAUREAT Hunedoara 2018 EDU.RO. Absolventii de clasa a XII-a afla maine, 4 iulie, de pe portalul EDU.RO primele rezultate la examenul de Bacalaureat 2018. Notele obtinute de elevi la BAC 2018 se vor publica si pe Romania ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Hunedoara. S-au anuntat notele!

publicat 2018-07-03 11:45:27 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Hunedoara. S-au anuntat notele! Rezultate BAC 2018 Hunedoara. Elevii care au sustinut Bacalareatul 2018 asteapta notele. Cand se afiseaza rezultatele la BAC 2018? Notele pe judete Rezultate BAC 2018 Hunedoara. Primele note la BAC 2018 se afiseaza miercuri, 4 iulie, pe bacalaureat.edu.ro. In acest articol, realitatea.net va ofera rezultatele la BAC 2018 pe judete.Rezultate BAC 2018 Hunedoara. Verifica notele la BAC 2018 pe judete:Rezultate BAC 2018 AlbaRezultate BAC 2018 AradRezultate BAC 2018 ArgesRezultate BAC 2018... ...continuare.

89 de vieti ingropate sub 300 de mii de metri cubi de namol. Tragedia uitata de la Certej

publicat 2018-07-02 16:30:02 (Antena3)
89 de vieti ingropate sub 300 de mii de metri cubi de namol. Tragedia uitata de la Certej Ruperea digului si alunecarea muntelui de steril din iazul de decantare al exploatarii miniere Certej, Hunedoara, a provocat in zorii zilei de 30 octombrie 1971 cea mai cumplita tragedie pe timp de pace din anii... ...continuare.

Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Hunedoara. Notele la Bac 2018

publicat 2018-07-02 15:30:02 (Antena-1)
Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Hunedoara. Notele la Bac 2018 Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Hunedoara. Absolventii de liceu au terminat joi, 28 iunie, examenul de Bacalaureat 2018, insa afla abia miercuri, 4 iulie, rezultatele examenelor, urmand ca cele finale, dupa contestatii, sa fie afisate pe 9 iulie. ...continuare.

Cu doua salarii iti iei o casa in Sibiu, Hunedoara sau Mures

publicat 2018-07-02 10:30:02 (Antena3)
Cu doua salarii iti iei o casa in Sibiu, Hunedoara sau Mures Cine viseaza la o casa de vacanta o poate avea cu banii din doua salarii medii. In inima Romaniei, in satele parasite din judetele Sibiu, Hundedoara sau Mures locuinte vechi, cu arhitectura superba, se... ...continuare.

Organizatiile de mediu obtin in Justitie inchiderea unei hidrocentrale

publicat 2018-06-29 20:30:11 (Money.ro)
Disputa a opus un important ONG de mediu, respectiv Bankwatch Romania si constructorului unei hidrocentrale pe raul Taia, judetul Hunedoara, anume firma italiana Hidro Clear SRL. In mod paradoxal, in proces Administratia de Protectia Mediului a aparat interesele firmei italiene.   Procesul a fost deschis de APM Hunedoara si Hidro Clear SRL in februarie 2018, dupa ce in luna noiembrie 2017 Bankwatch Romania a obtinut la Tribunalul Hunedoara o decizie prin care avizul de mediu si... ...continuare.

O cresa va fi construita in municipiu. Investitia de aproape un milion de euro a fost scoasa la licitatie publica

publicat 2018-06-27 20:45:02 (Adevarul)
O cresa va fi construita in municipiul Hunedoara, cu fonduri alocate prin Programul National de Dezvoltare Locala. Investitia se ridica la peste 3,8 milioane de lei. ...continuare.

Oamenii dintr-o localitate hunedoreana, terorizati de un pui de urs: "Mi-a fost frica"

publicat 2018-06-27 18:15:15 (ProTV)
Un pui de urs a bagat spaima în locuitorii de la marginea orasului Vulcan, în judetul Hunedoara. Animalul, cel mai probabil flamând si pierdut de mama lui, a venit în ultimele zile în gospodariile localnicilor, atacându-le animalele si pasarile. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro