CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




REZULTATE BACALAUREAT 2018 HARGHITA. Notele la BAC publicate de EDU.RO

publicat 2018-07-02 13:30:02 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 HARGHITA. Notele la BAC publicate de EDU.RO REZULTATE BAC edu.ro HARGHITA. Prima sesiune a examenului de bacalaureat s-a incheiat. REZULTATE BAC edu.ro. Afisarea primelor rezultate, care se va face in centrele de examen si pe site-ul bacalaureat.edu.ro, est... ...continuare.

5 drumuri nationale, blocate din cauza inundatiilor. Traficul feroviar, afectat in 3 judete

publicat 2018-07-02 09:00:14 (Realitatea-TV)
5 drumuri nationale, blocate din cauza inundatiilor. Traficul feroviar, afectat in 3 judete Cinci tronsoane de drumuri nationale din judetele Covasna, Harghita, Neamt, Suceava si Valcea mai sunt blocate, luni dimineata, din cauza inundatiilor. Traficul feroviar este afectat in judetele Brasov, Teleorman si Valcea. Potrivit Centrului Infotrafic, in urma precipitatiilor abundente din ultima perioada care au dus la scurgerea aluviunilor si la acumulari de apa pe carosabil, pe urmatoarele tronsoane de drum national circulatia este intrerupta: -judetul Covasna: DN 11B Targu Secuiesc -... ...continuare.

Vremea schimba foaia! CODUL PORTOCALIU de inundatii, prelungit pana luni, la ora 16.00!

publicat 2018-07-02 08:00:01 (Antena-1)
Vremea schimba foaia! CODUL PORTOCALIU de inundatii, prelungit pana luni, la ora 16.00! Hidrologii au prelungit pana luni la ora 16.00 avertizarea cod portocaliu de inundatii. Avertizarea este in vigoare pentru rauri din judetele Harghita, Covasna, Brasov, Neamt, Bacau, Vrancea, Galati, Botosani si Iasi. ...continuare.

Codul portocaliu de inundatii prelungit

publicat 2018-07-01 22:15:03 (Cotidianul)
Codul portocaliu de inundatii prelungit Hidrologii au prelungit pana luni la ora 16.00 avertizarea cod portocaliu de inundatii. Avertizarea este in vigoare pentru rauri din judetele Harghita, Covasna, Brasov, Neamt, Bacau, Vrancea, Galati, Botosani si Iasi. [...] The post Codul portocaliu de inundatii prelungit appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Ploile s-au oprit, riscul de inundatii ramane. Hidrologii au emis noi avertizari

publicat 2018-07-01 10:30:13 (Realitatea-TV)
Ploile s-au oprit, riscul de inundatii ramane. Hidrologii au emis noi avertizari Rauri din 14 judete, respectiv Harghita, Covasna, Brasov, Dambovita, Prahova, Ialomita, Buzau, Bacӑu, Neamt, Iasi,Vaslui, Vrancea, Galati si Botosani, sunt in continuare sub cod portocaliu de inundatii pana duminica la ora 16.00, potrivit INHGA, scrie Mediafax.Potrivit Institutului National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor (INHGA), raurile din bazinele hidrografice Olt - bazin superior amonte S.H. Hoghiz, (judetele Harghita, Covasna si Brasov), Ialomita - bazin superior si afluenti... ...continuare.

Anunt de ULTIMA ORA al meteorologilor - 14 judete sunt sub cod portocaliu de inundatii

publicat 2018-07-01 10:30:03 (Click)
Anunt de ULTIMA ORA al meteorologilor - 14 judete sunt sub cod portocaliu de inundatii Rauri din 14 judete, respectiv Harghita, Covasna, Brasov, Dambovita, Prahova, Ialomita, Buzau, Bacӑu, Neamt, Iasi,Vaslui, Vrancea, Galati si Botosani, sunt in continuare sub cod portocaliu de inundatii pana duminica la ora 16.00, potrivit INHGA, scrie Mediafax. Citeste mai departe... ...continuare.

Lista drumurilor afectate de inundatii

publicat 2018-07-01 10:00:18 (Cotidianul)
Lista drumurilor afectate de inundatii Patru drumuri nationale din judetele Neamt, Covasna, Harghita si Valcea raman inchise, duminica dimineata, in urma ploilor abundente din ultima perioada. [...] The post Lista drumurilor afectate de inundatii appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Rauri din 14 judete sunt in continuare sub cod portocaliu de inundatii

publicat 2018-07-01 09:15:07 (Mediafax)
Rauri din 14 judete sunt in continuare sub cod portocaliu de inundatii Rauri din 14 judete, respectiv Harghita, Covasna, Brasov, Dambovita, Prahova, Ialomita, Buzau, Bacӑu, Neamt, Iasi,Vaslui, Vrancea, Galati si Botosani, sunt in continuare sub cod portocaliu de inundatii pana duminica la ora 16.00, potrivit INHGA. ...continuare.

Hidrologii au emis un nou cod ROȘU de inundatii, in judetele Harghita, Bacau, Covasna si Neamt

publicat 2018-06-30 11:45:12 (ProTV)
Hidrologii au emis, sâmbata, un cod rosu de inundatii pentru judetele Harghita, Bacau, Covasna si Neamt. ...continuare.

Halucinant! Cine este barbatul din Harghita care a legat cainele de masina si l-a tarat pe sosea

publicat 2018-06-28 21:30:02 (CanCan)
Barbatul care a tarat un caine pe sosea este chiar un fost viceprimar din Harghita. Cainile apartine socrului sau care l-ar fi rugat sa ii aduca acasa patrupedul scapat din curte inainte cu o zi. (Super oferte la accesorii gaming) Potrivit propriilor declaratii, Boijte Joszef, fostul viceprimarl al comunei Sancraieni, a incercat sa urca cainele […] The post Halucinant! Cine este barbatul din Harghita care a legat cainele de masina si l-a tarat pe sosea appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro