CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




EDU.RO REZULTATE BACALAUREAT 2018 GORJ. Notele la BAC, inainte de contestatii

publicat 2018-07-04 06:30:02 (Antena3)
EDU.RO REZULTATE BACALAUREAT 2018 GORJ. Notele la BAC, inainte de contestatii edu.ro REZULTATE BACALAUREAT 2018 GORJ. In GORJ rezultatele la prima sesiune a bacalaureatului din acest an vor fi publicate de catre site-ul www.antena3.ro, din momentul in care notele vor fi disponibile. edu.ro... ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul GORJ. Care este rata de promovabilitate in judetul GORJ

publicat 2018-07-04 06:15:02 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul GORJ. Care este rata de promovabilitate in judetul GORJ REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul GORJ. 3.367 de absolventi ai clasei a XII-a din judetul Gorj s-au inscris la examenul de Bacalaureat. REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul GORJ. Candidatii la... ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 GORJ - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO

publicat 2018-07-04 05:30:41 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 GORJ - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO GORJ BAC 2018 NOTE - edu.ro.  Rezultatele obtinute de elevi la examenul de BACALAUREAT din 2018, sustinute in LICEELE din GORJ sunt afisate pe bacalaureat.edu.ro .  Pe... ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Gorj | Notele si rezultatele elevilor din judetul Gorj la Bacalaureat 2018 afisate pe EDU.ro

publicat 2018-07-04 05:30:12 (Mediafax)
Rezultate BAC 2018 Gorj | Notele si rezultatele elevilor din judetul Gorj la Bacalaureat 2018 afisate pe EDU.ro Rezultatele examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Gorj - publicate pe site-ul EDU.ro, miercuri, 4 iunie, pana la ora 12:00. Eventualele contestatii la BAC pot fi depuse in aceeasi zi, in intervalul 12:00 si 16:00. Rezultatele finale ale examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Gorj vor fi afisate in 9 iulie. ...continuare.

Un primar din Gorj a scazut toate salariile cu 20%, inclusiv pe al lui. Reactia angajatilor

publicat 2018-07-03 21:45:14 (ProTV)
Cei aproximativ 50 de functionari din cadrul primariei comunei gorjene Balesti, în frunte cu primarul, încaseaza de doua luni salarii diminuate cu 20%. ...continuare.

EDU.RO - REZULTATE BAC 2018. Notele obtinute de elevi la BACALAUREAT in GORJ

publicat 2018-07-03 17:45:02 (Antena3)
EDU.RO - REZULTATE BAC 2018. Notele obtinute de elevi la BACALAUREAT in GORJ REZULTATE BAC 2018 EDU.RO. Notele din GORJ la BACALAUREAT.  In scurt timp vor fi afisate rezultatele obtinute de elevi la examenul de BACALAUREAT din 2018, sustinute in LICEELE din GORJ .... ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Gorj - Note, emotii, tabele, contestatii, medii

publicat 2018-07-03 16:00:15 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Gorj - Note, emotii, tabele, contestatii, medii Rezultate BAC 2018 Gorj - Elevii au inceput deja sa rascoleasca internetul dupa rezultatele pe care le-au obtinut la BAC, insa acestea nu sunt disponibile inca. Realitatea.net va tine la curent cu cele mai noi informatii despre traseul tabelelor cu notele de la BAC si mai ales cu momentul publicarii lor.Rezultate BAC 2018 Gorj - In aceste momente toate datele se centralizeaza inca, iar pana in ora 12, miercuri, este preconizat ca vor fi afisate notele. In fiecare an, insa, Ministerul... ...continuare.

GORJ - REZULTATE BACALAUREAT 2018 EDU.RO. Notele la BAC 2018

publicat 2018-07-03 15:30:12 (ProTV)
EDU.RO - REZULTATE BACALAUREAT 2018 GORJ. Emotii mari pentru elevii care au sustinut probele scrise ale sesiunii iunie-iulie, din cadrul BAC 2018. ...continuare.

O cireada de vaci a disparut fara urma de pe un camp din Gorj. Incredibil ce au descoperit satenii

publicat 2018-07-03 13:15:31 (Romania-TV)
O cireada de vaci a disparut fara urma de pe un camp din Gorj. Incredibil ce au descoperit satenii Femeia in varsta de 34 de ani din comuna gorjeana Plopsoru a dus cele 12 vaci intr-o zona mai retrasa, cu acces la strada, informeaza Romania ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Gorj

publicat 2018-07-03 11:30:14 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Gorj Rezultate BAC 2018 Gorj. Elevii care au sustinut Bacalareatul 2018 asteapta notele. Cand se afiseaza rezultatele la BAC 2018? Notele pe judete Rezultate BAC 2018 Gorj. Primele note la BAC 2018 se afiseaza miercuri, 4 iulie, pe bacalaureat.edu.ro. In acest articol, realitatea.net va ofera rezultatele la BAC 2018 pe judete.Rezultate BAC 2018 Gorj. Verifica notele la BAC 2018 pe judete:Rezultate BAC 2018 AlbaRezultate BAC 2018 AradRezultate BAC 2018 ArgesRezultate BAC 2018 BacauRezultate BAC... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro