CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Astra il readuce in Liga 1 pe fostul golgeter al Romaniei

publicat 2018-06-27 17:15:11 (OnlineSport)
Astra il readuce in Liga 1 pe fostul golgeter al Romaniei Clubul Astra Giurgiu a semnat un contract cu internationalul albanez Azdren Lullaku. ...continuare.

Astra Giurgiu l-a transferat pe Azdren Llullaku! Albanezul a fost golgheterul campionatului in urma cu doua sezoane

publicat 2018-06-26 14:30:11 (Libertatea)
Astra Giurgiu l-a transferat pe Azdren Llullaku! Albanezul a fost golgheterul campionatului in urma cu doua sezoane Astra Giurgiu l-a transferat pe Azdren Llullaku! Albanezul a fost golgheterul campionatului in urma cu doua sezoane. Astra Giurgiu e foate activa pe piata transferurilor. Dupa ce l-a adus pe mijlocasul Nelut Rosu, echipa giurgiuveana l-a convins si pe atacantul albanez Azdren Llullaku sa parafeze un contract pe doi ani. Astra Giurgiu l-a transferat pe […] Post-ul Astra Giurgiu l-a transferat pe Azdren Llullaku! Albanezul a fost golgheterul campionatului in urma cu doua sezoane apare... ...continuare.

Astra Giurgiu – Coltea Brasov, primul amical al verii pentru echipa lui Marius Maladarasanu

publicat 2018-06-25 11:30:13 (Libertatea)
Astra Giurgiu – Coltea Brasov, primul amical al verii pentru echipa lui Marius Maladarasanu Astra Giurgiu – Coltea Brasov, primul amical al verii pentru echipa lui Marius Maladarasanu. In penultima zi a cantonamentului de la Poiana Brasov, luni, de la ora18.00, Astra sustine primul test stagional. Adversara Astrei este Coltea Brasov, formatie din Liga a IV-a, club care are o stransa legatura cu echipa spaniola Celta Vigo. Meciul se […] Post-ul Astra Giurgiu – Coltea Brasov, primul amical al verii pentru echipa lui Marius Maladarasanu apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Tone de gunoaie adunate de politisti, de pe malul Dunarii

publicat 2018-06-23 16:45:16 (ProTV)
Politistii din Giurgiu au adunat, sâmbata, tone de deseuri de pe malul Dunarii, pe care le-au predat apoi unei firme de ecologizare. ...continuare.

Politistii din Giurgiu au adunat tone de gunoaie aruncate pe malul Dunarii

publicat 2018-06-23 15:45:15 (Libertatea)
Politistii din Giurgiu au adunat tone de gunoaie aruncate pe malul Dunarii Politistii din Giurgiu au adunat  tone de gunoaie aruncate pe malul Dunarii. Acestia  atentioneaza ca, pe viitor, cei care nu mentin curatenia risca amenzi drastice, de pana la 10.000 de lei. La operatiunea de ecologizare au participat 60 de politisti din toate serviciile – ordine publica, rutier, arme, cabinet, economic – care au raspuns apelului […] Post-ul Politistii din Giurgiu au adunat tone de gunoaie aruncate pe malul Dunarii apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Rezultate contestatii 2018 Giurgiu Evaluare Nationala. Surprize mari la recorectari

publicat 2018-06-22 15:30:20 (Realitatea-TV)
Rezultate contestatii 2018 Giurgiu Evaluare Nationala. Surprize mari la recorectari Rezultate contestatii 2018 Giurgiu Evaluare Nationala. Rezultatele la Evaluarea Nationala 2018 au fost afisate pe site-ul marti evaluare.edu.ro. Tot marti s-au depus si contestatiile. Cand se afiseaza rezultatele finala? Rezultate contestatii 2018 Giurgiu Evaluare Nationala. Ministerul Educatiei Nationale a centralizat rezultatele inregistrate la Evaluarea Nationala a absolventilor clasei a VIII-a (inainte de contestatii), sesiunea 2018.Peste 73% dintre elevi au primit note peste 5, la... ...continuare.

Perchezitii la mai multe spitale din Bucuresti si la CAS Giurgiu

publicat 2018-06-21 16:45:15 (Romania-TV)
Perchezitii la mai multe spitale din Bucuresti si la CAS Giurgiu Conform Politiei Judetene Giurgiu, politistii au facut 24 de perchezitii in Capitala si in judetele Giurgiu si Ilfov, in urma carora au fost ridicate laptopuri, medii de stocare, carduri de sanatate, cititoare de carduri, medicamente, materiale medicale, pontaje, bani si documente. Potrivit unor surse judiciare, perchezitiile au fost facute la Spitalul Universitar, Spitalul Colentina si Spitalul Clinic "Dr. Ion Cantacuzino" din Capitala, precum si la Casa Judeteana de Asigurari de Sanatate... ...continuare.

Perchezitii la marile spitale din Capitala

publicat 2018-06-21 16:45:02 (Bursa)
Perchezitii la marile spitale din Capitala Politistii au facut, astazi, perchezitii la Spitalul Universitar, la Spitalul Colentina si Spitalul Clinic 'Dr. Ion Cantacuzino' din Capitala, precum si la primaria comunei Izvoarele, judetul Giurgiu si la Casa Judeteana de Asigurari de Sanatate Giurgiu, intr-un dosar in care mai multe cadre medicale sunt suspectate ca in perioada 2014-2017 ar fi decontat ilegal, cu documente false, servicii de ingrijiri medicale la domiciliul unor pacienti, informeaza News.ro. ...continuare.

Perchezitii in Bucuresti, Ilfov, Prahova, Brasov si Giurgiu intr-un dosar de evaziune fiscala si spalare a banilor, in construtii

publicat 2018-06-21 09:15:23 (Romania-TV)
Perchezitii in Bucuresti, Ilfov, Prahova, Brasov si Giurgiu intr-un dosar de evaziune fiscala si spalare a banilor, in construtii "Politisti din cadrul Directiei Generale de Politie a Municipiului Bucuresti, sub supravegherea Parchetului de pe langa Tribunalul Bucuresti,  pun in aplicare opt mandate de perchezitie domiciliara in municipiul Bucuresti si judetele Ilfov, Prahova, Brasov si Giurgiu, intr-un dosar privind savarsirea infractiunilor de evaziune fiscala si spalarea banilor, in domeniul constructiilor", anunta Politia Capitalei. Citeste si: Perchezitii in patru judete la persoane suspectate de inselaciune prin... ...continuare.

Mario Draghia a murit. Fostul fotbalist de la Dunarea Giurgiu a fost gasit inconstient in propriul apartament

publicat 2018-06-20 16:45:15 (Libertatea)
Mario Draghia a murit. Fostul fotbalist de la Dunarea Giurgiu a fost gasit inconstient in propriul apartament Mario Draghia a murit. Fostul fotbalist de la Dunarea Giurgiu a fost gasit inconstient in propriul apartament. Mario Draghia, fost fotbalist la Dunarea Giurgiu, a fost gasit mort, marti seara, in apartamentul sau din cartierul Tineretului.  Colegii acestuia, din Liga Prieteniei, au fost cei care au alertat pompierii, pentru a interveni in deblocarea usii apartamentului […] Post-ul Mario Draghia a murit. Fostul fotbalist de la Dunarea Giurgiu a fost gasit inconstient in propriul... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro