CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




DOLJ - REZULTATE BACALAUREAT 2018 EDU.RO. Notele la BAC 2018

publicat 2018-07-03 15:30:12 (ProTV)
EDU.RO - REZULTATE BACALAUREAT 2018 DOLJ. Emotii mari pentru elevii care au sustinut probele scrise ale sesiunii iunie-iulie, din cadrul BAC 2018. ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Dolj - Gata cu tensiunea. Care sunt notele

publicat 2018-07-03 14:30:16 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Dolj - Gata cu tensiunea. Care sunt notele Rezultate BAC 2018 Dolj - Elevii au inceput deja sa rascoleasca internetul dupa rezultatele pe care le-au obtinut la BAC, insa acestea nu sunt disponibile inca. Realitatea.net va tine la curent cu cele mai noi informatii despre traseul tabelelor cu notele de la BAC si mai ales cu momentul publicarii lor.Rezultate BAC 2018 Dolj - In aceste momente toate datele se centralizeaza inca, iar pana in ora 12, miercuri, este preconizat ca vor fi afisate notele. In fiecare an, insa, Ministerul... ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Dolj. Notele elevilor din judetul Dolj

publicat 2018-07-03 11:00:20 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Dolj. Notele elevilor din judetul Dolj Rezultate BAC 2018 Dolj. Elevii care au sustinut Bacalareatul 2018 asteapta notele. Cand se afiseaza rezultatele la BAC 2018? Notele pe judete Rezultate BAC 2018 Dolj. Primele note la BAC 2018 se afiseaza miercuri, 4 iulie, pe bacalaureat.edu.ro. In acest articol, realitatea.net va ofera rezultatele la BAC 2018 pe judete.Rezultate BAC 2018 Dolj. Verifica notele la BAC 2018 pe judete:Rezultate BAC 2018 AlbaRezultate BAC 2018 AradRezultate BAC 2018 ArgesRezultate BAC 2018 BacauRezultate BAC... ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 DOLJ. Notele la BAC publicate de EDU.RO

publicat 2018-07-02 13:30:03 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 DOLJ. Notele la BAC publicate de EDU.RO REZULTATE BAC edu.ro DOLJ. Prima sesiune a examenului de bacalaureat s-a incheiat. REZULTATE BAC edu.ro. Afisarea primelor rezultate, care se va face in centrele de examen si pe site-ul bacalaureat.edu.ro, este... ...continuare.

Anunt important despre ajutoarele sociale. Ce sume se platesc pentru venitul minim garantat

publicat 2018-07-01 13:30:15 (Romania-TV)
Anunt important despre ajutoarele sociale. Ce sume se platesc pentru venitul minim garantat In mai 2018, au beneficiat de acest ajutor social 205.007 persoane. Cei mai multi beneficiari erau inregistrati in judetele Dolj - 12.860 persoane, Bacau - 10.337 persoane, Buzau - 10.261 si Galati - 9.243. La finele lunii mai 2018, erau suspendati de la plata 19.614 beneficiari, cei mai multi din Dolj - 1.857, Botosani - 1.107 si Buzau - 938. Cea mai mare valoare a sumei medii platite (drepturi curente) a fost inregistrata in judetele Salaj - 336,77 lei, Brasov - 326,17 lei si Mures - 311,46... ...continuare.

Copil de doi ani cazut intr-o fantana, scos de pompieri in Dolj

publicat 2018-07-01 11:00:16 (Romania-TV)
Copil de doi ani cazut intr-o fantana, scos de pompieri in Dolj Potrivit reprezentantilor Inspectoratului pentru Situatii de Urgenta Dolj, pompierii au fost solicitati sa intervina duminica dimineata in localitatea Cosoveni, acolo unde un copil de doi ani a cazut in fantana din curtea locuintei. Un echipaj de pompieri a mers la fata locului si a reusit sa scoata copilul din fantana dupa o interventie care a durat aproximativ 40 de minute. Copilul era constient in momentul in care a fost scos de catre pompieri, el fiind preluat de echipajul Serviciului de... ...continuare.

COPIL cazut in FANTANA. Misiune de URGENȚA a ISU. Cum a fost SALVAT micutul | EXCLUSIV EVZ

publicat 2018-07-01 11:00:04 (Evenimentul-Zilei)
COPIL cazut in FANTANA. Misiune de URGENȚA a ISU. Cum a fost SALVAT micutul | EXCLUSIV EVZ Un copil in varsta de doi ani a cazut intr-o fantana adanca de circa 15 metri, in judetul Dolj. EVZ a aflat ca micutul a fost salvat de interventia unui pompier al ISU Dolj care a avut curajul sa intre dupa el. ...continuare.

Copil de doi ani, salvat de pompieri dintr-o fantana

publicat 2018-07-01 10:45:01 (Antena3)
Copil de doi ani, salvat de pompieri dintr-o fantana Copilul in varsta de doi ani care a cazut duminica dimineata intr-o fantana in localitatea Cosoveni din judetul Dolj a fost recuperat in viata de salvatori, a informat Inspectoratul General pentru... ...continuare.

TRAGEDIE - Un copil de doi ani a cazut intr-o fantana adanca de 15 metri

publicat 2018-07-01 10:30:03 (Click)
TRAGEDIE - Un copil de doi ani a cazut intr-o fantana adanca de 15 metri Un copil de 2 ani a cazut intr-o fantana adanca de 15 metri, din localitatea Cosoveni, judetul Dolj. Misiunea de salvare este ingreunata de dimensiunea redusa a fantanii, scrie Mediafax. Citeste mai departe... ...continuare.

Un copil de 2 ani a cazut intr-o fantana adanca de 15 metri, in judetul Dolj

publicat 2018-07-01 09:45:11 (Mediafax)
Un copil de 2 ani a cazut intr-o fantana adanca de 15 metri, in judetul Dolj UPDATE Copilul de 2 ani a cazut intr-o fantana adanca de 15 metri, din localitatea Cosoveni, judetul Dolj, a fost salvat. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro