CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Cod galben de ploi in mai multe judete

publicat 2018-06-09 19:30:01 (Antena3)
Cod galben de ploi in mai multe judete Administratia Nationala de Meteorologie (ANM) a emis, sambata, noi atentionari nowcasting de averse si grindina pentru localitati din judetele Hunedoara, Arad, Bihor, Caras - Severin si Timis (Cod... ...continuare.

ALERTA: Avertizare nowcasting de FURTUNI in patru judete din tara

publicat 2018-06-09 16:30:08 (Mediafax)
ALERTA: Avertizare nowcasting de FURTUNI in patru judete din tara Sunt ploi puternice, sambata, in judetele Hunedoara, Arad, Bihor si Caras-Severin, meteorologii anuntand ca se vor cumula 15 - 20 de litri de apa pe metrul patrat, insa in zona s-au acumulat deja cantitati de precipitatii de peste 40-50 de litri pe metrul patrat. ...continuare.

Avertizare nowcasting de furtuni in patru judete din Transilvania

publicat 2018-06-09 16:15:31 (Ziarul-Financiar)
Avertizare nowcasting de furtuni in patru judete din Transilvania Sunt ploi puternice, sambata, in judetele Hunedoara, Arad, Bihor si Caras-Severin, meteorologii anuntand ca se vor cumula 15 - 20 de litri de apa pe metrul patrat, insa in zona s-au acumulat deja cantitati de precipitatii de peste 40-50 de litri pe metrul patrat.Potrivit Administratiei Nationale de Meteorologie (ANM), in judetele Hunedoara, Arad, Bihor si Caras-Severin a fost emisa atentionare cod portocaliu de furtuni.In aceste judete, aversele vor cumula 15-20 l/mp, grindina de dimensiuni... ...continuare.

Se intorc ploile! Cod galben de furtuni in mai multe judete din tara

publicat 2018-06-09 15:30:02 (CanCan)
Vesti proaste de la meteorologi! In acest weekend se intorc ploile, insotite de descarcari electrice si intensificari ale vantului. ANM a emis cod galben de instabilitate atmosferica accentuata si cantitati de apa insemnate in intervalul 09 iunie, ora 18 - 10 iunie, ora 06, pentru judetele Mehedinti, Gorj, Dolj, Caras-Severin si local in judetul Hunedoara. […] The post Se intorc ploile! Cod galben de furtuni in mai multe judete din tara appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

BREAKING NEWS: Alerte meteorologice incepand de sambata de la ora 18. ANM: Vor fi ploi torentiale, descarcari electrice, vant si grindina

publicat 2018-06-09 15:15:17 (Romania-TV)
BREAKING NEWS: Alerte meteorologice incepand de sambata de la ora 18. ANM: Vor fi ploi torentiale, descarcari electrice, vant si grindina ATENȚIONARE METEOROLOGICA COD GALBEN Interval de valabilitate: 09 iunie, ora 18 - 10 iunie, ora 06; Fenomene vizate: instabilitate atmosferica accentuata, cantitati de apa insemnate; In judetele Mehedinti, Gorj, Dolj, Caras-Severin si local in judetul Hunedoara, se vor semnala averse torentiale, frecvente descarcari electrice, intensificari ale vantului cu aspect de vijelie si caderi de grindina. Cantitatile de apa vor depasi 20...25 l/mp si punctiform 40...50 l/mp. Local si temporar vor fi... ...continuare.

ALERTA METEO: COD GALBEN de ploi in urmatoarele zile. Vezi ce zone sunt afectate!

publicat 2018-06-09 13:45:17 (Puterea)
ALERTA METEO: COD GALBEN de ploi in urmatoarele zile. Vezi ce zone sunt afectate! Administratia Nationala de Meteorologie a emis o alerta cod galben de ploi, pentru partea de sud-vest a tarii, valabila de sambata, de la ora 18, pana duminica, la ora 6.00. Ulterior, ploile se vor extinde in toata tara. In perioada 9 iunie, ora 18.00 - 10 iunie, ora 6.00, in judetele Mehedinti, Gorj, Dolj, Caras-Severin si local in judetul Hunedoara, se vor semnala averse torentiale, frecvente descarcari electrice, intensificari ale vantului cu aspect de vijelie si caderi de grindina.... ...continuare.

MAMA UCISA de FIU. Criminalul a ramas ORE in ȘIR langa CADAVRU. Cand a venit Politia, s-a lasat cu URMARIRE cu MAȘINI

publicat 2018-06-08 20:45:04 (Evenimentul-Zilei)
MAMA UCISA de FIU. Criminalul a ramas ORE in ȘIR langa CADAVRU. Cand a venit Politia, s-a lasat cu URMARIRE cu MAȘINI Un barbat de 53 de ani, din Turnu-Severin, a comis una dintre cele mai odioase crime posibile: a hacuit-o cu un cutit pe cea care i-a dat viata. ...continuare.

Un barbat din Drobeta Turnu Severin si-a ucis mama

publicat 2018-06-08 19:30:11 (Mediafax)
Un barbat din Drobeta Turnu Severin si-a ucis mama Un barbat din Drobeta Turnu Severin si-a injunghiat mortal mama, in varsta de 76 de ani. ...continuare.

Un barbat si-a injunghiat mortal mama! Crima a avut loc la Turnu Severin

publicat 2018-06-08 19:30:03 (CanCan)
Un barbat si-a omorat cu sange rece mama. Tragedia a avut loc la Drobeta Turnu Severin, unde barbatul a injunghiat-o mortal pe aceea care i-a dat viata. Nu se cunosc motivele omorului. Crima a fost descoperita de un nepot al femeii, care a sunat la 112 si a anuntat incidentul. Potrivit reprezentantilor Inspectoratului de Politie […] The post Un barbat si-a injunghiat mortal mama! Crima a avut loc la Turnu Severin appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Situatie socanta in Drobeta Turnu Severin. Un barbat si-a injunghiat mortal mama. Politia cerceteaza la fata locului

publicat 2018-06-08 18:15:02 (Antena3)
Situatie socanta in Drobeta Turnu Severin. Un barbat si-a injunghiat mortal mama. Politia cerceteaza la fata locului Situatie socanta in Drobeta Turnu Severin. Un barbat in varsta de 52 de ani si-a injunghiat mortal mama in varsta de 76 de ani. Crima a fost anuntata la numarul de urgente 112 de un nepot al victimei.... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro