CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Fetita de 5 ani, din Bacau, disparuta, dupa ce a plecat in padure sa-si caute fratele

publicat 2018-06-09 07:30:15 (ProTV)
Se fac eforturi uriase, în comuna Livezi, din judetul Bacau, unde o fetita de 5 ani a disparut vineri. Sunt mai bine de 18 ore de când o multime de oameni - jandarmi, politisti si localnici - o cauta fara încetare. ...continuare.

Lovitura crunta pentru o femeie din judetul Bacau! Ce s-a intamplat in ziua in care ii facea parastasul primului ei fiu e cumplit

publicat 2018-06-08 16:30:01 (Antena-1)
Drama de nedescris pentru o femeie din judetul Bacau. Chiar in ziua in care facea parastasul de un an pentru primul ei fiu,  femeia a primit vestea ca si-a pierdut si cel de-al doilea baiat. ...continuare.

Un barbat din Bacau isi acuza sotia si fiul ca sunt amanti: "Statea aplecata, iar el la spatele ei!"

publicat 2018-06-08 08:00:03 (CanCan)
Caz halucinant in Bacau! Un barbat isi acuza sotia si fiul sau vitreg ca sunt amanti. El sustine ca acestia sunt intr-o relatie incestuoasa de doi ani si ca nu s-au ferit sa intretina relatii intime chiar in casa cu el.  Barbatul a povestit, in cadrul unei emisiuni tv, ca i-a prins pe cei doi […] The post Un barbat din Bacau isi acuza sotia si fiul ca sunt amanti: "Statea aplecata, iar el la spatele ei!" appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Crima din gelozie in Bacau. Un barbat l-a ucis pe amantul viitoarei sale sotii

publicat 2018-06-07 23:45:03 (CanCan)
Crima din gelozie intr-un sat din Bacau. Un barbat de 60 de ani care planuia sa se insoare cu femeia cu care traia de cativa ani, s-a dus sa o ceara de nevasta, dar a gasit-o in casa altui barbat. S-a infuriat cumplit si politistii sustin ca si-a ucis rivalul, desi suspectul continua sa spuna […] The post Crima din gelozie in Bacau. Un barbat l-a ucis pe amantul viitoarei sale sotii appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Iubita lui Irinel Columbeanu, primele declaratii despre relatia cu afaceristul. Legatura dintre Oana si Monica Gabor

publicat 2018-06-07 07:45:09 (Libertatea)
Iubita lui Irinel Columbeanu, primele declaratii despre relatia cu afaceristul. Legatura dintre Oana si Monica Gabor Iubita lui Irinel Columbeanu, primele declaratii despre relatia cu afaceristul. Cei doi au fost invitati in cadrul emisiunii WowBiz, unde au vorbit despre povestea lor de iubire. Oana are 21 de ani si este din Bacau. Oana, care este  originara din Bacau, ca si Monica Gabor,  a marturisit ca in prezent locuieste cu chirie in […] Post-ul Iubita lui Irinel Columbeanu, primele declaratii despre relatia cu afaceristul. Legatura dintre Oana si Monica Gabor apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Medici de la Spitalul Judetean Bacau, condamnati la doi ani de inchisoare in cazul unei fetite de cinci ani care a murit de rabie

publicat 2018-06-06 20:30:06 (Libertatea)
Medici de la Spitalul Judetean Bacau, condamnati la doi ani de inchisoare in cazul unei fetite de cinci ani care a murit de rabie Doi medici de la Spitalul Judetean de Urgenta Bacau au fost condamnati definitiv pentru ucidere din culpa, la cate doi ani de inchisoare, in cazul unei fetite de cinci ani care a murit in urma unei muscaturi de caine, dupa ce nu ar fi primit tratamentul antirabic corespunzator. Instanta a mai obligat o firma de […] Post-ul Medici de la Spitalul Judetean Bacau, condamnati la doi ani de inchisoare in cazul unei fetite de cinci ani care a murit de rabie apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Un deputat USR cere publicarea protocoalelor dintre SRI si Ministerul Dezvoltarii

publicat 2018-06-06 13:15:15 (Puterea)
Un deputat USR cere publicarea protocoalelor dintre SRI si Ministerul Dezvoltarii Deputatul USR de Bacau, Daniel Stanciu Viziteu, a solicitat in scris, pe data de 4 mai 2018, ministrului Dezvoltarii Regionale si Administratiei Publice, Paul Stanescu, sa i se puna la dispozitie o copie dupa "protocoalele incheiate intre ministerul aflat sub conducerea dumneavoastra si SRI". De asemenea, deputatul de Bacau a mai solicitat si o copie dupa "alte acorduri de colaborare incheiate intre MDRAP si SRI". Este de interesant de urmarit ce raspuns va primi la aceasta solicitare... ...continuare.

VIDEO+FOTO Ce aparitie la Ploiesti! Fotbalistul "dat disparut" care i-a inscris cel mai frumos gol al carierei lui Lobont

publicat 2018-06-05 21:45:11 (Gazeta-Sporturilor)
VIDEO+FOTO Ce aparitie la Ploiesti! Fotbalistul dat disparut care i-a inscris cel mai frumos gol al carierei lui Lobont Catalin Cursaru, fostul golgeter al Ligii 1 de la FCM Bacau în sezonul 2001-2002, a venit la România - Finlanda, meciul de retragere al lui Bogdan Lobont. Disparut din peisajul fotbalului românesc, Cursaru, 40 de ani, a vorbit la Ploiesti despre despre celebrul gol din foarfeca pe care i l-a marcat lui Lobby într-un FCM Bacau - Dinamo 4-2, din 2002, desemnat de portar drept "cel mai frumos pe care l-am primit în cariera". ... ...continuare.

FOTO Aparitie surprinzatoare la Romania - Finlanda! Catalin Cursaru a venit la meciul de retragere al lui Lobont

publicat 2018-06-05 21:30:09 (Gazeta-Sporturilor)
FOTO Aparitie surprinzatoare la Romania - Finlanda! Catalin Cursaru a venit la meciul de retragere al lui Lobont Catalin Cursaru, fostul atacant de la FCM Bacau, a venit la România - Finlanda, la ultimul meci al lui Bogdan Lobont. Cursaru, 40 de ani, a vorbit despre retragarea lui Lobont si despre golul din foarfeca pe care i l-a marcat portarului într-un FCM Bacau - Dinamo 4-2, din 2002. "Îi multumesc lui Lobby pentru ca si-a adus aminte de golul ala. A fost un moment placut. ... ...continuare.

COD GALBEN de inundatii pe rauri din opt judete

publicat 2018-06-02 15:30:08 (Realitatea-TV)
COD GALBEN de inundatii pe rauri din opt judete Institutul National pentru Hidrologie si Gospodarire a Apelor (INHGA) a instituit, sambata, cod galben de inundatii pe rauri din opt judete. Judetele vizate de codul galben sunt: Maramures, Satu Mare, Salaj si Cluj pana duminica dimineata la ora 09:00. O alta atentionare vizeaza raurile din judetele Bacau, Neamt, Harghita, Covasna.O prima atentionare cod galben de inundatii vizeaza raurile mici din bazinul hidrografic Trotus, din judetele judetele Bacau, Neamt, Harghita, Covasna si expira... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro