CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Donald Trump, luat peste picior la dineul corespondentilor de la Casa Alba

publicat 2018-04-29 14:15:07 (Libertatea)
Donald Trump, luat peste picior la dineul corespondentilor de la Casa Alba Donald Trump a fost din nou absent sambata seara de la dineul corespondentilor de la Casa Alba, iar actrita Michelle Wolf, invitata la eveniment pentru a asigura partea de divertisment, l-a luat peste picior pe presedintele SUA. "Este 2018 si sunt femeie, asa ca nu poti sa-mi inchizi gura, decat daca ii spui lui Michael […] Post-ul Donald Trump, luat peste picior la dineul corespondentilor de la Casa Alba apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Premiera! Event pentru "tigroaice" » CSM Bucuresti, victorie en-fanfare in finala Cupei Romaniei

publicat 2018-04-28 19:30:06 (Gazeta-Sporturilor)
Premiera! Event pentru tigroaice » CSM Bucuresti, victorie en-fanfare in finala Cupei Romaniei Dupa campionat, voleibalistele de la CSM Bucuresti au câstigat în aceasta dupa-amiaza si Cupa României, trecând cu 3-1 de Volei Alba Blaj. CSM Bucuresti a cucerit sâmbata pentru prima data în istorie Cupa României la feminin, dupa ce a trecut în finala disputata la Bacau de Volei Alba Blaj, 3-1. ... ...continuare.

CSM Bucuresti a castigat Cupa Romaniei la VOLEI feminin

publicat 2018-04-28 19:15:09 (Puterea)
CSM Bucuresti a castigat Cupa Romaniei la VOLEI feminin CSM Bucuresti a castigat sambata Cupa Romaniei la volei feminin, dupa ce a invins CSM Volei Alba Blaj cu scorul de 3-1 (-21, 19, 16, 23) in finala disputata in Sala Sporturilor din Bacau. CSM Bucuresti, antrenata de turcul Ferhat Akbas, a reusit eventul, campionat-cupa, in acest sezon, conform Agerpres.CSM Volei Alba Blaj, vicecampioana nationala si castigatoarea de anul trecut a Cupei Romaniei, va juca intre 5 si 6 mai la Bucuresti in Final Four al Ligii Campionilor. ...continuare.

Printul Dimitrie Sturdza, la prima competitie oficiala de golf de la Teleac, langa Alba Iulia

publicat 2018-04-28 14:45:13 (ProTV)
Printul Dimitrie Sturdza, la prima competitie oficiala de golf de la Teleac, lânga Alba Iulia ...continuare.

Nu stii ce culoare vrei sa aiba masina ta? Vezi avantajele si dezavantajele fiecarei nuante

publicat 2018-04-28 11:15:20 (Romania-TV)
Nu stii ce culoare vrei sa aiba masina ta? Vezi avantajele si dezavantajele fiecarei nuante Masina alba Culoarea alba este cea mai ieftina, atunci cand automobilul este achizitionat nou, scrie auto-bild.ro. Masina se observa usor, dar se si murdareste la fel de usor, mai ales pe drumurile de la noi din tara. Citeste si Cum sa scapi de mirosul neplacut din masina. Ce trebuie sa faci Masina neagra In mod paradoxal, un automobil negru se va murdari la fel de repede ca unul alb. In plus, orice zgarietura se va observa imediat pe caroseria celui negru. Masina gri Culoarea gri este cea... ...continuare.

'Este o greseala de incepator'

publicat 2018-04-28 00:15:02 (Bursa)
'Este o greseala de incepator' Senatorul PSD Titus Corlatean, fost ministru de Externe, a criticat, la Alba Iulia, declaratia presedintelui Klaus Iohannis prin care acesta solicita demisia premierului Viorica Dancila, apreciind ca seful statului a facut 'o greseala de incepator', precizand totodata ca Parlamentul este cel care acorda increderea politica Guvernului si primului ministru. ...continuare.

CSM Bucuresti – Volei Alba Blaj, finala Cupei Romaniei la volei feminin. Ultimul act, sambata, de la ora 14.30

publicat 2018-04-27 23:00:11 (Libertatea)
CSM Bucuresti – Volei Alba Blaj, finala Cupei Romaniei la volei feminin. Ultimul act, sambata, de la ora 14.30 CSM Bucuresti – Volei Alba Blaj, finala Cupei Romaniei la volei feminin. Ultimul act, sambata, de la ora 14.30. CSM Bucuresti si CSM Volei Alba Blaj se vor infrunta in finala Cupei Romaniei la volei feminin, dupa ce au castigat semifinalele desfasurate vineri, in turneul Final Four al competitiei, gazduit de Sala Sporturilor din Bacau. […] Post-ul CSM Bucuresti – Volei Alba Blaj, finala Cupei Romaniei la volei feminin. Ultimul act, sambata, de la ora 14.30 apare prima data... ...continuare.

Finala Cupei Romaniei la volei feminin se joaca intre marile favorite, CSM Bucuresti si Volei Alba Blaj

publicat 2018-04-27 22:45:14 (Gazeta-Sporturilor)
Finala Cupei Romaniei la volei feminin se joaca intre marile favorite, CSM Bucuresti si Volei Alba Blaj CSM Bucuresti si Volei Alba Blaj au câstigat semifinalele Cupei României si-si vor disputa trofeul sâmbata, de la ora 14:30, la Bacau. Echipele care s-au luptat pentru titlul de campioana a României în acest sezon, CSM Bucuresti si Volei Alba Blaj, îsi vor disputa si trofeul Cupei României. ... ...continuare.

Cupole de flori, umbrele colorate si aranjamente inedite, la Timfloralis, in Timisoara

publicat 2018-04-27 21:15:14 (Romania-TV)
Zeci de mii de flori in diferite culori, in special trandafiri, muscate si panselute, "inunda", de vineri pana duminica, centrul Timisoarei. Primaria organizeaza in aceasta perioada cea de-a patra editie a festivalului florilor Timfloralis. Unul dintre principalele puncte de atractie este strada Alba Iulia, unde a fost realizat un acoperis din aproximativ 600 de umbrele colorate, sub care trecatorii se pot fotografia. De asemenea, in Piata Victoriei au fost instalate zeci de decoratiuni... ...continuare.

Donald Trump, intrevedere cu Angela Merkel la Casa Alba: "Este o femeie extraordinara"

publicat 2018-04-27 21:15:12 (Mediafax)
Donald Trump, intrevedere cu Angela Merkel la Casa Alba: Este o femeie extraordinara Cancelarul german Angela Merkel este "o femeie extraordinara", a declarat presedintele SUA, Donald Trump, in cursul intrevederii pe care a avut-o vineri, la Casa Alba, cu liderul de la Berlin. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro