CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Accident grav in Portul Constanta. O macara s-a rupt, trei oameni sunt raniti. VIDEO

publicat 2018-05-04 11:45:13 (ProTV)
Accident grav înregistrat în Portul Constanta, vineri dimineata, în urma caruia trei persoane au fost ranite. Î ...continuare.

Incident grav in portul Constanta. Trei persoane ranite, dupa ce bratul unei macarale s-a rupt si s-a prabusit

publicat 2018-05-04 11:30:12 (Mediafax)
Incident grav in portul Constanta. Trei persoane ranite, dupa ce bratul unei macarale s-a rupt si s-a prabusit Trei persoane au fost ranite, vineri, in Portul Constanta, dupa ce bratul unei macarale s-a rupt si s-a prabusit de la inaltime. ...continuare.

Grav accident in Portul Constanta. Bratul unei macarale s-a prabusit. Bilantul victimelor - VIDEO

publicat 2018-05-04 11:30:02 (Antena3)
Grav accident in Portul Constanta. Bratul unei macarale s-a prabusit. Bilantul victimelor - VIDEO In Portul Constanta a avut loc un accident grav, vineri dimineata. Bratul unei macarale s-a rupt, iar trei oameni au fost raniti. Victimele sunt constiente, insa prezinta mai multe... ...continuare.

Incident in Portul Constanta: Bratul unei macarale s-a rupt si a ranit mai multe persoane

publicat 2018-05-04 11:15:26 (Ziarul-Financiar)
Incident in Portul Constanta: Bratul unei macarale s-a rupt si a ranit mai multe persoane Trei persoane au fost ranite, vineri, in Portul Constanta, dupa ce bratul unei macarale s-a rupt si s-a prabusit de la inaltime. Cadrele medicale au fost solicitate sa intervina, vineri, in dana 128 a Portului Constanta Sud-Agigea, dupa ce, potrivit primelor informatii, bratul unei macarale s-a rupt si s-a prabusit, trei persoane fiind ranite.La fata locului s-au deplasat mai multe echipaje de Ambulanta, dar si un echipaj SMURD B precum si un elicopter SMURD.Cele trei victime sunt constiente,... ...continuare.

Accident de munca in Portul Constanta. O macara a cazut peste trei persoane

publicat 2018-05-04 11:15:11 (Romania-TV)
Accident de munca in Portul Constanta. O macara a cazut peste trei persoane Accidentul a avut loc  in Portul Constanta Sud-Agigea, in Dana 128. In urma incidentului, trei peroane au fost ranite. La fata locului intervine si un echipaj SMURD B din cadrul Detasamentului Port, dar a ajuns si un elicopter SMURD. Victimele sunt constiente, avand mai multe fracturi, scrie ziuadeconstanta.ro. ...continuare.

Grav accident in Portul Constanta. Bratul unei macarale s-a prabusit. Bilantul victimelor

publicat 2018-05-04 11:15:02 (Antena3)
Grav accident in Portul Constanta. Bratul unei macarale s-a prabusit. Bilantul victimelor In Portul Constanta a avut loc un accident grav, vineri dimineata. Bratul unei macarale s-a rupt, iar trei oameni au fost raniti. Incidentul a avut loc in Dana 128.  La fata locului sunt... ...continuare.

Grav accident in Portul Constanta. Bratul unei macarale s-a prabusit. Bilantul victimelor

publicat 2018-05-04 11:00:15 (Libertatea)
Grav accident in Portul Constanta. Bratul unei macarale s-a prabusit. Bilantul victimelor Un grav accident de munca s-a produs vineri dimineata in Portul Constanta Sud-Agigea. Bratul unei macarale s-a rupt prabusindu-se peste persoanele aflate la sol. Din primele informatii, sunt trei victime Accidentul a avut loc la Dana 128 a portului Constanta Sud-Agigea, arata replicaonline. Echipajele de urgenta au intervenit imediat dupa prabusirea bratului unei macarale. Știre […] Post-ul Grav accident in Portul Constanta. Bratul unei macarale s-a prabusit. Bilantul victimelor apare... ...continuare.

Accident grav pe DN, intre Tucea si Constanta!

publicat 2018-05-03 19:30:03 (CanCan)
Traficul pe drumul national Tulcea-Constanta, DN 22, a fost suspendat joi dupa-amiaza, in jurul orei 17.00, iar un barbat cu fracturi la ambele picioare a fost transportat la Spitalul Judetean de Urgenta, in urma unui accident rutier in care au fost implicate doua autovehicule. Zeci de autovehicule asteapta reluarea traficului pe drumul national Tulcea-Constanta, in […] The post Accident grav pe DN, intre Tucea si Constanta! appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

SURPRIZA. HC Dobrogea Sud are un nou ANTRENOR

publicat 2018-05-03 17:15:18 (Puterea)
SURPRIZA. HC Dobrogea Sud are un nou ANTRENOR HC Dobrogea Sud Constanta a ratat calificarea in semifinalele Ligii Nationale la handbal masculin, fiind invinsa de Dinamo Bucuresti. Esecul i-a fost fatal antrenorului Sandu Iacob, care a fost convins sa-si rezilieze contractul. Noul antrenor este in fond un vechi antrenor, cu care s-au reusit cele mai mari performante la Constanta. Zvonko Sundovski, 50 de ani, a semnat contractul si revine astfel pe Litoral dupa trei ani. ''Este antrenorul cu care HCM a reusit cel mai bun sezon din istorie:... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro