CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Fiul de 16 ani al dusmanului de moarte al presedintelui american Donald Trump vine la Cluj!

publicat 2018-05-28 19:00:03 (CanCan)
Hafez al-Assad, fiul presedintelui sirian Bashar al-Assad, va veni in Romania, pentru a parcicipa la Olimpiana Internationala de Matematica. Aceasta se va desfasura la Cluj, iar masurile de Securitate vor fi sporite. "Hafez al - Assad, fiul presedintelui Siriei, Bashar al - Assad, va participa ca si concurent in lotul national al Siriei, la Olimpiada […] The post Fiul de 16 ani al dusmanului de moarte al presedintelui american Donald Trump vine la Cluj! appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Fiul presedintelui Siriei, concurent la Olimpiada Internationala de Matematica de la Cluj. Hafez are 16 ani

publicat 2018-05-28 18:30:16 (Libertatea)
Fiul presedintelui Siriei, concurent la Olimpiada Internationala de Matematica de la Cluj. Hafez are 16 ani Fiul presedintelui Siriei, concurent la Olimpiada Internationala de Matematica de la Cluj. Hafez, in varsta de 16 ani a fost inclus in lotul olimpic al tarii sale. Organizatorii pregatesc masuri drastice de securitate. "Hafez al - Assad, fiul presedintelui Siriei, Bashar al - Assad, va participa ca si concurent in lotul national al Siriei, la […] Post-ul Fiul presedintelui Siriei, concurent la Olimpiada Internationala de Matematica de la Cluj. Hafez are 16 ani apare prima data in... ...continuare.

Fiul presedintelui Siriei, in varsta de 16 ani, va concura la Olimpiada Internationala de Matematica de la Cluj

publicat 2018-05-28 18:15:34 (Ziarul-Financiar)
Fiul presedintelui Siriei, in varsta de 16 ani, va concura la Olimpiada Internationala de Matematica de la Cluj Fiul presedintelui Siriei, Bashar al - Assad, Hafez, in varsta de 16 ani, va participa in luna iulie la Olimpiada Internationala de Matematica de la Cluj-Napoca, fiind inclus in lotul olimpic al tarii sale. Organizatorii pregatesc masuri drastice de securitate, transmite corespodentul MEDIAFAX. ...continuare.

Dan Petrescu pleaca de la CFR Cluj

publicat 2018-05-28 17:45:02 (Antena3)
Dan Petrescu pleaca de la CFR Cluj Dan Petrescu si CFR Cluj pun la punct detaliile unei despartiri programate sa se intample in zilele urmatoare. Lucrurile se pot rezolva mai repede decat credea fiecare dintre parti, dupa ce chinezii de la... ...continuare.

Fiul presedintelui Siriei, concurent la Olimpiada Internationala de Matematica de la Cluj

publicat 2018-05-28 16:45:14 (Mediafax)
Fiul presedintelui Siriei, concurent la Olimpiada Internationala de Matematica de la Cluj Fiul presedintelui Siriei, Bashar al - Assad, Hafez, in varsta de 16 ani, va participa in luna iulie la Olimpiada Internationala de Matematica de la Cluj-Napoca, fiind inclus in lotul olimpic al tarii sale. Organizatorii pregatesc masuri drastice de securitate, transmite corespodentul MEDIAFAX. ...continuare.

Un Smart ridicat de Politia Locala, aproape scapat de pe platforma. S-a intamplat la Cluj

publicat 2018-05-28 15:00:13 (Libertatea)
Un Smart ridicat de Politia Locala, aproape scapat de pe platforma. S-a intamplat la Cluj Un Smart parcat neregulamentar le-a dat mari batai de cap politistilor locali de la Cluj, atunci cand a fost ridicat pe platforma. Angajatii care se ocupa de ridicari au fost la un pas sa scape masina din chingi, situatia in care ar fi fost grav avariata. Scena a fost surprinsa, de la inaltime, de un […] Post-ul Un Smart ridicat de Politia Locala, aproape scapat de pe platforma. S-a intamplat la Cluj apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Dan Petrescu a refuzat echipa chineza Guizhou Hengfeng si va ramane la CFR Cluj. Vrea doi jucatori de la Dinamo?

publicat 2018-05-28 14:45:12 (Libertatea)
Dan Petrescu a refuzat echipa chineza Guizhou Hengfeng si va ramane la CFR Cluj. Cel putin asa a lasat sa se inteleaga selectionerul Cosmin Contra, cel care a purtat o discutie cu tehnicianul gruparii din Gruia, care s-a interesat de doua posibile transferuri pentru campioni. “Ultima data cand am vorbit cu Dan Petrescu era foarte […] Post-ul Dan Petrescu a refuzat echipa chineza Guizhou Hengfeng si va ramane la CFR Cluj. Vrea doi jucatori de la Dinamo? apare prima data in... ...continuare.

Traditii si obiceiuri de Rusalii. Ce trebuie sa faca fetele din Cluj pentru a se marita

publicat 2018-05-28 09:00:24 (ProTV)
Traditiile au fost la loc de cinste, în prima zi de Rusalii, în Bistrita Nasaud si în Cluj. Potrivit unui vechi obicei, fetele nemaritate s-au chinuit sa tina în frâu un bou lasat liber. ...continuare.

Relatare TERIFIANTA dintr-un ZBOR Cluj - Bucuresti. Marturia uimitoare a unui jurnalist

publicat 2018-05-28 07:00:05 (Evenimentul-Zilei)
Relatare TERIFIANTA dintr-un ZBOR Cluj - Bucuresti. Marturia uimitoare a unui jurnalist Jurnalista Raluca Tache a relatat, pe pagina personal de Facebook, o experienta neplacuta pe care a avut-o pe ruta Bucuresti - Cluj cu o companie romaneasca aeronautica. ...continuare.

Gestul emotionant pe care l-a facut un politist din Cluj cand a vazut o batrana plangand. Povestea a devenit virala FOTO

publicat 2018-05-27 12:00:10 (Romania-TV)
Politistul cu inima mare este Calbajos Gabriel, agent sef adjunct de politie si este absolvent al Școlii de Agenti de Politie Septimiu Muresan din Cluj Napoca, scrie ochiulclujean.ro. Citeste si Un politist din Cluj i-a rupt coastele unui barbat si l-a electrocutat pana cand a lesinat "Extraordinar gest,mai sunt si oameni printre noi!!! Un politist de la circa 5 Grigorescu ( Cluj ) nu stiu numele lui, a vazut o batranica care plangea in benzinaria de langa Napoca ca e moarta de foame,... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro