CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Incident grav in Cluj. O femeie este in stare critica dupa ce a fost ranita cu motocositoarea de sot

publicat 2018-04-30 15:00:16 (Romania-TV)
Incident grav in Cluj. O femeie este in stare critica dupa ce a fost ranita cu motocositoarea de sot Barbatul tundea iarba din curte, iar sotia a vrut sa il ajute. Cand a deschis insa porta, a fost atinsa de sot cu motocoasa. Utilajul i-a provocat leziuni extrem de grave in zona picioarelor si a abdomenului. Femeia a fost luata de un elicopter SMURD si dusa direct in sala de operatii a Spitalului de Urgenta din Cluj. Politistii au deschis o ancheta in acest caz. ...continuare.

Record de spectatori la FCSB cu CFR Cluj

publicat 2018-04-30 12:45:23 (OnlineSport)
Record de spectatori la FCSB cu CFR Cluj Suporterii stelisti s-au mobilizat exemplar si au luat cu asalt tribunele Arenei Nationala la partida cu CFR Cluj, finala campionatului in Liga 1 Betano. ...continuare.

Femeie ranita cu motocoasa in Catcau, judetul Cluj. Sotul a fost la un pas sa o ucida / VIDEO

publicat 2018-04-30 12:45:21 (Libertatea)
Femeie ranita cu motocoasa in Catcau, judetul Cluj. Sotul a fost la un pas sa o ucida / VIDEO Clipe de groaza pentru o femeie ranita cu motocoasa in Catcau, judetul Cluj. Sotul ei i-a provocat rani extrem de grave, dupa ce a taiat-o din greseala cu motocoasa, in timp ce facea curatenie in gradina. La fata locului a fost trimis un elicopter SMURD care a transportat victima la spitalul din Cluj-Napoca. Incidentul socant […] Post-ul Femeie ranita cu motocoasa in Catcau, judetul Cluj. Sotul a fost la un pas sa o ucida / VIDEO apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Gigi Becali, dupa ce Steaua a facut egal cu CFR Cluj: 'Budescu nu a fost in forma, Gnohere nu a fost in forma. In a doua repriza nu am mai jucat nimic'

publicat 2018-04-30 02:15:03 (Click)
Gigi Becali, dupa ce Steaua a facut egal cu CFR Cluj: 'Budescu nu a fost in forma, Gnohere nu a fost in forma. In a doua repriza nu am mai jucat nimic' FCSB a terminat la egalitate, scor 1-1, partida disputata, duminica, pe Arena Nationala, in compania echipei CFR Cluj, in etapa a saptea a play-off-ului Ligii I, reusind sa egaleze datorita unui gol marcat in minutul 90+1. Citeste mai departe... ...continuare.

FCSB VS CFR CLUJ » CALCULE: Cine dirijeaza lupta la titlu si scenariul-soc prin care CFR ar castiga titlul cu 3 puncte avans!

publicat 2018-04-30 00:15:16 (Gazeta-Sporturilor)
FCSB VS CFR CLUJ » CALCULE: Cine dirijeaza lupta la titlu si scenariul-soc prin care CFR ar castiga titlul cu 3 puncte avans! Ultimul derby al sezonului între FCSB si CFR Cluj s-a încheiat din nou 1-1, rezultat care îi mentine pe ”ros-albastri” pe primul loc cu trei etape înainte de final.  Vezi AICI totul despre meci!  Vezi AICI VIDEO cu cele mai importante faze!  Vezi AICI cele mai tari FOTOGRAFII de la meci! La fel ca în precedentele trei întâlniri, CFR Cluj a deschis scorul, s-a retras imediat si a primit gol pe final de meci. ... ...continuare.

Reactii dupa meciul FCSB – CFR Cluj 1-1. Gigi Becali a plecat nervos de la stadion si a trantit usa dupa el

publicat 2018-04-29 23:15:21 (Libertatea)
Reactii dupa meciul FCSB – CFR Cluj 1-1. Gigi Becali a plecat nervos de la stadion si a trantit usa dupa el Reactii dupa meciul FCSB – CFR Cluj 1-1, disputat duminica seara, pe Arena Nationala, in etapa a 7-a din cadrul play-off-ului Ligii 1 la fotbal. Finantatorul FCSB, Gigi Becali, a plecat nervos de la stadion si a trantit usa dupa el. Dan Petrescu, antrenor CFR Cluj: "E foarte greu sa vorbesc, mai ales ca am […] Post-ul Reactii dupa meciul FCSB – CFR Cluj 1-1. Gigi Becali a plecat nervos de la stadion si a trantit usa dupa el apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

LIGA I. Lupta pentru titlul intern ramane deschisa. FCSB si CFR Cluj au incheiat NEDECIS, pentru a 4-a oara in acest sezon

publicat 2018-04-29 23:15:04 (Evenimentul-Zilei)
LIGA I. Lupta pentru titlul intern ramane deschisa. FCSB si CFR Cluj au incheiat NEDECIS, pentru a 4-a oara in acest sezon FCSB a terminat la egalitate, scor 1-1, disputa cu CFR Cluj, programata, duminica, pe "Arena Nationala", in etapa a 7-a a play-off-ului campionatului intern. ...continuare.

FCSB (STEAUA) - CFR CLUJ LIVE in LIGA I. ONLINE STREAM Digisport - VIDEO

publicat 2018-04-29 20:15:02 (Antena3)
FCSB (STEAUA) - CFR CLUJ LIVE in LIGA I. ONLINE STREAM Digisport - VIDEO FCSB (STEAUA) - CFR CLUJ LIVE in LIGA I. ONLINE STREAM Digisport - VIDEO. Echipa de fotbal FCSB intalneste, duminica, de la ora 20,45, pe Arena Nationala din Capitala, formatia CFR Cluj, intr-o partida... ...continuare.

Gigi Becali stie cine va decide finala campionatului, FCSB - CFR Cluj: "El face diferenta astazi!"

publicat 2018-04-29 20:00:10 (Gazeta-Sporturilor)
Gigi Becali stie cine va decide finala campionatului, FCSB - CFR Cluj: El  face diferenta astazi! Gigi Becali, 59 de ani, a prefatat derby-ul cu CFR Cluj, considerând ca Budescu va fi omul care va decide soarta titlului.  "Cu un egal suntem campioni. Daca bat ei, le renasc sperantele. De aia ma rog la Dumnezeu sa-mi dea victoria, astazi sa fie ultima emotie înaintea titlului de campion.Când esti la Steaua, simti întotdeauna victoria. Asta spune statistica. ... ...continuare.

Peste 100 de persoane cer DEMISIA premierului Dancila, la un protest in Cluj-Napoca: "Iohannis nu-i ierta, demisia!" - FOTO

publicat 2018-04-29 19:30:12 (Mediafax)
Peste 100 de persoane protesteaza, duminica seara, pe Bulevardul Eroilor din Cluj-Napoca si cer demisia premierului Viorica Dancila, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro