CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Noi detalii din ancheta sinuciderii nepoatei ministrului Sanatatii

publicat 2018-06-06 15:30:20 (Romania-TV)
Drama in familia ministrului Sanatatii! Nepoata Sorinei Pintea, asistenta medicala la UPU-SMURD, a fost gasita spanzurata in casa de sotul ei ...continuare.

Rasturnare de situatie in cazul Flaviei, tanara care s-a spanzurat. Ce a vrut aceasta sa faca, de fapt

publicat 2018-06-06 15:15:02 (Antena3)
Rasturnare de situatie in cazul Flaviei, tanara care s-a spanzurat. Ce a vrut aceasta sa faca, de fapt La nici 24 de ore de la producerea tragediei din familia Ministrului Sanatatii, Sorina Pintea, noi detalii ies la iveala. Flavia, fata care s-a spanzurat isi astepta, de fapt, salvarea! Citeste continuarea... ...continuare.

Nepoata ministrului Sanatatii, gasita moarta

publicat 2018-06-06 09:30:06 (Cotidianul)
Nepoata ministrului Sanatatii, gasita moarta Tanara era angajata la UPU a Spitalului Judetean de Urgenta Baia Mare, unde Sorina Pintea a fost manager inainte de a prelua functia de ministru. Femeia era casatorita cu... [...] The post Nepoata ministrului Sanatatii, gasita moarta appeared first on Cotidianul RO. ...continuare.

Ultimele imagini cu Flavia in viata! Nepoata ministrului Sorina Pintea a fost gasita spanzurata

publicat 2018-06-06 09:00:04 (CanCan)
Nepoata Sorinei Pintea a fost gasita spanzurata, marti noapte, in garsoniera in care locuia impreuna cu sotul ei, pompier SMURD. Momentan nu se cunosc detaliile care au determinat-o sa se sinucida. (Promotiile zilei la monitoare) Flavia Magdau-Tatarau a fost gasita fara suflare, seara trecuta, in garsoniera ei. Femeia de 27 de ani este nimeni alta decat […] The post Ultimele imagini cu Flavia in viata! Nepoata ministrului Sorina Pintea a fost gasita spanzurata appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

O nepoata a ministrului Sanatatii s-a sinucis la doar 26 de ani

publicat 2018-06-06 08:45:15 (Mediafax)
O nepoata a ministrului Sanatatii s-a sinucis la doar 26 de ani O nepoata din Baia Mare a ministrului Sanatatii s-a sinucis la doar 26 de ani, politistii declansand cercetari in acest caz. Sorina Pintea a postat pe Facebook o fotografie in care era impreuna cu tanara si mesajul "Ramas bun, Flavia", transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

De ce este Romania condamnata la inapoiere si saracie. Interviu cu profesorul universitar doctor Daniel David

publicat 2018-06-06 08:15:14 (ProTV)
Românii nu sunt cu nimic mai prejos fata de europenii din spatiul vestic, atunci când vine vorba de inteligenta sau creativitate, însa, cu toate acestea, nivelul de trai este scazut, iar populatia este în scadere, pentru ca tot mai multi pleaca. ...continuare.

Nepoata ministrului Sanatatii s-a sinucis. Mesajul trist al Sorinei Pintea: "Ramas bun, Flavia"

publicat 2018-06-06 08:00:03 (CanCan)
Drama fara margini in familia ministrului Sanatatii! Nepoata Sorinei Pintea s-a sinucis la 27 de ani. Flavia Magdau-Tatarau a fost gasita spanzurata in Baia Mare. Cazul a fost preluat de catre Inspectoratul de Politie al judetului Maramures, care a deschis o ancheta pentru a stabili exact ce s-a intamplat. Alarma s-a dat seara trecuta, in […] The post Nepoata ministrului Sanatatii s-a sinucis. Mesajul trist al Sorinei Pintea: "Ramas bun, Flavia" appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Mesajul ministrului Sanatatii, Sorina Pintea, dupa moartea nepoatei sale

publicat 2018-06-06 07:30:11 (ProTV)
Ministrul Sanatatii, Sorina Pintea, a postat pe pagina sa de Facebook, un mesaj de adio, dupa aflarea vestii mortii nepoatei sale. ...continuare.

Nepoata ministrului Sanatatii, gasita fara viata in propria locuinta

publicat 2018-06-06 07:15:26 (ProTV)
Este doliu în familia ministrului Sanatatii, Sorina Pintea. Nepoata acesteia, în vârsta de 27 ani, a fost gasita fara suflare în casa. ...continuare.

Mesajul Sorinei Pintea dupa ce nepoata ei, Flavia Magdau-Tatarau, s-a sinucis

publicat 2018-06-06 02:00:09 (Libertatea)
Mesajul Sorinei Pintea dupa ce nepoata ei, Flavia Magdau-Tatarau, s-a sinucis Mesajul Sorinei Pintea dupa ce nepoata ei, Flavia Magdau-Tatarau, s-a sinucis. Ministrul Sanatatii a publicat pe o retea de socializare o imagine cu nepoata ei, alaturi de un mesaj de ramas bun. “Ramas bun, Flavia”, a scris Sorina Pintea, pe o retea de socializare, in dreptul unei fotografii in care apare alaturi de Flavia Magdau-Tataru, […] Post-ul Mesajul Sorinei Pintea dupa ce nepoata ei, Flavia Magdau-Tatarau, s-a sinucis apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro