CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Ancheta interna la IPJ Teleorman, dupa ce un tanar s-a pozat band bere in autospeciala Politiei

publicat 2018-07-03 20:00:14 (Mediafax)
Ancheta interna la IPJ Teleorman, dupa ce un tanar s-a pozat band bere in autospeciala Politiei Conducerea Inspectoratului de Politie al judetului Teleorman a deschis o ancheta interna, dupa ce un tanar s-a pozat band bere la volanul unei autospeciale de Politie, iar imaginile au aparut pe Facebook, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Dosar de moarte suspecta in cazul sotului ministrului Carmen Dan! Ce anume i-a alertat pe vecini

publicat 2018-07-03 18:30:02 (CanCan)
Politistii si procurorii au deschis un dosar penal pentru moarte suspecta in cazul sotului ministrului de Interne, Carmen Dan, Corneliu Daniel Dan, care a fost gasit mort, marti, in locuinta sa din Videle, judetul Teleorman, au declarat, pentru Mediafax, surse judiciare. Purtatorul de cuvant al IPJ Teleorman, Teodora Dragole, a declarat, corespondentului MEDIAFAX, ca a […] The post Dosar de moarte suspecta in cazul sotului ministrului Carmen Dan! Ce anume i-a alertat pe vecini appeared... ...continuare.

FOTO. Cum vine politia in Teleorman. Imaginile care au devenit virale pe internet

publicat 2018-07-03 18:15:02 (Antena3)
FOTO. Cum vine politia in Teleorman. Imaginile care au devenit virale pe internet Inspectoratul de Politie Judetean Teleorman a anuntat, marti, ca a inceput o ancheta interna dupa ce pe Facebook au aparut imagini cu un tanar care s-a pozat cu un pahar de bere la volanul unei masini de... ...continuare.

Tanar din Teleorman, surprins cu un pahar de bere la volanul unei masini de politie. FOTO

publicat 2018-07-03 18:00:20 (ProTV)
Inspectoratul de Politie Judetean (IPJ) Teleorman a anuntat, marti, ca a demarat verificari interne, dupa ce pe Facebook au aparut imagini cu un tânar din judet care s-a pozat cu un pahar de bere la volanul unei autospeciale de Politie. ...continuare.

EDU.RO - REZULTATE BAC 2018. Notele obtinute de elevi la BACALAUREAT in TELEORMAN

publicat 2018-07-03 17:45:02 (Antena3)
EDU.RO - REZULTATE BAC 2018. Notele obtinute de elevi la BACALAUREAT in TELEORMAN REZULTATE BAC 2018 EDU.RO. Notele din TELEORMAN la BACALAUREAT.  In scurt timp vor fi afisate rezultatele obtinute de elevi la examenul de BACALAUREAT din 2018, sustinute in LICEELE din... ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Teleorman - Notele elevilor din judet

publicat 2018-07-03 16:45:15 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Teleorman - Notele elevilor din judet Rezultate BAC 2018 Teleorman - Elevii au inceput deja sa rascoleasca internetul dupa rezultatele pe care le-au obtinut la BAC, insa acestea nu sunt disponibile inca. Realitatea.net va tine la curent cu cele mai noi informatii despre traseul tabelelor cu notele de la BAC si mai ales cu momentul publicarii lor.Rezultate BAC 2018 Teleorman - In aceste momente toate datele se centralizeaza inca, iar pana in ora 12, miercuri, este preconizat ca vor fi afisate notele. In fiecare an, insa,... ...continuare.

TELEORMAN - REZULTATE BACALAUREAT 2018 EDU.RO. Notele la BAC 2018

publicat 2018-07-03 15:45:11 (ProTV)
EDU.RO - REZULTATE BACALAUREAT 2018 TELEORMAN. Emotii mari pentru elevii care au sustinut probele scrise ale sesiunii iunie-iulie, din cadrul BAC 2018. ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018. Elevii din Teleorman afla ce note au luat la examenul de maturitate

publicat 2018-07-03 15:30:13 (Romania-TV)
REZULTATE BACALAUREAT 2018. Elevii din Teleorman afla ce note au luat la examenul de maturitate Examenul de bacalaureat, sesiunea iulie 2018, s-a incheiat joi cu ultima proba scrisa, cea la alegere, in care elevii au putut opta pentru una din urmatoarele discipline pentru BAC: Chimie, Fizica, Logica, Sociologie, Psihologie, Economie si Filosofie. Afisarea primelor rezultate la Bacalaureat 2018, pentru probele scrise, se va face pe 4 iulie (pana la ora 12:00). In aceeasi zi, candidatii nemultumiti de notele obtinute pot depune contestatii (orele 12:00 - 16:00). Vezi mai aici REZULTATE... ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Teleorman. Se publica notele pe EDU BAC 2018

publicat 2018-07-03 14:15:11 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Teleorman. Se publica notele pe EDU BAC 2018 Rezultate BAC 2018 Teleorman. Elevii care au sustinut Bacalareatul 2018 asteapta notele. Cand se afiseaza rezultatele la BAC 2018? Notele pe judete Rezultate BAC 2018 Teleorman. Primele note la BAC 2018 se afiseaza miercuri, 4 iulie, pe bacalaureat.edu.ro. In acest articol, realitatea.net va ofera rezultatele la BAC 2018 pe judete.Rezultate BAC 2018 Teleorman. Verifica notele la BAC 2018 pe judete:Rezultate BAC 2018 AlbaRezultate BAC 2018 AradRezultate BAC 2018 ArgesRezultate BAC 2018... ...continuare.

Un tigan din judetul Teleorman a furat o masina de politie. Multumit de prada, hotul si-a facut selfie cu berea in mana la volan: "Adio, tara, adio, civilizatie"

publicat 2018-07-03 11:00:06 (CanCan)
Doua fotografii in care apare un tanar de etnie roma in timp ce savureaza un pahar cu bere la volanul unei masini de politie au incendiat Internetul! Nu, nu este o gluma! E adevarat, iar scenele s-au petrecut chiar ieri, intr-o comuna din judetul Teleorman. Imaginile care au starnit multe revolta pe retelele de socializare […] The post Un tigan din judetul Teleorman a furat o masina de politie. Multumit de prada, hotul si-a facut selfie cu berea in mana la volan: "Adio, tara, adio,... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro