CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




VIDEO. Calugarita din Prahova, filmata cand abandona mai multi caini pe un camp

publicat 2018-07-05 15:45:04 (CanCan)
Scene incredibile au fost filmate in Prahova. O calugarita a fost suprinsa de un trecator in timp ce arunca pe un camp mai multi saci de rafie. Omul a fost socat cand a auzit mai multe schelalaieli si s-a apropiat. (Promotiile zilei la monitoare)  In sacii aruncati erau materiale de constructie, dar si… mai multi […] The post VIDEO. Calugarita din Prahova, filmata cand abandona mai multi caini pe un camp appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Viceprimarul unui sat din Prahova, aflat "in patrula", a filmat cu telefonul o maicuta care abandona caini pe camp. Maica recunoaste: " Am gresit"

publicat 2018-07-05 15:30:12 (Mediafax)
Viceprimarul unui sat din Prahova, aflat in patrula, a filmat cu telefonul o maicuta care abandona caini pe camp. Maica recunoaste:  Am gresit O maicuta de la Manastirea Ghighiu, judetul Prahova, este acuzata de viceprimarul localitatii Plopu ca arunca pe camp caini bagati in saci, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Avertizare de ULTIMA ORA! Este POTOP in sapte judete din tara!

publicat 2018-07-05 09:30:02 (Antena-1)
Avertizare de ULTIMA ORA! Este POTOP in sapte judete din tara! Administratia Nationala de Meteorologie a emis, joi, o atentionare nowcasting Cod galben de ploi valabila in urmatoarea jumatate de ora in localitati din judetele Ialomita, Giurgiu, Prahova, Buzau, Ilfov, Calarasi si Braila. ...continuare.

REZULTATE BAC PRAHOVA 2018. Ce note au obtinut elevii

publicat 2018-07-04 09:00:12 (Romania-TV)
REZULTATE BAC PRAHOVA 2018. Ce note au obtinut elevii REZULTATE BAC PRAHOVA 2018. Prima sesiune a examenului de bacalaureat s-a incheiat joi, 28 iunie, cu proba la alegere, in care elevii au putut opta pentru una din urmatoarele discipline pentru BAC: Chimie, Fizica, Logica, Sociologie, Psihologie, Economie si Filosofie. Rezultatele vor fi afisate miercuri, 4 iulie, in centrele de examen si pe www.bacalaureat.edu.ro. Cei care nu vor fi multumiti de notele obtinute pot face contestatii in aceeasi zi, intre orele 12:00-16:00, iar rezutatele finale... ...continuare.

REZULTATE BAC 2018. Notele la BACALAUREAT 2018 pentru judetul Prahova

publicat 2018-07-04 09:00:02 (Antena3)
REZULTATE BAC 2018. Notele la BACALAUREAT 2018 pentru judetul Prahova Rezultate Bacalaureat 2018, judetul Prahova. Elevii din clasa a XII-a care au incheiat cu bine examenele de BAC 2018 joi, 28 iunie, afla primele rezultate, pe 4 iulie 2018 pana la ora 12.00. Notele vor fi afisate pe site-ul bacalaureat.edu.ro. Tot in aceasta zi se pot depune si contestatiile pentru notele obtinute intre orele 12-16. Notele finale, dupa contestatii, vor fi afisate pe 9 iulie. ...continuare.

EDU.RO REZULTATE BACALAUREAT 2018 PRAHOVA. Notele la BAC, inainte de contestatii

publicat 2018-07-04 06:45:02 (Antena3)
EDU.RO REZULTATE BACALAUREAT 2018 PRAHOVA. Notele la BAC, inainte de contestatii edu.ro REZULTATE BACALAUREAT 2018 PRAHOVA. In PRAHOVA rezultatele la prima sesiune a bacalaureatului din acest an vor fi publicate de catre site-ul www.antena3.ro, din momentul in care notele vor fi... ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul PRAHOVA. Care este rata de promovabilitate in judetul PRAHOVA

publicat 2018-07-04 06:15:02 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul PRAHOVA. Care este rata de promovabilitate in judetul PRAHOVA REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul PRAHOVA. Peste 5.000 de absolventi de liceu din Prahova s-au inscris la Bacalaureat 2018. REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul PRAHOVA. La nivelul judetului... ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 PRAHOVA - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO

publicat 2018-07-04 05:30:41 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 PRAHOVA - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO PRAHOVA BAC 2018 NOTE - edu.ro.  Rezultatele obtinute de elevi la examenul de BACALAUREAT din 2018, sustinute in LICEELE din PRAHOVA sunt afisate pe bacalaureat.edu.ro .  Pe... ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Prahova | Afla ce note si rezultate au obtinut elevii din judetul Prahova la Bacalaureat 2018

publicat 2018-07-04 04:15:12 (Mediafax)
Rezultate BAC 2018 Prahova | Afla ce note si rezultate au obtinut elevii din judetul Prahova la Bacalaureat 2018 Rezultatele examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Prahova - publicate pe site-ul EDU.ro, miercuri, 4 iunie, pana la ora 12:00. Eventualele contestatii la BAC pot fi depuse in aceeasi zi, in intervalul 12:00 si 16:00. Rezultatele finale ale examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Prahova vor fi afisate in 9 iulie. ...continuare.

Sfatul amatorilor de fenomene stranii: Ocoliti acest loc din Prahova!

publicat 2018-07-03 21:15:02 (Antena3)
Sfatul amatorilor de fenomene stranii: Ocoliti acest loc din Prahova! Intr-o padure izolata din judetul Prahova, in satul Poiana Trestiei, se gaseste Rapa Diavolului, un loc straniu aflat pe harta celor mai misterioase 10 destinatii din tara. Rapa Diavolului este situata... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro