Pilonul II Exatlon Evaluarea Nationala

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Tara care "schimba" vremea: cel mai mare proiect de acest gen din lume. Sistemul de control care va creste nivelul de precipitatii intr-o regiune de trei ori suprafata Spaniei Tara care "schimba" vremea: cel mai mare proiect de acest gen din lume. Sistemul de control care va creste nivelul de precipitatii intr-o regiune de trei ori suprafata Spaniei ROMANII AU TALENT 25 MAI 2018 LIVE VIDEO ONLINE PRO TV: Nebunie in gala de vineri, cu dezvaluiri intime ale Mihaelei si scandal la vot ROMANII AU TALENT 25 MAI 2018 LIVE VIDEO ONLINE PRO TV: Nebunie in gala de vineri, cu dezvaluiri intime ale Mihaelei si scandal la vot Supa de castraveti este foarte sanatoasa! Iata cat de benefica este Supa de castraveti este foarte sanatoasa! Iata cat de benefica este Horoscop 26 mai 2018. Bani, decizii periculoase si o dragoste mai veche. Ce se intampla cu zodia ta Horoscop 26 mai 2018. Bani, decizii periculoase si o dragoste mai veche. Ce se intampla cu zodia ta BNR lanseaza o moneda de aur dedicata implinirii a 100 de ani de la incheierea Primului Razboi Mondial BNR lanseaza o moneda de aur dedicata implinirii a 100 de ani de la incheierea Primului Razboi Mondial Restrictii de circulatie in week-end, pe Autostrada Soarelui si Valea Oltului Restrictii de circulatie in week-end, pe Autostrada Soarelui si Valea Oltului O planta pe care lumea o da la porci vindeca diabetul si osteoporoza O planta pe care lumea o da la porci vindeca diabetul si osteoporoza Filmul INTERVENTIEI Politiei in cazul Ilie Nastase. Cum au procedat politistii pentru a-l opri pe fostul tenismen, care plecase de pe loc fara acceptul lor Filmul INTERVENTIEI Politiei in cazul Ilie Nastase. Cum au procedat politistii pentru a-l opri pe fostul tenismen, care plecase de pe loc fara acceptul lor Meteorogii au emis PROGNOZA pentru lunile de VARA: canicula, seceta si furtuni Meteorogii au emis PROGNOZA pentru lunile de VARA: canicula, seceta si furtuni Cand va fi inmormantata interpreta de muzica populara Ileana Constantinescu Cand va fi inmormantata interpreta de muzica populara Ileana Constantinescu Universitatea Bucuresti pune la dispozitie peste 7.400 de locuri bugetate la licenta, master si doctorat Universitatea Bucuresti pune la dispozitie peste 7.400 de locuri bugetate la licenta, master si doctorat Horoscop 26 mai 2018. O zi cu vacante anulate si nervi intinsi la maximum Horoscop 26 mai 2018. O zi cu vacante anulate si nervi intinsi la maximum ROMANII AU TALENT. Florin Calinescu, atac in direct la adresa Vioricai Dancila. "Cum ar zice o celebra inculta..." ROMANII AU TALENT. Florin Calinescu, atac in direct la adresa Vioricai Dancila. "Cum ar zice o celebra inculta..." Schimbi de replici in Comisia Iordache! Eugen Nicolicea, desfiintat de un deputat USR: 'Ți-ai luat diploma prin posta si ii spui unui magistrat ca nu intelege' Schimbi de replici in Comisia Iordache! Eugen Nicolicea, desfiintat de un deputat USR: 'Ți-ai luat diploma prin posta si ii spui unui magistrat ca nu intelege' HOROSCOP ZILNIC 26 MAI 2018: Luati o pauza, relaxati-va! HOROSCOP ZILNIC 26 MAI 2018: Luati o pauza, relaxati-va!

Stiri locale




Misterele Palatului Ghica de Caciulati. Cui ar fi apartinut sutele de schelete descoperite pe domeniul

publicat 2018-04-29 17:00:02 (Antena3)
Misterele Palatului Ghica de Caciulati. Cui ar fi apartinut sutele de schelete descoperite pe domeniul Adanc ascuns in desimea unei franturi de codru al Vlasiei se afla palatul de la Caciulati, judetul Ilfov, al lui Alexandru Dimitrie Ghica, domn al Tarii Romanesti intre 1834 si 1842. Cladire... ...continuare.

Bucuresti-Ilfov, printre regiunile din UE cu cel mai scazut nivel al ratei somajului pe termen lung

publicat 2018-04-26 13:30:04 (Capital)
Bucuresti-Ilfov, printre regiunile din UE cu cel mai scazut nivel al ratei somajului pe termen lung Cel mai scazut nivel al ratei somajului pe termen lung (procentul de someri care nu au avut un loc de munca timp de 12 luni sau mai mult) in regiunile din Uniunea Europeana s-a inregistrat anul trecut in Ovre Norland (Suedia, 12,8%), Berkshire, Buckinghamshire si Oxfordshire (Marea Britanie, 13,2%) si Bucuresti-Ilfov (Romania, 13,8%), arata datele publicate joi de Oficiul European de Statistica Eurostat. ...continuare.

Au spart toate apartamentele dintr-un bloc din Ilfov si au fugit cu obiecte de mobilier si electrocasnice

publicat 2018-04-25 20:15:02 (Antena3)
Au spart toate apartamentele dintr-un bloc din Ilfov si au fugit cu obiecte de mobilier si electrocasnice Noua hoti, un barbat si opt femei, cu varste intre 26 si 62 de ani, au spart toate apartamentele dintr-un bloc din Ilfov si au furat mobilier si electrocasnice.  Autoritatile i-au identificat si in m... ...continuare.

Hotii au spart toate apartamentele dintr-un bloc din Ilfov! Au plecat acasa cu mobilier si electrocasnice

publicat 2018-04-25 19:45:12 (Libertatea)
Hotii au spart toate apartamentele dintr-un bloc din Ilfov! Au plecat acasa cu mobilier si electrocasnice Hotii au spart toate apartamentele dintr-un bloc din Ilfov! infractorii au plecat acasa cu mobilier si electrocasnice furate din imobilul cu 16 apartamente construit la marginea localitatii Stefanesti. Politistii din Ilfov i-au identificat in mai putin de doua zile si i-au retinut pe faptasi. Jaful s-a produs in urma cu cateva zile. Firma care a […] Post-ul Hotii au spart toate apartamentele dintr-un bloc din Ilfov! Au plecat acasa cu mobilier si electrocasnice apare prima data in... ...continuare.

O grupare de spargatori de case, care ar fi sustras obiecte de mobilier si electrocasnice din 11 apartamente ale unui bloc, retinuta

publicat 2018-04-25 16:00:22 (Romania-TV)
O grupare de spargatori de case, care ar fi sustras obiecte de mobilier si electrocasnice din 11 apartamente ale unui bloc, retinuta Politistii din Ilfov, sub coordonarea  procurorilor din cadrul Parchetului de pe langa Judecatoria Buftea, au adus la audieri la sediul Politiei din Voluntari noua persoane banuite de savarsirea mai multor infractiuni de furt. "Persoanele in cauza, un barbat si opt femei, cu varste cuprinse intre 26 - 62 de ani, din comuna Stefanestii de Jos, judetul Ilfov, sunt banuite ca in data de 23 aprilie ar fi patruns in mai multe apartamente dintr-un bloc si de unde ar fi sustras obiecte de mobilier... ...continuare.

Mai multe zone din Ilfov si Giurgiu raman fara curent electric, miercuri, pentru revizii si reparatii

publicat 2018-04-25 11:45:08 (Libertatea)
Mai multe zone din Ilfov si Giurgiu raman fara curent electric, miercuri, pentru revizii si reparatii Mai multe zone din Ilfov si Giurgiu raman fara curent electric, pe 25 aprilie, dupa ce E-Distributie Muntenia va intrerupe, temporar, alimentarea cu energie electrica, in vederea efectuarii lucrarilor planificate de revizie si reparatie. LIBERTATEA TE AJUTA: Daca se intrerupe curentul electric, nu intra in panica: Se executa lucrari la retea Astfel, in judetul Ilfov, […] Post-ul Mai multe zone din Ilfov si Giurgiu raman fara curent electric, miercuri, pentru revizii si reparatii apare... ...continuare.

Lidl, noi locuri de munca in Romania

publicat 2018-04-25 00:45:02 (Capital)
Lidl, noi locuri de munca in Romania Retailerul Lidl anunta o noua investitie in Romania prin inaugurarea unui magazin in Balotesti, judetul Ilfov, spre finele acestei luni. ...continuare.

Perchezitii de amploare intr-un dosar de spalare de bani

publicat 2018-04-24 10:00:16 (Realitatea-TV)
Perchezitii de amploare intr-un dosar de spalare de bani Politistii din Bucuresti efectueaza, marti dimineata, 6 perchezitii in Bucuresti si in judetele Ilfov, Mures si Constanta, intr-un dosar privind savarsirea infractiunilor de evaziune fiscala si spalare de bani. In aceasta dimineata, politistii din Capitala, cu sprijinul Directiei Operatiuni Speciale din cadrul Inspectoratului General al Politiei Romane, efectueaza 6 perchezitii in Bucuresti si in judetele Ilfov, Mures si Constanta, intr-un dosar privind savarsirea infractiunilor de evaziune... ...continuare.

Bucurestiul, Giurgiul si Ilfovul raman fara curent si astazi. Ce zone sunt afectate si cat vor dura lucrarile de remediere

publicat 2018-04-24 08:45:02 (Antena-1)
Bucurestiul, Giurgiul si Ilfovul raman fara curent si astazi. Ce zone sunt afectate si cat vor dura lucrarile de remediere E-Distributie Muntenia va intrerupe temporar, marti, alimentarea cu energie electrica in unele zone din Bucuresti si din judetele Ilfov si Giurgiu, in vederea efectuarii lucrarilor planificate de revizie si reparatie. ...continuare.

Perchezitii la persoane banuite de evaziune si spalare de bani in Bucuresti, Mures, Constanta si Ilfov

publicat 2018-04-24 08:30:14 (Libertatea)
Perchezitii la persoane banuite de evaziune si spalare de bani in Bucuresti, Mures, Constanta si Ilfov Politistii Directiei Generale de Politie a Municipiului Bucuresti fac marti dimineata sase perchezitii la persoane banuite de evaziune si spalare de bani in Bucuresti, Mures, Constanta si Ilfov. Potrivit anchetatorilor, este vorba de firme "fantoma" care ar fi facut comert cu materiale de constructii. Procurorii au indicii potrivit carora banuitii, care sunt reprezentanti ai unor […] Post-ul Perchezitii la persoane banuite de evaziune si spalare de bani in Bucuresti, Mures, Constanta si... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro