CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL REZULTATE EVALUARE NATIONALA 2018

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Crima ingrozitoare in Iasi! Un tanar a fost injunghiat intr-o discoteca

publicat 2018-06-17 11:30:04 (CanCan)
Crima cumplita la o discoteca din judetul Iasi. Un tanar de 23 de ani a fost injunghiat mortal sambata noapte, in urma unui conflict spontan. In urma unui conflict spontan care a avut loc in noaptea de sambata spre duminica, la o discoteca din localitatea Gura Bohotin, judetul Iasi, un tanar de 23 de ani […] The post Crima ingrozitoare in Iasi! Un tanar a fost injunghiat intr-o discoteca appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Crima intr-o discoteca din judetul Iasi: un tanar a murit dupa ce a fost injunghiat in inima

publicat 2018-06-17 11:15:17 (Mediafax)
Crima intr-o discoteca din judetul Iasi: un tanar a murit dupa ce a fost injunghiat in inima Un tanar de 23 de ani a murit dupa ce a fost injunghiat in noaptea de sambata spre duminica, intr-o discoteca din judetul Iasi. Principalul suspect a fost dus la audieri, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Crima cumplita in Iasi. Un tanar a fost injunghiat mortal intr-o discoteca

publicat 2018-06-17 11:00:02 (Antena3)
Crima cumplita in Iasi. Un tanar a fost injunghiat mortal intr-o discoteca Crima cumplita la o discoteca din judetul Iasi. Un tanar de 23 de ani a fost injunghiat mortal sambata noapte, in urma unui conflict spontan. Incidentul s-a petrecut in localitatea Gura Bohotin. Lovitura ... ...continuare.

ALDE Iasi si-a ales o noua conducere

publicat 2018-06-17 09:30:08 (Evenimentul-Zilei)
Deputatul Varujan Vosganian a fost ales presedintele filialei ALDE Iasi, in urma unui scrutin de vot organizat, sambata, in cadrul Conferintei judetene pentru desemnarea noii conduceri. ...continuare.

Varujan Vosganian, ales presedintele ALDE Iasi

publicat 2018-06-16 19:00:02 (Antena3)
Varujan Vosganian, ales presedintele ALDE Iasi Deputatul Varujan Vosganian a fost ales presedintele filialei ALDE Iasi, in urma unui scrutin de vot organizat, sambata, in cadrul Conferintei judetene pentru desemnarea noii conduceri. La evenimentul... ...continuare.

Spitalul de Urgenta din Iasi a fost inundat sambata dimineata. Pompierii au pus pompele la UPU

publicat 2018-06-16 15:00:10 (Libertatea)
Spitalul de Urgenta din Iasi a fost inundat sambata dimineata. Pompierii au pus pompele la UPU Spitalul de Urgenta din Iasi a fost inundat sambata dimineata, in urma ploilor abundente din ultimele ore. Mai exact, pompierii au intervenit la Unitatea de Primiri Urgente a Spitalului Sf Spiridon, pentru evacuarea apei. Sistemul de canalizare pe mai multe strazi din Iasi nu a facut fata volumului mare de ape pluviale asa ca s-au […] Post-ul Spitalul de Urgenta din Iasi a fost inundat sambata dimineata. Pompierii au pus pompele la UPU apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Noutatile CSM Poli Iasi la reunirea pentru sezonul 2018-2019

publicat 2018-06-16 11:15:16 (Libertatea)
Noutatile CSM Poli Iasi la reunirea pentru sezonul 2018-2019 Noutatile CSM Poli Iasi la reunirea pentru sezonul 2018-2019. Antrenorul Flavius Stoican a avut la dispozitie, la primul antrenament, de vineri, 15 iunie, 26 de jucatori. 1. Alexei Koselev (portar); 2. Denis Rusu (portar); 3. Gabriel Bosoi; 4. Catalin Ștefanescu; 5. Vlad Danale; 6. Cioinac Ionut; 7. Sin Andrei; 8. Andrei Cristea; 9. Cosmin Frasinescu; […] Post-ul Noutatile CSM Poli Iasi la reunirea pentru sezonul 2018-2019 apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Ruperi de nori, sambata dimineata in Iasi. Traficul rutier, blocat

publicat 2018-06-16 10:30:13 (Mediafax)
Ruperi de nori, sambata dimineata in Iasi. Traficul rutier, blocat O rupere de nori care a avut loc sambata dimineata in Iasi a blocat traficul rutier timp de aproape o ora, echipaje ale Companiei de Transport Public Iasi si ale Directiei Regionale a Drumurilor si Podurilor intervenind pentru reluarea circulatiei, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Conferinta ZF Branduri romanesti, Iasi. Grigore Horoi, presedinte al Agricola International: Avem bugetate 8 mil. euro anual pentru investitii in productie

publicat 2018-06-16 00:15:30 (Ziarul-Financiar)
Conferinta ZF Branduri romanesti, Iasi. Grigore Horoi, presedinte al Agricola International: Avem bugetate 8 mil. euro anual pentru investitii in productie Citeste si: Conferinta ZF Branduri Romanesti, Iasi. Cum iti construiesti un brand puternic? Dezvoltarea brandului este cea mai importanta investitie a unei companii pe termen lung Conferinta ZF Branduri Romanesti, Iasi. Cum sa iti construiesti un brand puternic? Un brand puternic poate dubla sau tripla valoarea unei companii. Vasile Armenean, Betty Ice: Nu iti dai seama decat in momentul cand pui cartile pe masa cat de mult conteaza un brand. Cine vrea sa investeasca intr-un business o face... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro