CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Doi tineri din Hunedoara au murit intr-un mod cumplit. Au fost carbonizati in fabrica unde au intrat ilegal pentru a fura cabluri de cupru

publicat 2018-07-05 12:30:02 (Antena3)
Doi tineri din Hunedoara au murit intr-un mod cumplit. Au fost carbonizati in fabrica unde au intrat ilegal pentru a fura cabluri de cupru Doi tineri din municipiul Hunedoara, unul de 22 de ani si altul de 30 de ani, au murit electrocutati intr-o fosta fabrica de var din localitatea Zlasti, dupa ce ar fi incercat sa fure cabluri electrice de la... ...continuare.

Doi tineri au murit intr-o fabrica de var abandonata din Hunedoara. Victimele incercau sa fure un cablu electric

publicat 2018-07-05 12:15:08 (Mediafax)
Doi tineri au murit intr-o fabrica de var abandonata din Hunedoara. Victimele incercau sa fure un cablu electric Doi tineri din judetul Hunedoara au murit electrocutati, in timp ce incercau sa fure componente electrice din fosta fabrica de var din localitatea Zlasti, in care au intrat prin efractie, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Doi tineri au murit, electrocutati, intr-o fabrica de var abandonata din Hunedoara. Victimele incercau sa fure un cablu

publicat 2018-07-05 12:00:09 (Mediafax)
Doi tineri au murit, electrocutati, intr-o fabrica de var abandonata din Hunedoara. Victimele incercau sa fure un cablu Doi tineri din judetul Hunedoara au murit electrocutati, in timp ce incercau sa fure componente electrice din fosta fabrica de var din localitatea Zlasti, in care au intrat prin efractie, transmite corespondentul MEDIAFAX. ...continuare.

Moarte cumplita! Doi tineri, gasiti carbonizati, intr-o fabrica de unde furau cabluri

publicat 2018-07-05 11:00:14 (Realitatea-TV)
Moarte cumplita! Doi tineri, gasiti carbonizati, intr-o fabrica de unde furau cabluri Tragedie in Hunedoara, la fabrica de talc si dolomita din satul Zlasti. Doi tineri, cu varste in jurul a 20 de ani, au murit carbonizati. Potrivit adevarul.ro, miercuri seara, cei doi au intrat ilegal in incinta unitatii industriale aflate in prezent in conservare, dar pazita de o firma de paza, si, potrivit primelor informatii oferite de anchetatori, ar fi incercat sa taie cablurile metalice ale unei instalatii electrice.Un paznic le-a gasit cadavrele. "Politistii au deschis un dosar penal... ...continuare.

REZULTATE BAC 2018. Notele la BACALAUREAT 2018 pentru judetul Hunedoara

publicat 2018-07-04 09:00:02 (Antena3)
REZULTATE BAC 2018. Notele la BACALAUREAT 2018 pentru judetul Hunedoara Rezultate Bacalaureat 2018, judetul Hunedoara. Elevii din clasa a XII-a care au incheiat cu bine examenele de BAC 2018 joi, 28 iunie, afla primele rezultate, pe 4 iulie 2018 pana la ora 12.00. Notele vor fi afisate pe site-ul bacalaureat.edu.ro. Tot in aceasta zi se pot depune si contestatiile pentru notele obtinute intre orele 12-16. Notele finale, dupa contestatii, vor fi afisate pe 9 iulie. ...continuare.

EDU.RO REZULTATE BACALAUREAT 2018 HUNEDOARA. Notele la BAC, inainte de contestatii

publicat 2018-07-04 06:30:02 (Antena3)
EDU.RO REZULTATE BACALAUREAT 2018 HUNEDOARA. Notele la BAC, inainte de contestatii edu.ro REZULTATE BACALAUREAT 2018 HUNEDOARA. In HUNEDOARA rezultatele la prima sesiune a bacalaureatului din acest an vor fi publicate de catre site-ul www.antena3.ro, din momentul in care notele vor fi... ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul HUNEDOARA. Care este rata de promovabilitate in judetul HUNEDOARA

publicat 2018-07-04 06:15:02 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul HUNEDOARA. Care este rata de promovabilitate in judetul HUNEDOARA REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul HUNEDOARA. 2.850 de absolventi de liceu din judetul Hunedoara s-au inscris la Bacalaureat 2018. REZULTATE BACALAUREAT 2018 edu.ro, judetul HUNEDOARA. Anul trecut,... ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 HUNEDOARA - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO

publicat 2018-07-04 05:30:41 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 HUNEDOARA - Vezi notele la BAC publicate de EDU.RO HUNEDOARA BAC 2018 NOTE - edu.ro.  Rezultatele obtinute de elevi la examenul de BACALAUREAT din 2018, sustinute in LICEELE din HUNEDOARA sunt afisate pe bacalaureat.edu.ro .  Pe... ...continuare.

Rezultate BAC 2018 judetul Hunedoara. Afla ce note au primit elevii din judetul Hunedoara la Bacalaureat 2018

publicat 2018-07-04 05:15:12 (Mediafax)
Rezultate BAC 2018 judetul Hunedoara. Afla ce note au primit elevii din judetul Hunedoara la Bacalaureat 2018 Rezultatele examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Hunedoara - publicate pe site-ul EDU.ro, miercuri, 4 iunie, pana la ora 12:00. Eventualele contestatii la BAC pot fi depuse in aceeasi zi, in intervalul 12:00 si 16:00. Rezultatele finale ale examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Hunedoara vor fi afisate in 9 iulie. ...continuare.

EDU.RO - REZULTATE BAC 2018. Notele obtinute de elevi la BACALAUREAT in HUNEDOARA

publicat 2018-07-03 17:45:02 (Antena3)
EDU.RO - REZULTATE BAC 2018. Notele obtinute de elevi la BACALAUREAT in HUNEDOARA REZULTATE BAC 2018 EDU.RO. Notele din HUNEDOARA la BACALAUREAT.  In scurt timp vor fi afisate rezultatele obtinute de elevi la examenul de BACALAUREAT din 2018, sustinute in LICEELE din... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro