CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




EDU.RO - REZULTATE BAC 2018. Notele obtinute de elevi la BACALAUREAT in HARGHITA

publicat 2018-07-03 17:45:02 (Antena3)
EDU.RO - REZULTATE BAC 2018. Notele obtinute de elevi la BACALAUREAT in HARGHITA REZULTATE BAC 2018 EDU.RO. Notele din HARGHITA la BACALAUREAT.  In scurt timp vor fi afisate rezultatele obtinute de elevi la examenul de BACALAUREAT din 2018, sustinute in LICEELE din... ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Harghita - Totul e LIVE! Ce se intampla acum cu notele din judet

publicat 2018-07-03 16:00:15 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Harghita - Totul e LIVE! Ce se intampla acum cu notele din judet Rezultate BAC 2018 Harghita - Elevii au inceput deja sa rascoleasca internetul dupa rezultatele pe care le-au obtinut la BAC, insa acestea nu sunt disponibile inca. Realitatea.net va tine la curent cu cele mai noi informatii despre traseul tabelelor cu notele de la BAC si mai ales cu momentul publicarii lor.Rezultate BAC 2018 Harghita - In aceste momente toate datele se centralizeaza inca, iar pana in ora 12, miercuri, este preconizat ca vor fi afisate notele. In fiecare an, insa, Ministerul... ...continuare.

HARGHITA - REZULTATE BACALAUREAT 2018 EDU.RO. Notele la BAC 2018

publicat 2018-07-03 15:30:12 (ProTV)
EDU.RO - REZULTATE BACALAUREAT 2018 HARGHITA. Emotii mari pentru elevii care au sustinut probele scrise ale sesiunii iunie-iulie, din cadrul BAC 2018. ...continuare.

Alerta in Harghita. Politistii cauta un baiat de sase ani, disparut luni

publicat 2018-07-03 15:15:14 (Realitatea-TV)
Alerta in Harghita. Politistii cauta un baiat de sase ani, disparut luni Un copil de sase ani din Balan, judetul Harghita, a disparut din apropierea casei luni seara, in timp ce se juca alaturi de mai multi prieteni. Copiii cu care baiatul se juca le-au spus politistilor ca la un moment dat nu l-au mai vazut in preajma lor. Ulterior, copilul a fost observat in curtea localului unei foste gradinite din Balan.In ziua in care a disparut, copilul purta pantaloni de trening albi cu dungi negre, bluza cu maneca lunga, de culoare inchisa, o sapca rosie si era incaltat cu... ...continuare.

Un baietel de 6 ani din Harghita a disparut fara urma. Este cautat inca de luni seara FOTO

publicat 2018-07-03 14:30:16 (Romania-TV)
Un baietel de 6 ani din Harghita a disparut fara urma. Este cautat inca de luni seara FOTO IPJ Harghita a anuntat pe Facebook ca Politia a fost sesizata de faptul ca o persoana minora, in varsta de 6 ani, din Balan, nu s-a mai intors la domiciliu. "In data de 02.07.2018, ora 20.18, L.G.P., de 27 ani, din Balan, s-a adresat, prin SNUAU 112, Inspectoratului de Politie Judetean Harghita, sesizand faptul ca fiul ei, Manoila Ciprian- Costel, de 6 ani, nu s-a mai intors la domiciliu. Din verificarile efectuate, rezulta ca in seara zilei de 02.07.2018, minorul se juca cu un grup de copii... ...continuare.

Autoritatile din Harghita sunt in alerta! Copil de sase ani, disparut de peste 16 ore!

publicat 2018-07-03 14:30:03 (CanCan)
Un copil de 6 ani din localitatea Balan, judetul Harghita, este cautat de politisti, dupa ce luni seara a disparut in timp ce se juca alaturi de mai multi prieteni in apropierea casei.(CITEȘTE ȘI: ALERTA IN BUCUREȘTI! TANARUL, CARE A PROTESTAT CA SE ARUNCA IN DAMBOVIȚA DUPA CE A FACUT ACCIDENT, A FOST REȚINUT) Potrivit Politiei […] The post Autoritatile din Harghita sunt in alerta! Copil de sase ani, disparut de peste 16 ore! appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Copil de 6 ani, disparut de peste 16 ore in judetul Harghita

publicat 2018-07-03 14:00:10 (Mediafax)
Copil de 6 ani, disparut de peste 16 ore in judetul Harghita Un copil de 6 ani din Balan, judetul Harghita, este cautat de politisti, dupa ce luni seara a disparut in timp ce se juca alaturi de mai multi prieteni in apropierea casei. ...continuare.

Alerta maxima: Copil de sase ani disparut

publicat 2018-07-03 13:00:02 (Antena3)
Alerta maxima: Copil de sase ani disparut Alerta maxima in judetul Harghita, dupa ce un copil de sase ani a disparut luni, chiar de langa colegii sai de joaca, in apropierea casei. Copilul are aproximativ 1 metru 20 inaltime, par blond si... ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Harghita. Notele, pe EDU.ro

publicat 2018-07-03 11:45:27 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Harghita. Notele, pe EDU.ro Rezultate BAC 2018 Harghita. Elevii care au sustinut Bacalareatul 2018 asteapta notele. Cand se afiseaza rezultatele la BAC 2018? Notele pe judete Rezultate BAC 2018 Harghita. Primele note la BAC 2018 se afiseaza miercuri, 4 iulie, pe bacalaureat.edu.ro. In acest articol, realitatea.net va ofera rezultatele la BAC 2018 pe judete.Rezultate BAC 2018 Harghita. Verifica notele la BAC 2018 pe judete:Rezultate BAC 2018 AlbaRezultate BAC 2018 AradRezultate BAC 2018 ArgesRezultate BAC 2018... ...continuare.

Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Harghita. Notele la Bac 2018

publicat 2018-07-02 15:45:01 (Antena-1)
Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Harghita. Notele la Bac 2018 Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Harghita. Absolventii de liceu au terminat joi, 28 iunie, examenul de Bacalaureat 2018, insa afla abia miercuri, 4 iulie, rezultatele examenelor, urmand ca cele finale, dupa contestatii, sa fie afisate pe 9 iulie. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro