CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




EDU.RO - REZULTATE BAC 2018. Notele obtinute de elevi la BACALAUREAT in GIURGIU

publicat 2018-07-03 17:45:02 (Antena3)
EDU.RO - REZULTATE BAC 2018. Notele obtinute de elevi la BACALAUREAT in GIURGIU REZULTATE BAC 2018 EDU.RO. Notele din GIURGIU la BACALAUREAT.  In scurt timp vor fi afisate rezultatele obtinute de elevi la examenul de BACALAUREAT din 2018, sustinute in LICEELE din GIURGIU . A... ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Giurgiu - Totul e LIVE! Ce se intampla acum cu notele din judet

publicat 2018-07-03 15:45:12 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Giurgiu - Totul e LIVE! Ce se intampla acum cu notele din judet Rezultate BAC 2018 Giurgiu - Elevii au inceput deja sa rascoleasca internetul dupa rezultatele pe care le-au obtinut la BAC, insa acestea nu sunt disponibile inca. Realitatea.net va tine la curent cu cele mai noi informatii despre traseul tabelelor cu notele de la BAC si mai ales cu momentul publicarii lor.Rezultate BAC 2018 Giurgiu - In aceste momente toate datele se centralizeaza inca, iar pana in ora 12, miercuri, este preconizat ca vor fi afisate notele. In fiecare an, insa, Ministerul... ...continuare.

GIURGIU - REZULTATE BACALAUREAT 2018 EDU.RO. Notele la BAC 2018

publicat 2018-07-03 15:30:12 (ProTV)
EDU.RO - REZULTATE BACALAUREAT 2018 GIURGIU. Emotii mari pentru elevii care au sustinut probele scrise ale sesiunii iunie-iulie, din cadrul BAC 2018. ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Giurgiu. Verifica rezultatele pe Edu.ro

publicat 2018-07-03 11:15:12 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Giurgiu. Verifica rezultatele pe Edu.ro Rezultate BAC 2018 Giurgiu. Elevii care au sustinut Bacalareatul 2018 asteapta notele. Cand se afiseaza rezultatele la BAC 2018? Notele pe judete Rezultate BAC 2018 Giurgiu. Primele note la BAC 2018 se afiseaza miercuri, 4 iulie, pe bacalaureat.edu.ro. In acest articol, realitatea.net va ofera rezultatele la BAC 2018 pe judete.Rezultate BAC 2018 Giurgiu. Verifica notele la BAC 2018 pe judete:Rezultate BAC 2018 AlbaRezultate BAC 2018 AradRezultate BAC 2018 ArgesRezultate BAC 2018... ...continuare.

Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Giurgiu. Notele la Bac 2018

publicat 2018-07-02 15:45:01 (Antena-1)
Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Giurgiu. Notele la Bac 2018 Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Giurgiu. Absolventii de liceu au terminat joi, 28 iunie, examenul de Bacalaureat 2018, insa afla abia miercuri, 4 iulie, rezultatele examenelor, urmand ca cele finale, dupa contestatii, sa fie afisate pe 9 iulie. ...continuare.

REZULTATE BACALAUREAT 2018 GIURGIU. Notele la BAC publicate de EDU.RO

publicat 2018-07-02 13:30:03 (Antena3)
REZULTATE BACALAUREAT 2018 GIURGIU. Notele la BAC publicate de EDU.RO REZULTATE BAC edu.ro GIURGIU. Prima sesiune a examenului de bacalaureat s-a incheiat. REZULTATE BAC edu.ro. Afisarea primelor rezultate, care se va face in centrele de examen si pe site-ul bacalaureat.edu.ro,... ...continuare.

Localitati din Bucuresti, judetele Ilfov si Giurgiu, raman luni fara curent electric

publicat 2018-07-02 07:30:11 (Libertatea)
Localitati din Bucuresti, judetele Ilfov si Giurgiu, raman luni fara curent electric Localitati din Bucuresti, judetele Ilfov si Giurgiu, raman luni fara curent electric. Alimentarea cu energie electrica va fi intrerupta in intervalul orar 09:00 – 17:00 in localitatile Milcovatu (Strada Gaiesti si Cartier Mereni) si Mihaiesti (Strada Calea Bucuresti). In Bucuresti, alimentarea cu energie va fi oprita in intervalul orar 09:00 – 17:00 in Calea Dorobanti, […] Post-ul Localitati din Bucuresti, judetele Ilfov si Giurgiu, raman luni fara curent electric apare... ...continuare.

ANUNȚUL DIMINEȚII! Mai multe localitati din Bucuresti si din judetele Ilfov si Giurgiu raman luni, temporar, fara curent electric

publicat 2018-07-02 07:30:02 (Antena-1)
ANUNȚUL DIMINEȚII! Mai multe localitati din Bucuresti si din judetele Ilfov si Giurgiu raman luni, temporar, fara curent electric Judetele Ilfov si Giurgiu, in vederea efectuarii lucrarilor planificate de revizie si reparatie. ...continuare.

Primarul Giurgiului se viseaza parlamentar Pro Romania

publicat 2018-06-30 10:15:16 (Puterea)
Primarul Giurgiului se viseaza parlamentar Pro Romania Edilul PSD al municipiului Giurgiu, Nicolae Barbu, si-a anuntat apropiatii ca nu va mai candida pentru un nou mandat in 2020. In schimb, nu va parasi scena politica si urmeaza sa sustina, deocamdata din umbra, noul partid Pro Romania, atat la alegerile europarlamentare, cat si la cele prezidentiale de anul viitor. In schimbul acestui sprijin, Nicolae Barbu ar dori sa ajunga din 2020 deputat de Giurgiu din partea Pro Romania. Trebuie precizat ca Nicolae Barbu este la al doilea mandat de primar... ...continuare.

Cinci amicale pentru Astra Giurgiu in Slovenia

publicat 2018-06-29 19:15:12 (OnlineSport)
Cinci amicale pentru Astra Giurgiu in Slovenia Fosta campioana Astra Giurgiu va disputa cinci partide de pregatire in cantonamentul pe care il va sustine in perioada urmatoare in Slovenia. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro