CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Accident in lant din cauza fumului de pe un camp din judetul Dolj

publicat 2018-07-08 15:15:02 (Antena-1)
Neglijenta era sa produca, din nou, o tragedie. ...continuare.

Accident in lant, cu 4 masini. Un automobil a luat foc dupa ce a fost lovit de un TIR

publicat 2018-07-08 08:45:12 (ProTV)
Accident în lant sâmbata seara, la iesirea din localitatea Segarcea, în Dolj. ...continuare.

Accident grav intre trei autoturisme si un TIR. Una dintre masini a luat foc

publicat 2018-07-07 20:45:18 (Romania-TV)
Accident grav intre trei autoturisme si un TIR. Una dintre masini a luat foc Potrivit reprezentantilor Inspectoratului de Politie al Judetului Dolj, un barbat de 38 de ani conducea sambata seara un autoturism in zona Segarcea, iar la un moment dat a redus viteza pentru a trece printr-o zona cu fum ce provenea de la focul pus la o miriste. Din spate autoturimul a fost lovit de un TIR, fiind proiectat pe camp in zona unde ardea vegetatia. Un alt autoturism care circula din sens opus a oprit pentru a acorda un ajutor, fiind lovit din spate de o alta masina. Conform... ...continuare.

Un autocar cu 33 de copii a luat foc pe o sosea din Dolj!

publicat 2018-07-06 17:30:03 (CanCan)
Un autocar plin cu 33 de copii a luat foc pe o sosea din judetul Dolj, incendiul avand drept cauza o probleme la motor. Pana la sosirea autospecialelor, focul a fost stins de sofer cu ajutorul unor trecatori, fara ca vreo persoana sa fie ranita. Reprezentantii ISU Gorj au anuntat, vineri, ca au fost solicitati […] The post Un autocar cu 33 de copii a luat foc pe o sosea din Dolj! appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Cruce ridicata in cinstea unui drum asfaltat din Dolj. Ce spune primarul despre deosebita lucrare - VIDEO

publicat 2018-07-05 11:45:02 (Antena3)
Cruce ridicata in cinstea unui drum asfaltat din Dolj. Ce spune primarul despre deosebita lucrare - VIDEO Monument ridicat in cinstea asfaltarii unui drum. Autoritatile din Vela, judetul Dolj, au fost atat de mandre ca au asfaltat drumul din localitate, incat au ridicat o cruce care sa "sfinteasca" lucrarea.... ...continuare.

Monument ridicat in cinstea… asfaltarii, intr-un sat din Dolj unde nu exista asfalt

publicat 2018-07-04 19:15:02 (CanCan)
Monument ridicat in cinstea ….asfaltarii unui drum comunal. (Cele mai bune oferte laptopuri) Se intampla intr-o comuna din Dolj, unde autoritatile locale au decis sa construiasca un monument sa celebreze momentul. Culmea este insa ca monumentul a fost ridicat la intrarea in satul unde nu exista niciun metru de asfalt pentru ca cei 10 kilometri reabilitati […] The post Monument ridicat in cinstea… asfaltarii, intr-un sat din Dolj unde nu exista asfalt appeared first on... ...continuare.

EDU.RO REZULTATE BACALAUREAT 2018: Ce note au primit elevii in Dolj

publicat 2018-07-04 09:30:16 (Romania-TV)
EDU.RO REZULTATE BACALAUREAT 2018: Ce note au primit elevii in Dolj Rezultate Bac 2018 Dolj Edu.ro anunta notele pentru cei 4500 de candidati din acest judet care au dat examenul de Bacalaureat. Mediile sunt afisate pe 4 iulie pe Romania ...continuare.

REZULTATE BAC 2018. Notele la BACALAUREAT 2018 pentru judetul Dolj

publicat 2018-07-04 09:00:02 (Antena3)
REZULTATE BAC 2018. Notele la BACALAUREAT 2018 pentru judetul Dolj Rezultate Bacalaureat 2018, judetul Dolj. Elevii din clasa a XII-a care au incheiat cu bine examenele de BAC 2018 joi, 28 iunie, afla primele rezultate, pe 4 iulie 2018 pana la ora 12.00. Notele vor fi afisate pe site-ul bacalaureat.edu.ro. Tot in aceasta zi se pot depune si contestatiile pentru notele obtinute intre orele 12-16. Notele finale, dupa contestatii, vor fi afisate pe 9 iulie. ...continuare.

Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Dolj. Notele la Bac 2018

publicat 2018-07-04 08:30:01 (Antena-1)
Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Dolj. Notele la Bac 2018 Rezultate Bacalaureat 2018 EDU.RO, judetul Dolj. Absolventii de liceu au terminat joi, 28 iunie, examenul de Bacalaureat 2018, insa afla abia miercuri, 4 iulie, rezultatele examenelor, urmand ca cele finale, dupa contestatii, sa fie afisate pe 9 iulie. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro