CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Rezultate BAC 2018 Dambovita. Notele primite de elevii din judetul Dambovita la Bacalaureat 2018 afisate pe EDU.ro

publicat 2018-07-04 05:15:12 (Mediafax)
Rezultate BAC 2018 Dambovita. Notele primite de elevii din judetul Dambovita la Bacalaureat 2018 afisate pe EDU.ro Rezultatele examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Dambovita - publicate pe site-ul EDU.ro, miercuri, 4 iunie, pana la ora 12:00. Eventualele contestatii la BAC pot fi depuse in aceeasi zi, in intervalul 12:00 si 16:00. Rezultatele finale ale examenului de Bacalaureat 2018 pentru judetul Dambovita vor fi afisate in 9 iulie. ...continuare.

Numirea lui Viorel Moldovan la Chindia Targoviste, transmisa de PSD Dambovita

publicat 2018-07-03 17:30:10 (Libertatea)
Numirea lui Viorel Moldovan la Chindia Targoviste, transmisa de PSD Dambovita Numirea lui Viorel Moldovan la Chindia, transmisa de PSD Dambovita. Fostul mare international a revenit pe banca formatiei care a ratat promovarea in Liga 1 la fotbal, dupa un baraj cu FC Voluntari, o alta gruparea aflata in sfera de influenta a partidului de guvernamant. "Fostul international Viorel Moldovan a fost numit, miercuri, noul antrenor […] Post-ul Numirea lui Viorel Moldovan la Chindia Targoviste, transmisa de PSD Dambovita apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

VIDEO. Moarte cumplita pentru un batran din Dambovita. A ars de viu in casa

publicat 2018-07-03 15:15:03 (CanCan)
Un barbat de 83 de ani a murit in chinuri groaznice dupa ce locuinta sa din Hagioaica, Dambovita, a fost cuprinsa de flacari.  (Console si accesorii gaming) Incendiul a mistuit o bucatarie-anexa a casei unde se afla batranul. In zadar au intervenit vecinii si s-au luptat pompierii cu flacarile. Cand au ajuns la el, era deja […] The post VIDEO. Moarte cumplita pentru un batran din Dambovita. A ars de viu in casa appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Dambovita - Situatii, contestatii, note afisate

publicat 2018-07-03 14:30:16 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Dambovita - Situatii, contestatii, note afisate Rezultate BAC 2018 Dambovita - Elevii au inceput deja sa rascoleasca internetul dupa rezultatele pe care le-au obtinut la BAC, insa acestea nu sunt disponibile inca. Realitatea.net va tine la curent cu cele mai noi informatii despre traseul tabelelor cu notele de la BAC si mai ales cu momentul publicarii lor.Rezultate BAC 2018 Dambovita - In aceste momente toate datele se centralizeaza inca, iar pana in ora 12, miercuri, este preconizat ca vor fi afisate notele. In fiecare an, insa,... ...continuare.

REZULTATE BAC Dambovita 2018 EDU.RO. Vezi ce note s-au luat anul acesta

publicat 2018-07-03 13:15:31 (Romania-TV)
REZULTATE BAC Dambovita 2018 EDU.RO. Vezi ce note s-au luat anul acesta REZULTATE BACALAUREAT Dambovita 2018 EDU.RO. Dupa ce luni si marti au avut loc probele scrise la Limba si literatura romana, respectiv Limba si literatura materna, candidatii la Bacalaureat au sustinut, miercuri, proba obligatorie a profilului: matematica sau istorie. Examenul de bacalaureat, sesiunea iulie 2018, s-a incheiat joi cu ultima proba scrisa, cea la alegere, in care elevii au putut opta pentru una din urmatoarele discipline pentru BAC: Chimie, Fizica, Logica, Sociologie,... ...continuare.

Un tanar a provocat un accident in Bucuresti si ameninta ca se arunca in Dambovita

publicat 2018-07-03 12:00:27 (Libertatea)
Un tanar a provocat un accident in Bucuresti si ameninta ca se arunca in Dambovita Un tanar care a provocat un accident rutier in Capitala a amenintat ca se arunca in Dambovita. Individul a pierdut controlul volanului pe Splaiul Unirii si s-a oprit intr-o masina parcata, avariind-o destul de serios. Accidentul s-a petrecut marti dimineata pe Splaiul Unirii, intr-o zona in care se efecruau lucari in carosabil. Din primele cercetari, […] Post-ul Un tanar a provocat un accident in Bucuresti si ameninta ca se arunca in Dambovita apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

Clipe de panica in centrul Bucurestiului! Un tanar, care a provocat un accident, ameninta ca se arunca in Dambovita

publicat 2018-07-03 11:45:02 (Antena3)
Clipe de panica in centrul Bucurestiului! Un tanar, care a provocat un accident, ameninta ca se arunca in Dambovita Clipe de panica in centrul Capitalei! Un tanar, care a provocat un accident, ameninta ca se arunca in Dambovita. Barbatul a pierdut controlul volanului pe Splaiul Unirii si s-a oprit cu masina... ...continuare.

Alerta in Bucuresti! Un tanar, care a provocat un accident teribil, ameninta ca se arunca in Dambovita

publicat 2018-07-03 11:30:02 (CanCan)
Politistii din Capitala sunt in alerta maxima! Știre in curs de actualizare The post Alerta in Bucuresti! Un tanar, care a provocat un accident teribil, ameninta ca se arunca in Dambovita appeared first on Cancan.ro. ...continuare.

Rezultate BAC 2018 Dambovita. Note pe bacalaureat.edu.ro

publicat 2018-07-03 10:30:16 (Realitatea-TV)
Rezultate BAC 2018 Dambovita. Note pe bacalaureat.edu.ro Rezultate BAC 2018 Dambovita. Elevii care au sustinut Bacalareatul 2018 asteapta notele. Cand se afiseaza rezultatele la BAC 2018? Notele pe judete Rezultate BAC 2018 Dambovita. Primele note la BAC 2018 se afiseaza miercuri, 4 iulie, pe bacalaureat.edu.ro. In acest articol, realitatea.net va ofera rezultatele la BAC 2018 pe judete.Rezultate BAC 2018 Dambovita. Verifica notele la BAC 2018 pe judete:Rezultate BAC 2018 AlbaRezultate BAC 2018 AradRezultate BAC 2018 ArgesRezultate BAC 2018... ...continuare.

Batrana din Dambovita, in stare grava din cauza unei explozii

publicat 2018-07-01 11:00:15 (ProTV)
La un pas de moarte a fost sâmbata o femeie în vârsta de 80 de ani din Dâmbovita. ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro