CAMPIONATUL MONDIAL DE FOTBAL BACALAUREAT

Horoscop

Ultimele cautari

Cele mai recente stiri

Cele mai citite stiri - 24h

Articole

Stiri locale




Un militar a murit si 3 persoane au fost ranite, in urma unui accident in Buzau

publicat 2018-07-11 23:30:15 (ProTV)
Un militar a murit, iar trei persoane, care se pare ca ar fi tot militari, au fost grav ranite, dupa ce masina în care se aflau a intrat, miercuri seara, într-un pom, în apropierea unitatii militare de la Boboc, judetul Buzau. ...continuare.

ACCIDENT rutier CUMPLIT in Buzau! Un militar a murit, iar alte trei persoane au fost grav ranite

publicat 2018-07-11 23:15:01 (Antena-1)
ACCIDENT rutier CUMPLIT in Buzau! Un militar a murit, iar alte trei persoane au fost grav ranite Un militar a murit, iar trei persoane, care se pare ca ar fi tot militari, au fost grav ranite, dupa ce masina in care se aflau a intrat, miercuri seara, intr-un pom, in apropierea unitatii militare de la Boboc, judetul Buzau. ...continuare.

Un nou cutremur s-a produs in urma cu putin timp

publicat 2018-07-11 10:15:14 (Romania-TV)
Un nou cutremur s-a produs in urma cu putin timp Un cutremur cu magnitudinea 3,2 s-a produs miercuri dimineata, in judetul Buzau, anunta Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INCDFP). Seismul cu magnitudinea 3,2 a avut loc la ora 8.38, la o adancime de 121 de kilometri. Si marti, in judetul Buzau s-a inregistrat un cutremur cu magnitudinea 3,4 grade. Seismul a avut loc la ora 15:35:00, la o adancime de 140 de kilometri.  Cel mai puternic cutremur de la inceputul acestui an s-a produs in 25 aprilie.... ...continuare.

Romania s-a cutremurat DIN NOU! Un seism a avut loc in aceasta dimineata. L-ai simtit?

publicat 2018-07-11 10:00:02 (Antena-1)
Romania s-a cutremurat DIN NOU! Un seism a avut loc in aceasta dimineata. L-ai simtit? Un cutremur cu magnitudinea 3,2 s-a produs miercuri dimineata, in judetul Buzau, anunta Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INCDFP). ...continuare.

Cutremur in aceasta dupa amiaza, in judetul Buzau

publicat 2018-07-10 17:15:10 (ProTV)
Un cutremur cu magnitudinea 3,4 pe scara Richter s-a produs marti dupa-amiaza, la ora locala 15:35, în judetul Buzau, zona seismica Vrancea, conform datelor publicate pe site-ul Institutului National de Cercetare-Dezvoltare pentru Fizica Pamântului ...continuare.

Un cutremur cu magnitudinea de 3.4 pe scara Richter s-a produs marti, in Buzau

publicat 2018-07-10 17:15:09 (Mediafax)
Un cutremur cu magnitudinea de 3.4 pe scara Richter a avut loc marti, la ora 15:35, in judetul Buzau, informeaza Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Fizica Pamantului. ...continuare.

Cutremur in Buzau! Ce magnitudine a avut seismul care a avut loc azi

publicat 2018-07-10 16:45:02 (CanCan)
Un cutremur cu magnitudinea de 3.4 pe scara Richter a avut loc marti, la ora 15:35, in judetul Buzau, informeaza Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Fizica Pamantului. Marti, la ora 15:35 s-a produs un cutremur in Zona seismuca Vrancea, judetul Buzau. Potrivit Institutului National de Cercetare-Dezvoltare pentru Fizica Pamantului, magnitudinea cutremurului a fost de 3.4, […] The post Cutremur in Buzau! Ce magnitudine a avut seismul care a avut loc azi appeared first on... ...continuare.

Cutremur in judetul Buzau

publicat 2018-07-10 16:15:15 (Romania-TV)
Cutremur in judetul Buzau Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (INCDFP) a transmis, marti, ca un cutremur cu magnitudinea 2,9 grade s-a produs in judetul Buzau. Seismul a avut loc la ora 15:35:00, la o adancime de 140 de kilometri. Cutremurul s-a produs in apropierea urmatoarelor orase: Nehoiu (21km), Covasna (36km), Intorsura Buzaulu i(42km), Targu Secuiesc (50km), Valenii de Munte (58km). In urma cu trei zile, alte doua cutremure s-au produs in judetul ...continuare.

O fetita a ramas cu mana blocata in gardul unei scoli din Buzau. Pompierii au reusit sa-i salveze bratul

publicat 2018-07-09 20:15:12 (Libertatea)
O fetita a ramas cu mana blocata in gardul unei scoli din Buzau. Pompierii au reusit sa-i salveze bratul O fetita a ramas cu mana blocata in gardul unei scoli din Buzau. Copila de 10 ani a ramas cu mana prinsa intre fiare, dupa ce a vrut sa sara gardul unitatii de invatamant din oras. La fata locului au intervenit pompierii care au taiat gardul pentru a salva bratul fetitei. Incidentul a avut loc […] Post-ul O fetita a ramas cu mana blocata in gardul unei scoli din Buzau. Pompierii au reusit sa-i salveze bratul apare prima data in Libertatea.ro. ...continuare.

A incercat sa sara gardul unei scoli din Buzau, dar a ramas cu mana prinsa intre fiare. Cum au reactionat autoritatile

publicat 2018-07-09 20:15:01 (Antena3)
A incercat sa sara gardul unei scoli din Buzau, dar a ramas cu mana prinsa intre fiare. Cum au reactionat autoritatile O fetita de aproximativ 10 ani, din Buzau, care a incercat sa sara gardul unei scoli din oras a ramas cu mana prinsa intre fiare. Pompierii au actionat de urgenta si au taiat gardul, pentru a-i salva... ...continuare.

Cumparaturi online - Emag.ro